18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hdposter 2020-08-25, 0:39 123
Pies powinien rzucić się do gardła tej suki i zagryźć na miejscu. Rozrywając jej mordę na strzępy.
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2020-08-25, 0:49 10
Głupia dupa do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-25, 0:59 16
Szmate wstawić do takiego metalowego konia i każdy kto ma ochotę powinien jechać ostro z nią
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2020-08-25, 1:14 1
Na ponton z nią
Zgłoś
Avatar
kap0 2020-08-25, 2:29 4
Niech sprobuje tego samego z psem policyjnym
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2020-08-25, 7:38 13
Tak się rozpierdala psyche psu. Mam nadzieję że kiedyś spontanicznie rzuci się jej na twarz. Tak dla zabawy
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-08-25, 7:38 26
I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ czarnucha dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, kurwa, „ jak można?”
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-08-25, 7:49 3
Może ona tak rozumie słowo "zabawa". Może ją też w dzieciństwie wujek swoim berłem po pysku lał.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-08-25, 9:15 8
0_rafiks_0 napisał/a:

I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ czarnucha dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, kurwa, „ jak można?”



Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak najebane w głowach jak ludzie.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-08-25, 9:23 15
0_rafiks_0 napisał/a:

I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ czarnucha dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, kurwa, „ jak można?”



mam przez to rozumieć, że ty też dla zabawy napierdalasz swojego psa, bo przecież pies jest twój? nic nie usprawiedliwia bezsensownej przemocy i agresji. NIC. bez względu, czy to pies, kaszojad, czy czarnuch, ale zwróć, kurwa, uwagę, że większość czarnuchów i spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpierdol. były nawet filmiki z psami, którym się należało, ale psu z tego filmu nie. to zapatrzone w swoją panią zwierze jest ofiarą głupoty tej pizdoruchałki, która (moim zdaniem) chciała zabłysnąć przed swoim chłopakiem (który kamerował).

a tak poza tym to chuj ci w dupę rafik kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom
Zgłoś
Avatar
okotdi 2020-08-25, 9:42 2
Wg. mnie to nagrywajacy powinien zostac zutylizowany.

Napierdala psa? Przeciez to tylko kobieta. W tak ciasnej czaszce tylko debilne pomysly moga sie rodzic.

Jakie zapytacie?

A no tylko takie jak:
"Jak byc slawna?"
" Jak zdobyc duzo pieniedzy, nic nie robiac?"
Itp, itd.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2020-08-25, 9:52 3
"Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak najebane w głowach jak ludzie."
To wszystko można zaobserwować u owadów społecznych. Ale zgadzam się: zajmujac tak wysoką pozycję na naszej Planecie mamy obowiązek chronić ją i jej mieszkańców.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-08-25, 9:54 2
outsidethebox86 napisał/a:

Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.



Zgadzam sie, ale nie to jest tematem rozmowy
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-08-25, 9:57 5
Jebana, pomyliła z bokserem

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie