18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Po co owijać w bawełnę? Wszystko robi dla kasy, jego interesuje tylko kasa... Wszyscy sportowcy tak funkcjonują? Ciekawi mnie jedno, w którym momencie pasja została zamieniona na hajs. Chociaż jak go słucham to zastanawiam się, czy ta pasja kiedykolwiek istniała...

Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-12-05, 17:20 2
Blackjoe napisał/a:

Na koniec "Dzień dobry, do widzenia"
Za często po łbie dostaje i klepki mu się odłączają powoli

Bo na początku nie powiedział dzień dobry, to się poprawił
Zgłoś
Avatar
abdul 2014-12-05, 17:30
19888891 napisał/a:

Hajs jest bardzo potrzebny. Bez obrazy, ale też to kiedyś zrozumiesz. Nieważne jakie masz pasje, nieważne co umiesz albo co lubisz robić, w tych pojebanych czasach w których żyjemy, prędzej czy później skurwisz się dla kasy (mam nadzieję, że nie dosłownie ). Wiem jak żałośnie to brzmi, ale niestety taka jest prawda. Zachowanie "złotego środka" jest bajeczką dla grzecznych dzieci - prawdopodobnie nigdy w 100% nie będziesz kochał tego co robisz ani robił tego co kochasz ponieważ wszystko, ale to wszystko, po pewnym czasie staje się zwykłą rutyną... zupełnie tak jak u tego kolesia.


no nie do konca.
rzucilem prace u prywaciarza (cham i prostak - typowy biznesmen przelomu ustrojow - dzieki solidarnosc!!!) i poszedlem do panstwowki robic za polowe wczesniejszej pensji. luksusow nie potrzebuje, wole swiety spokoj. dalej robie to, co lubie
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-12-05, 18:58
Leti napisał/a:


100% się zgadzam... pasja pasją, ale utrzymać się trzeba. Dieta, treningi, utrzymanie.. to wszystko sporo kosztuje.

Za darmo umarło... w każdym sporcie.


Nie umarło, takie coś jak za darmo nigdy nie istniało i istnieć nie będzie, nawet złota rybka będzie chciała czegoś w zamian
Zgłoś
Avatar
Wyrzykowsky 2014-12-05, 19:56 2
Jako, że widzę dużo komentarzy o podobnym wydzwięku odpowiem wam zbiorowo.
Szanuje to co powiedział i w pełni go rozumiem. Moje pytanie odnosi się do innych bokserów z "pasji". Są tacy, ktorzy mają jakieś nazwisko, a są w stanie je sprzedać, bo ktoś dal spoko kasę za przegraną. Jak on mówi jak jest to niech inni powiedzą to samo. A nie wstydzą sie i boją zasłaniając gruby hajs PASJA. W pasji to Jezus grał i hajsu też zarobił.
Zgłoś
Avatar
Raskolnikow 2014-12-05, 20:25
Kurwa człowieku, czas na pasje masz wtedy gdy masz zapewniony byt. A jak nie masz wszystkiego na tacy to musisz zapierdalać na rodzinę, od tego w końcu jesteś mężczyzną a nie pizdą. A że akurat boks podjął jako pasję będąc jeszcze nastolatkiem prawdopodobnie, to chuj Ci w dupę, i świetnie, że mu to pasuje i wychodzi. Kiedyś się bawił, teraz musi zarabiać. Jak nie będzie się musiał martwić to znów będzie się bawił (niekoniecznie w boks bo zdrowie)
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2014-12-05, 23:08
Sądząc po postawie, redaktorowi w czarnej bluzeczce wyraźnie chce się kupę..

kalium napisał/a:

Ode mnie szacunek za mówienie prosto z mostu. Bez owijania w bawełnę, dorabiania śmiesznych ideologi.


i takoż samo ode mnie.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-12-05, 23:20
No nie wmówicie mi że którykolwiek z zawodowców sztuk walk biję się na ringu z "pasji"... Jak ktoś świadomie ryzykuje swoje zdrowie w trakcie kariery i decyduje się odczuwać konsekwencje po końcu kariery to robi to tylko i wyłącznie dla kasy. (Bo powszechnie wiadomo co się dzieję z nimi po tylu latach kariery. Takiego Gołoty już nie da rady zrozumieć, Włodarczyk też już słabo) A jak ktoś gada inaczej to tylko pod publikę albo/i uważa że to nie wypada otwarcie gadać o pieniądzach.
Zgłoś
Avatar
konrad21x 2014-12-07, 22:32 1
Na prawdę cenie gościa za szczerość
Zgłoś