18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Po co owijać w bawełnę? Wszystko robi dla kasy, jego interesuje tylko kasa... Wszyscy sportowcy tak funkcjonują? Ciekawi mnie jedno, w którym momencie pasja została zamieniona na hajs. Chociaż jak go słucham to zastanawiam się, czy ta pasja kiedykolwiek istniała...

Zgłoś
Avatar
Abram_Rudobrody 2014-12-05, 13:50 1
cebula aż szczypie w oczy
Zgłoś
Avatar
19888891 2014-12-05, 13:53 62
Hajs jest bardzo potrzebny. Bez obrazy, ale też to kiedyś zrozumiesz. Nieważne jakie masz pasje, nieważne co umiesz albo co lubisz robić, w tych pojebanych czasach w których żyjemy, prędzej czy później skurwisz się dla kasy (mam nadzieję, że nie dosłownie ). Wiem jak żałośnie to brzmi, ale niestety taka jest prawda. Zachowanie "złotego środka" jest bajeczką dla grzecznych dzieci - prawdopodobnie nigdy w 100% nie będziesz kochał tego co robisz ani robił tego co kochasz ponieważ wszystko, ale to wszystko, po pewnym czasie staje się zwykłą rutyną... zupełnie tak jak u tego kolesia.
Zgłoś
Avatar
Siekany 2014-12-05, 13:55 10
a co sie dziwić , napierdala sie bo lebie cale życie i jeszcze nic z tego mial by nie miec ? bokser zawodowy, nazwa mowi sama za siebie ...
Zgłoś
Avatar
Leti 2014-12-05, 14:00 27
19888891 napisał/a:

Hajs jest bardzo potrzebny. Bez obrazy, ale też to kiedyś zrozumiesz. Nieważne jakie masz pasje, nieważne co umiesz albo co lubisz robić, w tych pojebanych czasach w których żyjemy, prędzej czy później skurwisz się dla kasy (mam nadzieję, że nie dosłownie ). Wiem jak żałośnie to brzmi, ale niestety taka jest prawda. Zachowanie "złotego środka" jest bajeczką dla grzecznych dzieci - prawdopodobnie nigdy w 100% nie będziesz kochał tego co robisz ani robił tego co kochasz ponieważ wszystko, ale to wszystko, po pewnym czasie staje się zwykłą rutyną... zupełnie tak jak u tego kolesia.


100% się zgadzam... pasja pasją, ale utrzymać się trzeba. Dieta, treningi, utrzymanie.. to wszystko sporo kosztuje.

Za darmo umarło... w każdym sporcie.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-12-05, 14:42 1
Trzeba mieć wiele szczęścia żeby trafić na pasje dającą kasę bez świadomości że trzeba pracować.... Nielicznym się udaje.

Kasa, kasa, kasa....Ci co marudzą że w kraju jej nie ma żądają też często od innych aby byli ponad tym i robili coś nie patrząc na zarobki....

Normalnym jest że każdy dąży do stabilności i spokoju.....w kasa niewątpliwie jest tu najważniejsza.

Tak jak kolega wyżej napisał, pasja pasją, liczy się kasa. Sukcesy są ważne, ale sama satysfakcja nie zawsze wystarcza.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-05, 15:21 26
Czepiać się gościa o to, że jest szczery? Sam przyznaje, że jego kariera dobiega końca. To co zrobił Adamek to nie było dla kasy? Gołota? A te całe KSW, Pudzian, Nastula i wielu innych...

Ode mnie szacunek za mówienie prosto z mostu. Bez owijania w bawełnę, dorabiania śmiesznych ideologi.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-12-05, 15:29 13
Gość szczery do bólu, więc nie wszystkim to opowiada. Ale ma rację, boks to kasa i nic więcej. Walczą dla kasy a gawiedzi wmawiają, że to fajtery po chuju. Całe to KSW to kurwidołek nastawiony na trzepanie kapuchy, a plebs się tym gównem jara.
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-12-05, 16:07 1

Koles to pener i nigdy jakims geniuszem nie byl.Teraz nabral minimum oglady ale proponuje posluchac jego wczesnych wywiadow.

W kazdym razie ja go szanuje - mowi wprost i nie klamie.
Zgłoś
Avatar
adrianfasi 2014-12-05, 16:35
Tylko ludzie którzy zawsze mieli za duzo kasy mogą sie mu dziwic.
Zgłoś
Avatar
wst91 2014-12-05, 16:50 4
On jest szczery i ma wiele racji. Tak wygląda boks. Przed walką jakieś ważenia, wielkie zapowiedzi, nienawiść do siebie nawzajem, wzrok, który zabija a zaraz po walce dwaj najlepsi kumple, tulą się i całują jak pedały.Ja zarobiłem swoje, ty swoje, plebs dostał widowisko, możemy się rozejść.
Jestem niedzielnym kibicem boksu, ale kiedy widziałem jak Kliczko, który zamiast dobić Adamka pokazuje mu, żeby walczył dalej to pozbylem się złudzeń. Tam nie ma za grosz sportu. Czysty biznes
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-12-05, 16:54
tyson miał przejebane że łamał zasady w długościach walk , czesto chuja mu płacili
ale jakie widowisko potrafił odjebać wolałbym iść na jedną rundę prawdziwej walki niż widzieć jak dwóch panów stuka się rękawiczkami
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2014-12-05, 17:04
Pasje (mowa o sporcie) mozna miec jak sie ma kupe kasy i czasu, ze nie wiadomo co robic. Wtedy silownia, boksy, narty co chcesz. Biednemu zawsze chuj w dupe i kotwica w plecy nie mowiac o wiatrze w oczy. Idz na silownie przed albo po robocie jak 10 godzin zapieprzasz, nabawisz sie kontuzji to cie wyjebia na zbity pysk i po zawodach.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-12-05, 17:10 6
Jak będzie mnie stać, żeby nie pracować, to wtedy też będę pierdolił o pasji, marzeniach, samorealizacji, itp.

// ed:
Przyznam, że gość mnie zaciekawił i z miejsca za ten wywiad go lubię. Nie przepadam za boksem i zwykle wywiady jakie widziałem z bokserami, to były próby przebicia się do świadomości zaproszonego, a tu gość konkretnie i logicznie, widać umie walczyć, skoro mózg pracuje.

Chętnie obejrzę jego walkę, przynjamniej jeden nie pierdoli mi podniosłych ideałów o promowaniu Polski, fajtingu, etc. Gdzie Polska, nie łoży siana na niego, tylko Juesej, że niby wielki fajter.. kurwa, za co on walczy, wojna jest? A tak uczciwie: Idę dać rozrywkę dla hajsu, za free nie będę ryzykował życie i całe życie tego robić nie będę, bo fizycznie się nie da. I to mi pasi, uczciwy układ, przecież nikt nie mówi, że musi się podkładać, a jebane 50 rund na ringu by mnie zanudziło na śmierć, to nie taniec z gwiazdami, ile normalnych walk na ulicy trwa dłużej jak 5 minut?
Zgłoś
Avatar
Blackjoe 2014-12-05, 17:17
Na koniec "Dzień dobry, do widzenia"
Za często po łbie dostaje i klepki mu się odłączają powoli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie