18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
bokserzy
mikel1994 • 2011-02-19, 19:21
Kulturyści pokazują nam swoje umiejętności *.*



A tutaj koledzy się chyba nie dogadali



Zgłoś
Avatar
Nameless 2011-02-19, 19:50 6
Tylko drugi filmik do czegoś się tutaj nadaje. Pierwszy to 3 umięśnione pedały, nic ciekawego. Drugi natomiast to dzieciak, któremu nic się nie stanie. Co w tym kurwa sadystycznego?
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-02-19, 20:11
Wypierdalaj z pierwszym i trzecim filmikiem. Drugi może zostać żebyś nie zamknął się w sobie
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-02-19, 21:32 8
co można wywnioskować z 1 filmiku? że jak chce ci naklepać jakiś napakowany drechol, to musisz przez 2 minuty przed nim uciekać, potem drechol się zmęczy i zaczyna sapać, po 2 minutach i 30 sekundach już wie, że nie ma sił, więc zaczyna się napinać, coby odstraszyć aby czasem nie dostać wtedy wpierdolu. Po około 3 minutach juz jest zasapany, ledwo oddycha - więc można go zacząć nawalać o ile nie zszedł na zawał
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-02-19, 22:33
Conscribo napisał/a:

co można wywnioskować z 1 filmiku? (...) więc można go zacząć nawalać o ile nie zszedł na zawał



człowieku - nie kompromituj się. Pierdolisz takie farmazony , że od razu widać, że nigdy nie napierdalałeś w worek. Jakbyś kiedyś ruszył dupe od kompa i spróbował to robić to po ok 15sec nie wiedziałbyś jak sie nazywasz... wiec nawet jesli ten koks wymieka po dwoch/trzech to i tak szacun dla niego (co nie zmienia faktu, ze filmik #1 i #3 jest do wyjebania)
Zgłoś
Avatar
m................z 2011-02-19, 23:24 12
naoliwione, swiecace od potu, sapiace, wysolarowane pedaly w stringach, nakurwiajace w worek treningowy. grejt. rzygac sie chce.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-02-20, 13:32
dr_dex napisał/a:



człowieku - nie kompromituj się. Pierdolisz takie farmazony , że od razu widać, że nigdy nie napierdalałeś w worek. Jakbyś kiedyś ruszył dupe od kompa i spróbował to robić to po ok 15sec nie wiedziałbyś jak sie nazywasz... wiec nawet jesli ten koks wymieka po dwoch/trzech to i tak szacun dla niego (co nie zmienia faktu, ze filmik #1 i #3 jest do wyjebania)



uuu, koleżko, nie wiesz z kim rozmawiasz i nie wiesz co w życiu robiłem, więc nie oceniaj. Jak po 15 sekundach walenia w worek zdychasz, to jesteś jeszcze slabszy niż te koksiki a to wstyd!
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-02-20, 13:50
hahaha zero techniki o kondycji nie wspomne!!! hahaha takich kafarow latwo lac bo wystarczy blok lub chwilka balansu na nogach a oni juz sie wystrzelaja bo zeby trafic to trzaba byc szybkim!!! zreszta sila uderzenia jest wypadkowa szybkosci!!!
Zgłoś
Avatar
Vanslav 2011-02-20, 22:16
@ Prozac- siła jest wypadkową szybkości? To już nie przyspieszenia i masy? Ależ ten czas leci. A co do napierdalania, to najlepiej byś temu trzeciemu najebał, nie? Aż by mu wszystkie kredki z tornistra wypadły.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2011-02-20, 23:58
Apropo 1 filmiku. Niech narcyzy lepiej rzucą rękawice i wrócą dalej dawać teścia w żyłe. Dołączając się do waszej kłotni dr_dex i conscribo to pomijając zmęczenie z taką techniką to mogą...
Zgłoś
Avatar
C................g 2011-02-21, 16:53 9
Ech... słowa, słowa, słowa... Do czynu jeszcze daleko.

Ja pierdolę, ile tutaj zakompleksionych pseudo-sadystów. Swoim sapaniem pod kątem kulturystów dajecie znacie innym, że macie niskie poczucie własnej wartości. Każdy kurwa stara się nagle kreować swój wizerunek pod postacią eksperta od kulturystyki, sztuk walki i fizyki. Na uwagę zasługuje także interesujący sposób maskowania własnego lamerstwa, polega on na stosowaniu nadmiaru emoticonec '' '' oraz wykrzyknień. Zamiast pierdolić wrzućcie filmik jak atakujecie na chodniku jakiegoś bywalca siłowni i napierdolcie mu tak by zmienić zdanie takich jak ja - pamiętajcie o jak największej ilości krwi dla utrzymania rekomendacji portalu.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-02-21, 23:11
Vanslav napisał/a:

@ Prozac- siła jest wypadkową szybkości? To już nie przyspieszenia i masy? Ależ ten czas leci. A co do napierdalania, to najlepiej byś temu trzeciemu najebał, nie? Aż by mu wszystkie kredki z tornistra wypadły.

czlowieku przeciez mi nie chodzi o stricte fizyczne pojecie!!! jakbys cokolwiek trenowal to bys wiedzial!!! ale przetlumacze ci tlumoku! im szybciej wyprowadzisz cios <na luzie bez spinania sie!!!> tym wieksza bedzie sila uderzenia!!! potrenuj cialo i umysl to nie bedziesz lapal ludzi za slowka!!!
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-02-23, 21:16
@Prozac

tak, masz rację, potrenuj umysł
Zgłoś
Avatar
t................x 2011-02-23, 23:14
to pierwsze wygląda jak rozgrzewka przed dupczeniem
Zgłoś
Avatar
D................8 2011-02-26, 18:33
dr.dex czy jak tam sie wabisz, 15 sekund tyle wytrzymujesz? To jest dla mnie smieszne oceniajac innych nie uwzgledniaj siebie ja na worku moge na full tempie 15-20 min bic kombinacjami i wliczając w to nogi a to wszystko po treningu fizycznym te 3 napakowane sterydowce co robily to nic godnego podziwu co im po sile jak nawet jej nie potrafia wykorzystać żadne uderzenie nie zostało z ich strony wyprowadzone technicznie nie bede mówił o obronie i magicznych unikach tych gosci
//dno tylko ten srodkowy sie nadaje na sadola
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie