18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Szprotka 2012-11-01, 18:10
Nie wiem ktory z nich jest glupszy.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-11-01, 20:50
Nie chodzę na groby bo uważam to za stracony czas. Trupy i tak nie zmartwychwstaną.
Zgłoś
Avatar
Strutter 2012-11-02, 1:45
Fakt jest to nekrobiznes, lecz dopóki się nie pochowalo bliskiej rodziny, jak rodzice czy rodzeństwo to jest głupie pier*olenie. Bo to wstyd jest nie pójść do własnej bliskiej rodziny, ruszyć dupy, kupić ładniejszy znicz pójść posiedzieć, powspominać bliską osobę, pogadać. Raz w roku chodzą idioci, którzy nie dbają o pomnik bliskiej osoby, kiedy ta osoba dbała o nich całe swoje zycie. Nie mowie tu o osobach którzy maja ileś set km na cmentarz, tylko o nygusach bez wyobraźni, kultury i wychowania. " Nie chodzę na groby bo uważam to za stracony czas. Trupy i tak nie zmartwychwstaną " Mam nadzieję że jak zdechniesz to wyrzucą cie z mostu w worku do rzeki, bo po co tracić czas, tak nie ożyjesz i po ch*j pamiętać... Boga nie ma, niebo nie istnieje a jedyne co mamy to właśnie te groby, i żyjemy tak długo jak ktoś o nas pamięta
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-02, 5:45
Ile za to zgarnia właściciel Kwejka i Sadola?
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2012-11-03, 21:00
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.