18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Tołdi 2012-11-01, 15:49 3

tosiewytnie.pl dotyka moje tralala
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2012-11-01, 15:49 37
Cytat:

Za nim poleci hejt, zastanówcie się czy nie mają racji...



Za późno. "Hejt bez oglądania".
Zgłoś
Avatar
chiver5 2012-11-01, 15:55 6
tosiewytnie napisał/a:


Za nim poleci hejt



za kim?
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-11-01, 16:00
Co za głupie pierdolenie
Zgłoś
Avatar
yogurt37 2012-11-01, 16:01 14
Rozumiem że to sadistic, ale czy tylko mnie nie śmieszą Ci dwaj idioci wyśmiewający się ze zamarłych?
Zgłoś
Avatar
kuzax 2012-11-01, 16:04
15 piw będzie główna.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-01, 16:05
@x2 up nie tylko Ciebie, kilku kolegów w Twoim wieku się jeszcze znajdzie...
Zgłoś
Avatar
kasiakamyczek 2012-11-01, 16:12
Całkiem przystępne
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2012-11-01, 16:40
Po co odwiedzać groby bliskich skoro można pójść na halloween party? Jestem takim krejzolem i melanŻowiczem, że już dużo przyjaciół lajkuje mój fanpejdż na fejsie! Bierzmy przykład z hamburgerów za oceanem. Oni są tacy wyzwoleni, wolni i szczęśliwi!
A nie polaczki ciemnogród i zacofanie.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-11-01, 16:42
A i tak ci o których i do których to było tego nie obejrzą ;p Posłuchać tych ludzi na cmentarzu to ręce opadają ... "o patrz ktoś kwiaty kupił, pewnie wujek Heniek ale i tak tu za dużo kwiatów, mógł znicz kupić" Kurwa jakby to było najważniejsze ... Bo po co wspominać zmarłych, ważne, że kurwa wieniec ładny, niech ludzie widzą ...
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-11-01, 16:43
Racje ma i ja to wiem ty to wiesz każdy choć trochę rozgarnięty wie. Więc po chuj słuchać tego homofila?
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-11-01, 17:14
Normalnie jak nie lubię tych dwóch pajaców, to tutaj akurat dobrze mówią, więc nie pierdolcie żeby tylko ich zhejtować i dostać piwa.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-11-01, 17:26 1
yogurt37 napisał/a:

Rozumiem że to sadistic, ale czy tylko mnie nie śmieszą Ci dwaj idioci wyśmiewający się ze zamarłych?



zamarli to są ci staną w przejściu pomiędzy grobami i przejść nie można...
jeżeli o zmarłych chodzi to nie wiem w którym miejscu się z nich wyśmiewają, podszkolić się troche ze słuchania ze zrozumieniem bo matury nie zdasz...

taka jest prawda, albo stare babska w futrach i kapeluszach, albo zajebiste dziunie w mini, kozaczkach i przykrótkiej kurteczce...
albo lezie taka kuźwa, przytula się do znicza, robi jeden krok na minutę i się rozgląda, chyba gdzie tu wypierdolić to co w łapskach trzymam bo już do domu można by iść pierdolnąć nowy statusik na fejsbuczku...
albo kurwa lezą przez cmentarz podobnym krokiem, trzymają się za ręcę, miłość kurwa, buzi... ja pierdole... to już chyba lepsze uniesienia by były w oszczanej bramie, a nie pomiędzy grobami...
i ci kurwa "a ty słyszałeś tego chuja kowalskiego co on kurwa wymyślił", "a stara nowakowa to już do reszty popierdolona"...

to już lepsze są te cygańskie groby, bo rodzina przyjdzie, rozstawi stół, wóda, żarcie i jest balanga, cieszą się z tego że ten co leży jest w lepszym świecie, a nie takie pierdolenie i wylewanie jadu na to że w tym roku Wiesiek kupił czerwone znicze, no jak on mógł, albo że ciotka Jadzia ma nowe auto, na pewno dała dupy...
Zgłoś
Avatar
Justtin 2012-11-01, 17:37
Zaczałem ogladać i żaluje. Strata czasu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie