18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bomba pod sejmem
Skowroniasty • 2012-11-20, 8:27
A teraz sadole przyznawać się co tam jeszcze majstrujecie w piwnicach.



Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia. Nie dziwi mnie wcale, że obecna degradacja życia politycznego powoduje takie właśnie zachowania, przechodzące nie w fanatyzm a w totalną skrajność. Nie byłbym wielce zdziwiony, gdyby ta informacja była po prostu kolejną wrzutką, zmianą tematu i odciągnięciem uwagi od spraw nader ważnych. Niemniej jednak bardziej kibicowałbym temu panu który chciał wysadzić wiejską (Komor niech se chodzi, ma dobrą fuchę reprezentacyjną i do tego się świetnie nadaje), ale stado tych nierobów nadaje się właśnie do wysłania ekspresem na orbitę okołoziemska.
Zgłoś
Avatar
reeman 2012-11-20, 12:22 1
No i wpizdu wylądował... i cały misterny plan też wpizdu
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-11-20, 12:22
Robinson napisał/a:

a tymczasem 9 listopada przegłosowali GMO i o tym się k.... nie mówi...


A kogo to kurwa obchodzi? Dobrze, że przegłosowali bo robi się nas za dużo i żarcia brakuje. Każda szansa na poprawienie jakości i wytrzymałości żywności winna być zbadana i wykorzystana, a zieloni niech wpierdalają babki z piasku.

Wracając do tematu:
Cytat:

"Jestem chemikiem z wykształcenia. Organizowałem wykłady z materiałów wybuchowych i inżynierii saperskiej, ale teraz robi się gorzej niż za komuny. (...) Władza boi się panicznie Polaków, że w końcu się za nich zabierze. Do tej POry POlitycy robili co chcieli, teraz przynajmniej się boją" - napisał Brunon K. na forum internetowym.


Widzę, że z wp zniknęła informacja o maks 5 latach więzienia dla niego. 5 lat za planowanie zamachu na władze państwa to by były dopiero jajca. Może w zawieszeniu?
edit: a jednak jest
Cytat:

"Jak poinformował prokurator, podejrzanemu grozi do pięciu lat więzienia."


link
Zgłoś
Avatar
olbi13 2012-11-20, 12:23
4 tony trotylu? dlaczego nie podaja dokladnie ile tego bylo? moze mial 10 gram trotylu i 4 tony saletry na dzialke pod pomidorki? przyznal sie do tego ze kilka razy bawil sie w sapera ale do niczego wiecej.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-20, 12:24
sidsky, oglądałem dziś konferencję prasową ABW i prokurator sam mówił o karze pozbawienia wolności do lat 5. Jeżeli faktycznie jest to prawda, to byłby to jakiś jebany absurd.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-11-20, 12:28 2
Szkoda, cholera. Ale nie zniechęcajcie się ludzie, w końcu komuś się uda...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-20, 12:29 3
ja uważam, że gdyby sejm wypierdolił w powietrze, to należałoby przyjąć, że się zawalił, gdyż belki nośne nie były z pancernych brzóz; żadne śledztwo nie byłoby potrzebne
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-11-20, 12:35 6
Ja jestem za likwidacją ABW. Przecież jak można tak śledztwo spierdolić. Kolesiowi grozi tylko 5 lat. Jak by poczekali kilka dni to mogli by go wsadzić na dożywocie za ten wybuch.
W końcu by się skończył temat Smoleńska.
Chociaż z drugiej strony jak patrzę na frekwencję naszych posłów w sejmie to miał by wielkie szczęście jak 20 by zabił wybuchem.
Zgłoś
Avatar
Radoslav77 2012-11-20, 12:36
Wiadomość dnia:
Styczeń 2013 Decyzją blablabla w związku z zamachami organizowanymi przez internet, wprowadza się ustawę ograniczającą anonimowość w w.w. medium. Robocza nazwa "SRAKTA".
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
limak1988 2012-11-20, 12:40
Tutaj można co nieco poczytać bk.pl/school/60296/100

PS. Oczywiscie wiadomo co zmienić.
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2012-11-20, 12:49
chudy179 napisał/a:

"przegotowywał się.." , "ładunki ładunków" kurwa kto to pisał?



rzecznik prasowy rzadu na kolanie

PS: Co za badziewny tekst, nawet nie podali kto i gdzie siedzi dokladnie, przeciez temu nie jeden chcialby paczki slac :/
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-11-20, 12:53
dach na wiejskiej by się zapadł, a do polski wkroczyła USA albo rosja, zeby "pilnować porządku" pod pretekstem ze my nie mamy wojska ani innych słuzb przygotowanych na takie okazje
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2012-11-20, 12:56 3
R.I.P zamach bombowy na sejm

Kurwa a juz mialem nadzieje ze wkoncu rozpierdola tych wszystkich zlodzieji w sejmie...

Licze na to ze bedzie nastepny, ktoremu sie to uda!
Zgłoś
Avatar
Mauuupa93 2012-11-20, 12:57
Jaki kraj taki zamach.
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2012-11-20, 12:57 5
Radoslav77 napisał/a:

Wiadomość dnia:
Styczeń 2013 Decyzją blablabla w związku z zamachami organizowanymi przez internet, wprowadza się ustawę ograniczającą anonimowość w w.w. medium. Robocza nazwa "SRAKTA".
Pozdrawiam



Bardzo prawdopodobne

Noam Chomsky – 10 sposobów oszukiwania społeczeństwa

2. STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.
Zgłoś
Avatar
Amso 2012-11-20, 13:02
"Kaska co mialas na mysli pytajac sie w kwestii "wybuchow kontrolowanych"?
Prawde mowiac to jakos mi to z glowy wywietrzalo i jedyne co z tego pozostalo to literatura fachowa ktora zbieram i moje stare filmy video nagranych eksperymentow wybuchowych. Czy o to chodzi czy moze jeszcze cos innego ? B. "

"To, ze jakies 7 lat temu konczylem dodatkowe studia na Politechnice Warszawskiej mianowcie o materialach wybuchowych i paliwach rakietowych nie znaczy, ze sie akurat tym zajmuje. Znam goscia ktory konczyl studia z historii a teraz jezdzi tirami wiec i tak mozna. Dla mnie to zawsze bylo hobby a nie sposob na zarabianie pieniedzy. Oczywiscie mozna by bylo robic bomby i sprzedawac terrorysta czy gankstera ale ja az taki glupi nie jestem. Przynajmniej tak mi sie wydaje .
A filmy o wybuchach mam i wielu mnie namawialo zebym je w internecie pokazal wszystkim. jednak ja wole tylko prywatnie pokazywac takie filmy a to z jednego waznego powodu. Nie wiem dokladnie po ilu latach tego rodzaju przestepstwo ulega przedawnieniu wg ustawy w prawie karnym RP . "

Wpisy z naszej klasy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie