18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bomba pod sejmem
Skowroniasty • 2012-11-20, 8:27
A teraz sadole przyznawać się co tam jeszcze majstrujecie w piwnicach.



Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia. Nie dziwi mnie wcale, że obecna degradacja życia politycznego powoduje takie właśnie zachowania, przechodzące nie w fanatyzm a w totalną skrajność. Nie byłbym wielce zdziwiony, gdyby ta informacja była po prostu kolejną wrzutką, zmianą tematu i odciągnięciem uwagi od spraw nader ważnych. Niemniej jednak bardziej kibicowałbym temu panu który chciał wysadzić wiejską (Komor niech se chodzi, ma dobrą fuchę reprezentacyjną i do tego się świetnie nadaje), ale stado tych nierobów nadaje się właśnie do wysłania ekspresem na orbitę okołoziemska.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2012-11-20, 17:48
w sumie to i tak przeciez nigdy nikogo nie ma w tym budynku, nie wiem co to by dało :p
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-20, 17:49
Donald jest słaby psychicznie, bywał tu kiedyś ale nie wytrzymał tego hejtu i postanowił tu więcej nie wchodzić tak że mam wolną rękę
Zgłoś
Avatar
krzyś1990 2012-11-20, 17:51
No to teraz sie zacznie.to tylko sygnał dla innych ,że jak sie chce to się da.
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2012-11-20, 17:55 1
Panie prezydencie to w takim razie wieże w lepsze jótro
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-11-20, 18:07 3
Butter napisał/a:

Dziwi mnie też, że tak się przyznał bez niczego? (a może dzięki wpierdolowi) bo w końcu od 9 listopada dużo czasu mineło... kolejna sprawa 4tony trotylu w aucie osobowym, albo vanem, bo cieżarówke wykluczyli, no powodzenia życze.



Kurwa, czy oni wiedza ile to jest 4 tony? Busy w maxie mają ładowności ponad dwie tony, do upakowania realnie 3.

Druga sprawa to dziennikarski bełkot. Nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzenia na swoje słowa, dlatego piszę to co kojarzę.

Z rana jak włączyłem TV, przeczytałem na pasku w TVP Info, że schwytano terrorystę (najpierw czekałem bo myslałem, że coś jebło, a tutaj taka smutna niespodzianka).
Później zaczyna się bełkot, że zamachowiec planował od wielu tygodni, że o 10 konferencja, że to, że tamto. W ucho wpadła mi informacja, że zamachowiec robił już rekonesans, między innymi był w Warszawie 11 listopada i obserwował budynki rządowe

Teraz się mówi, że capneli go 9. Nosz kurwa ABW, jak robicie podpuchę to trzymajcie się terminów! Już był taki jeden co podpowiadał jak ma wyglądać dobrze zrobiony reportaż:

Zgłoś
Avatar
merh 2012-11-20, 18:11 1
czesc i chwała bohaterowi!! ujawnić nazwisko! dajcie jakieś foto! chce go mieć jako idola na ścianie!!!
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-11-20, 18:20 1
Aha byłbym zapomniał. Jutro do wszystkich użytkowników sadola którzy mają powyżej 100 piw, 50 postów i są najbardziej aktywni w tym temacie wjedzie ABW. Także instalujcie linuxy, żeby przynajmniej za pirackiego windowsa się nie przyjebali
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-20, 18:31
Cytat:

Służby zatrzymały człowieka, który chciał zabić wszystkie władze konstytucyjne za jednym (nomen omen) zamachem. Podobno gość chciał użyć do tego 4 ton materiału wybuchowego. Żeby to się powiodło musiałby prawdopodobnie staranować Sejm autobusem lub czołgiem. Jednak Brunona K. po zatrzymaniu, jak poinformowała prokuratura, nie przebadano psychologicznie. No raczej. Wariat nie brzmi tak dobrze jak terrorysta.
Gdyby niedoszły zamachowiec był wariatem, cała konferencja prokuratury, a potem szefa rządu nie miałaby sensu. Nie byłoby mowy o udaremnieniu zamachu, uratowaniu państwa, zdanym egzaminie. Wariat to wariat. Przypomnijmy sobie, jak Ryszarda C., po zabójstwie polityka PiS w Łodzi ciągano od psychiatry do psychiatry, żeby tylko któryś zlitował się i orzekł, że Cyba to wariat. Nie udało się. Stwierdzono, że był poczytalny.
Gdyby nasz „zamachowiec” był wariatem premier nie mógłby dziś apelować „byśmy w relacjach wewnętrznych wyrzekli się języka agresji”. Kto by się tam zajmował jakimś szaleńcem. On musi być wiarygodny.
A skoro o język agresji zaczepiliśmy, to premier ma rację. PO powinna się go wyrzec. Przypomina mi się jak niedawno Donald Tusk nie chciał żyć w jednym kraju z Jarosławem Kaczyńskim, Rafał Grupiński orzekł, że w Polsce nie powinno być miejsca dla prezesa PiS, Stefan Niesiołowski kazał płacić rodzinom ofiar za ekshumacje, a Radosław Sikorski nawoływał do dożynania.
Zauważmy, że tylko Donald Tusk umie wykonać taką sztukę, żeby z jednej strony namawiać do wyrzekania się języka nienawiści, a z drugiej nakręcać atmosferę nienawiści i zagrożenia przeciwko środowiskom szeroko pojętej prawicy.
A tak na marginesie czy akcja zamachowa jest na pewno dobrze przemyślana? Czy propagowanie tezy o zamachu na konstytucyjne organy państwa, to aby nie oszołomstwo? Czy nie rodzi się przypadkiem na naszych oczach nowa sekta, powiedzmy: krakowska? Wydawało mi się, że tylko tak zwane oszołomy dopuszczają w Polsce możliwość zamachu na prezydenta....Niezbadane są wyniki platformerskiej propagandy, a zamach zamachowi nie równy.
Drodzy panowie od afektów specjalnych PO, mam dla was radę. A gdyby tak ogłosić, że człowiekiem, który inspirował "zamachowcę" był Jarosław Kaczyński? Zastanówcie się jakie byłyby profity. Można by wreszcie "Kaczora" raz, a dobrze zamknąć. I byłoby pozamiatane.
Obym nie wykrakała.

Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-11-20, 18:38 1
@sidsky
jesteś kompletnym pojebem jeśli jestes za GMO.
Po pierwsze 10 krajow juz nie zezwala na produkcje GMO (ostatnio Rosja).
Udowodniono szkodliwosc roslin ze zmienionymi genami.
Nie bede ci nic pozerze wiecej pisac bo i tak pewnie nie dotrze wiec pozostawiam ci wolna droge i na wlasna reke mozesz doczytac troche i pierwszy raz w zyciu skorzystac z dobrobytu internetu. Jestes typową zakała Polski typu "mam to w dupie, bedzie nas mniej, nic sie nie da zmienic, jakos to bedzie bo i tak umrzemy"
Zgłoś
Avatar
ptaq1987 2012-11-20, 18:39
Jaki kraj, taki zamach.
Zgłoś
Avatar
mr W 2012-11-20, 19:26
Marna prowokacja. Szukają kolejnego pretekstu do napędzania spirali niedawiści.
Zgłoś
Avatar
Siedem 2012-11-20, 20:33


Nic tylko zaśpiewać, nic się nie stało, panie Zamachowcu, nic się nie stało - będzie lepiej
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2012-11-20, 20:49
Jak ogarnąłem kim z grubsza jest ten "zamachowiec" nasunęło mi się na myśl Breaking Bad
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-11-20, 21:02 3
Tak nadajecie na to, że TVNy i reszta to ściemy, a zapominacie o najważniejszym. Fikcyjny terroryzm. A wygląda mi to na coś podobnego, tylko oczywiście w polskim stylu. "Po taniości".
W Norwegii Breivik jest już chyba celebrytą. A u nas wiadomo, byle jak najmniej faktów i dowodów. Przypomina Wam się coś? Bo mi teatr w Moskwie (wszystko by nie było sprawiedliwego, bądź oficjalnego procesu).

Równie dobrze jakiś policjant mógł dostać zadanie wypisywania głupot w necie i wchodzenia na strony militarne, a z allegro kupować pastę do butów. Ale media przedstawią go jako terroryste i oczywiście twarzy, ani procesu nie pokażą. Dlatego w ten sposób mogą wcisnąć każdemu wszystko.

Zastanówmy się teraz dlaczego... A po cóż szerzono i szerzy się fikcyjny terroryzm? Aby społeczeństwo się bało. Niech się ludzie boją i wołają wręcz do premiera "chcemy więcej kamer!", z pewnością czipami pod skórą też nie pogardzą, bo zostaną zapewnieni, że porządny obywatel nie będzie miał się czym przejmować. Że tu chodzi o tych "złych". Tych złych, których nie ma.

Wszystko łączy się w jedną część. Kaczka umiera (może był przeciwny czemuś, co szkodziło interesom? Lub wielkiemu planowi?). Fala "samobójstw" dużej części osób zamieszanej w ten feralny lot! Kurwa. Niech mi nikt nie pierdoli, że to przypadek.

Już wmieszali we wszystko portale zakupowe typu allegro. Pewnie po to, żeby od teraz ktoś mógł sprawdzać co ktoś kupuje. Może dadzą Ci numer na czole? Dalej Wam to nic nie mówi? Poczekajcie, a zobaczycie.

Oczywiście mogę się mylić. Ale co chwila dzieje się coś podejrzanego, a my zapominamy o tym co było wcześniej, na rzecz tej teraźniejszej sprawy! Ileż można. Podsumujcie sobie tylko wszystko i zobaczycie, że sprawy obierają zły dla Was obrót. To tylko kwestia czasu.
Zgłoś
Avatar
g................o 2012-11-20, 21:08 1
Moja dziewczyna studiowała na tym wydziale i to był ich wykładowca chemii organicznej Gość nie ma palców bo kiedyś mu urwało przy wybuchu podbono był dziwny spokojny ale miły Matko boska częstochowska bratysławska czemu się nie udało taki smutek dla naszego pięknego narodu że kurew nie wyjebał wpizdu!!! Ta bomba by wyjebała z roboty wszystkich zasranych komunistów którzy jeszcze są w rządzie szmaty.

To mówiłem ja grabo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie