18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
dzikijednorozec 2014-02-10, 10:03 2
Dziś rano przy pełnej sali plenarnej eksplodował ładunek wybuchowy. Zyski oszacowano na 7 mld złotych.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2014-02-10, 10:25 7
Nie bądźcie śmieszni ! przed 10.04.2010 r . Nastroje w społeczeństwie były podobne .
Ludzie psioczyli że: "Oby bomba pierdoła w ten sejm na tych złodziejskich pasożytów"
A jak samolot z parszywcami spadł pod Smoleńskiem to zamiast skakać do góry ze szczęścia , zrobił się nagle wielki płacz i lament niczym w Korei po śmierci Kim Dzong Una .
Ciągłe telewizyjne relacje pokazujące zapłakanych ludzi . I nie piszcie mi tu że zmanipulowane przez TV . Bo sam byłem wtedy w Warszawie i widziałem co się działo.
Niedługo po tym był wybuch wulkanu na Islandii .
Mój koleś wybitnie aspołeczny typ . Skomentował to najlepiej :
-Wiesz dlaczego ten wulkan wybuchł ?
-Nie
- Bo jak kaczor ze swoją świtą pierdolną z hukiem do piekła to aż piekło czkawką odpowiedziało.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-02-10, 11:30 2
@up
Pominąłeś jeden szczegół, tam zginęli nie tylko politycy, wśród ofiar były wybitne postacie. A i sam prezydent moim zdaniem złym człowiekiem nie był, a że ludzie byli w szoku to chyba nic dziwnego - niecodziennie ginie 100 osób z wierzchu elit.
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-02-10, 13:01
@up @upup druga sprawa, że prezydent już wtedy mało się liczył w polityce, premierem już był z tego co pamiętam chujsk.
Zgłoś
Avatar
roztropny_dżentelmen 2014-02-10, 14:47
Cytat:

Podpowiem - 5 sprzątaczek, woźny i kurier TNT



myslalem o tym samym ale doszedlem do wniosku ze w sejmie nawet sprzataczki korzystaja z Domestosu w sposob malo uczciwy. tam sie nie da inaczej;D
Zgłoś