18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Bombardier
~Creaters • 2012-11-15, 09:12
Niezbite dowody :shock:


di...........os
2012-11-16, 02:10
Napiszę, że nie wierze w zamach, uznany zostanę z urzędu lemingiem?


Uważam Jarka za niebezpiecznego typa - jak można zarzucać komukolwiek MORDERSTWO bez przekonujących dowodów (tj. bezwzględnych)? Jak dla mnie paranoja.


A Donek okrada podatników w dokładnie taki sam sposób, w jaki robił to Jarek (czy tam Kazio) i wcześniej inne Leszki, Waldki, Józki itd. Więcej w tym niekompetencji, niż prawdziwie złych intencji. Oczywiście możemy się ograniczyć jedynie do przekonań: jakże niby moglibyśmy sprawdzić kto złodziej, a kto prawo stoi za prawem?

2012-11-16, 05:25
No nie koniecznie. Donek sprzedaje nasz kraj a nasz bolszewicki prezydent to jakaś kpina...

2012-11-16, 06:49
Widzę, że czytelnicy Gazety Polskiej i słuchacze Radia Maryja mający monopol na prawdę i bycie Polakami naszczekali się nader obficie w temacie. :-?

2012-11-16, 09:36
Rzygać się już chce od tego pie**olenia w komentarzach na temat Smoleńska.

2012-11-16, 10:05
Jednak coś w tym jest, że charaktery sie przyciągają. Kiedy patrzę na propagandzistów kaczyńskiego i ekipy, widzę ich samych. Plucie jadem, wieczna potrzeba rozliczania wszystkich za wszystko, wieczne niezadowolenie, gryzienia po łydkach każdego o odmiennym zdaniu etc. Rzygać się chce. Nie zdawałem sobie sprawy że znajdą również tu na Sadolu swoje miejsce siania kwasu.
Od dłuższego już czasu czytam komentarze zwolenników rozliczania i kiedy zobaczyłem ostatnią kompromitację macierewicza, zobaczyłem was wszystkich. Wasze podejście do krytyki jest dokładnie takie samo jak podejście tych wszystkich po...j...ów chcących zlinczować chłopaka za jedno niewygodne pytanie. Tak właśnie wyglądacie, to wy!
Niesamowitym jest, że nie dostrzegacie swojej własnej indolencji.
Kocham swój kraj, ale przez was i wam podobnych wstyd mi że jestem Polakiem.

2012-11-16, 14:18
@up Lepiej bym tego nie ujął. Piwo!

2012-11-16, 17:54
Zwolennicy Kaczysława czytają Wyborczą jak poj***ni i oglądają TVN 24/7. Zawsze wiedzą najlepiej co zostało napisane w GW i powiedziane w TVN. :badyl: