18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jestembogiem_uswiadom 2021-10-13, 12:32 12
Dochodzę do wniosku że Te chińskie łby nie dostrzegają niebespieczeństw.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-10-13, 12:45 3
Odziedziczył geny po głupich rodzicach i dziadkach.
Zgłoś
Avatar
gixi 2021-10-13, 14:01 4
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Dochodzę do wniosku że Te chińskie łby nie dostrzegają niebespieczeństw.



Myślisz, że w polskich łbach jest lepiej?

Mówisz do takiej madki "proszę pilnować, żeby dzieci nie jeździły na rowerach po sklepie, bo są szklane lady, śliskie płytki" ta mówi "słyszeliście, nie wolno jeździć", po czym ma w dupie co jej 500+ robi, a potem krzyk, czemu te lady są kurwa szklane, czemu stoliki kwadratowe, bo jej dziecko kurwa krwawi...

Mówisz "proszę nie jeździć po sklepie (budowlanym) rowerem, chodzikiem" po czym wrzask, że dziecko wpadło na czyjś wózek zakupowy z prętami gwintowanymi i płacz, że dziecko ma przebite udo...

Ale jeszcze lepiej jak taka madka ŻĄDA, żeby sklep wypłacił odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu dziecka, a tu chuj. Są nalepki z zakazem jazdy, jest monitoring gdzie kasjer czy inny pracownik zwraca uwagę...

kocham swoją pracę. Na prawdę. Tylko te madki....
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2021-10-13, 16:30 1
gixi napisał/a:

Myślisz, że w polskich łbach jest lepiej?
Mówisz do takiej madki "proszę pilnować, żeby dzieci nie jeździły na rowerach po sklepie, bo są szklane lady, śliskie płytki" ta mówi "słyszeliście, nie wolno jeździć", po czym ma w dupie co jej 500+ robi, a potem krzyk, czemu te lady są kurwa szklane, czemu stoliki kwadratowe, bo jej dziecko kurwa krwawi...
Mówisz "proszę nie jeździć po sklepie (budowlanym) rowerem, chodzikiem" po czym wrzask, że dziecko wpadło na czyjś wózek zakupowy z prętami gwintowanymi i płacz, że dziecko ma przebite udo...
Ale jeszcze lepiej jak taka madka ŻĄDA, żeby sklep wypłacił odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu dziecka, a tu chuj. Są nalepki z zakazem jazdy, jest monitoring gdzie kasjer czy inny pracownik zwraca uwagę...
kocham swoją pracę. Na prawdę. Tylko te madki....



za każdym razem kiedy widzę taką madke , myślę sobie jak bardzo przejebane ma jej chłop.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-10-13, 17:41 1
Oj tam, każdy dzieciak zaliczy glebę. Ja nastawiałem na łóżku piramidę z krzeseł i na koniec się zjebałem
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-14, 0:12
Nic się nie stało, więc o co chodzi? Dzieci upadają tak raz po raz.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-09-07, 17:21
Kości z gumy maja te małe gnojki
Zgłoś