18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Bombing pociągu w Rosjii
uyvu • 2013-08-12, 13:23
adrenalina ✓
antyspołeczny wydźwięk ✓
bójka ✓ (bonus - kopanie leżącego)

zatem myślę, że się nadaje



Przepraszam za literówkę.
Zgłoś
Avatar
dresimir 2013-08-12, 23:23
Właśnie miałem wrzucić disko polo, ale kolega z góry mnie ubiegł Polecam cały film.
Zgłoś
Avatar
Hivus09 2013-08-13, 1:39
Ja pierdole ten wasz ból dupy. Najlepiej kurwa siedzieć na sadolu i napierdalać jak to źle i kogo by tu nie rozpierdolić caps lockiem śmierci. Własności PRYWATNEJ sie kurwa nie maluje, sami sobie na pizdach namalujcie jakieś ŚLACZKI. Ktoś napisał tam ,że graffiti lubi a nie chujowe litery... najpierw obczaj czym się różni graffiti od muralu.

A za dobry bombing zawsze piwo, nawet krata
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-08-13, 1:44 2
Kiedyś ruscy w ochronie kolei itd nosili pepesze, gdzie te stare dobre czasy. Powinni puścić kilka serii w nich i tyle.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-08-13, 2:47 1
do takich skurwysynów trzeba strzelać zero tolerancji dla tego ścierwa
Zgłoś
Avatar
ill24 2013-08-13, 15:15
skysky napisał/a:

Zawsze mnie rozpierdalało jak ktoś się jarał graffiti bo kolorowe, a jak srebra to wandalizm. Nie o to w tym chodzi czy jest kolor czy nie a o sam styl liter. Na tym polega graffiti więc większość osób z zewnątrz nie zrozumie tego bo nawet nie próbuje.



no raczej, ale po huj tłumaczyć. jak ktoś się jara to się będzie jarał a jak nie to nie, graffiti to nie street art lekki łatwy i przyjemny w odbiorze. prawda jest taka że dopiero na srebrze widać czy ktoś ma styl bo przy najebanych kolorach to czasami nawet litery nie widać, no ale zaczynam tłumaczyć także jebać mnie. pozdro dla wandali
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2013-08-13, 21:39
marhaz napisał/a:

skurwiale gnojki, zycze im zeby kazda rzecz jaka sie tylko dorobia w zyciu (dom samochod, kobieta) zostala zaraz zachlastana farbami przez jakis zjebow bez wyobrazni i zeby dostali okazyjny wpierdol za obrone wlasnosci.



To po chuj burzył sam na dziesięciu? Prosił się o wpierdol więc dostał.
Zgłoś
Avatar
jpdl 2013-08-19, 2:03 1
Czy ktoś mi powie co to za kawałek leci?? Znalazłem kanał na yt ale tego filmu akurat nie mogę znaleźć.
Tytuł filmu poproszę, albo ścieżki dźwiękowej.
Zgłoś