18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Bombing pociągu w Rosjii
uyvu • 2013-08-12, 13:23
adrenalina ✓
antyspołeczny wydźwięk ✓
bójka ✓ (bonus - kopanie leżącego)

zatem myślę, że się nadaje



Przepraszam za literówkę.
Zgłoś
Avatar
m................z 2013-08-12, 13:31 89
skurwiale gnojki, zycze im zeby kazda rzecz jaka sie tylko dorobia w zyciu (dom samochod, kobieta) zostala zaraz zachlastana farbami przez jakis zjebow bez wyobrazni i zeby dostali okazyjny wpierdol za obrone wlasnosci.
Zgłoś
Avatar
swieca 2013-08-12, 13:39 16
Rozumiem,że ładniejsze są szare,brudne i pordzewiałe wagony??
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-08-12, 13:52 52
Cytat:

swieca Rozumiem,że ładniejsze są szare,brudne i pordzewiałe wagony??



A te bohomazy ze szkolnego zeszytu są ładniejsze? Kolega ma chyba zachwiane poczucie estetyki. 70% takich graffiti to syf że szkoda patrzeć. To między innymi.
Zgłoś
Avatar
evilbg 2013-08-12, 13:56 44
A ładniejsze są pociągi, w których nie można wyjrzeć przez okno, bo jakieś gnojki zamalowały je graffiti? Szacun dla gościa, że sam wybiegł na kilku .
Zgłoś
Avatar
Olds-Cool 2013-08-12, 13:58 12
za wholetrain'a zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-08-12, 13:59 6
na chuj się dziadek wpierdala jakby to był jego pociąg... myślał, że dostanie nagrodę od pkp?
Zgłoś
Avatar
kinektel 2013-08-12, 14:17 16
Artystyczne grafitti rozumiem ale malowanie jakis chujowych liter na scianach ktorych kurwa nikt i tak nie potrafi odczytac rozpierdala mnie po calosci. Co to za przekaz, znaczenie terenu jak pies ktory sika pod drzewo? Fajne sa akcje gdy ośrodki, szkoły a nawet koscioly zezwalaja na grafitti na sciacnach/płotach bo np nie maja kasy na renowacje jednak tam sa dzieła sztuki a nie jakies szlaczki, chuje muje dzikie weze.
Co do filmiki to rozgrzana puszka farby w dupe kazdemu z tych debili co niszcza mienie publiczne i wpierdalaja ludziom ktorzy im sie przeciwiaja! Zamknąc to bydło!
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-08-12, 15:40 21
Gdansk wcale nie gorszy:


@ups nie kazdy zrozumie typowa zajawke z blokowisk. za gowniarza rozne glupie akcje sie odpierdalalo, ale ciezko bedzie to zrozumiec ludziom ktorych najwiekszym przewinieniem bylo nie spuszczenie klocka w kiblu.
Zgłoś
Avatar
energetyk 2013-08-12, 15:57 1
co za chujnia, zeby to jescze jakos wygladało.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-08-12, 16:26 9
sulik,

Robiło się głupoty, owszem, ale jak ktoś już dorośnie i jest świadom tego co robił to może i to zrozumie ale nie da temu przyzwolenia. Ludzie jakąś taką świadomość zyskują na ogół w okresie kiedy sami zaczynają na coś pracować i czegoś się dorabiać, a dociera to do nich szczególnie przy pracy ciężkiej, fizycznej. Praca jaka by nie była, czy polegająca na zamiataniu ulic czy dbaniu o stan taboru wymaga szacunku, jak każda. Z innej perspektywy, jak ktoś zacznie kręcić kasą i będzie odpowiednio dociekliwy jak np. rozchodzą się podatki, również wypnie się na takie wybryki marginalnej spierdoliny bo nawet jak zapłacą za to z konta prywatnej spółki to np. odbije się to na rzeszy ludzi którzy w niej pracują, bo okaże się że bonów świątecznych twój stary czy kogoś innego nie przyniesie bo trzeba było zmyć bohomazy spierdolonej spierdoliny społecznej tak czy owak bo np. oznakowań taboru nie widać i 50000zł poszło się jebać.

A potem takie zjeby wyjeżdżają do jukeja czy innej holandii bo tu ich nikt nie chciał z kwalifikacjami kolejowych artystów i zaczyna się sranie że czemu tam tak ładnie a u nas syf...
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-08-12, 17:29 4
też bombiliśmy z chłopakami miasto za małolata...jakieś wrzuty, throw upy, tagi co 5 metrow..co prawda było to dla nas wtedy swoistym protestem dla władz miasta za rozkurwione elewacje i upierdolone kamienice, gdy zaczęli to zamalowywać i wpakowali w to konkretny hajs, zaczęliśmy organizować legalne jam'y, czy to dla siebie, czy dla małolatów, żeby poćwiczyli + zapraszaliśmy dobrych writerów z innych miast. pięknie wspominam te czasy, zamalowane setki kartek, nowe style, praktyka, piknie było.

@Olds-Cool
to nie whole train a dwa whole car'y
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-08-12, 17:46 4
HAL-9000, niektorzy wychodza na tym na ludzi. jest wielu artystow ktorzy zaczynali w ten sposob, najbardzej znany to chyba tuse. jak dla mnie ta zajawka jest na plus w porownaniu do dziesionownia i wydawania hajsu na futro albo wrzucanie w maszyny jak czyni wiekszosc marginesu. polecam obejrzec to:
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-08-12, 20:50
Śmiać mi się chce jak wydają pieniądze na te puszeczki, zamalują SKM i na drugi dzień już jest czysta
Tylko nie wiem ile pracy trzeba włożyć w umycie tego
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-08-12, 20:53 4
Zawsze mnie rozpierdalało jak ktoś się jarał graffiti bo kolorowe, a jak srebra to wandalizm. Nie o to w tym chodzi czy jest kolor czy nie a o sam styl liter. Na tym polega graffiti więc większość osób z zewnątrz nie zrozumie tego bo nawet nie próbuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie