18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
zajebiste filmiki , i goscie ktorym lamanie kosci nie przeszkadza (akcja do okolo 1 minuty chociaz warto zobaczyc poczatek)

Zgłoś
Avatar
boszlu 2013-05-26, 23:37 5
Polecam również obejrzenie filmu Alexa Liiva i jego skoku ze schodów, podobno leżał po tym w śpiączce przez 2 miesiące, przynajmniej tak słyszałem



a no i czekam na teksty w stylu że tylko pizdy jeżdżą na bmxie albo tekst "co to za rower z trzema pedałami", Ci riderzy mają większe jaja niż większość sadoli więc nie leczcie tu kompleksów. I oczywiście mają zajawke i lepsze rzeczy do roboty niż walenie gruchy do babek z kutasem (choć nie twierdze że to źle)
Zgłoś
Avatar
acidpussy 2013-05-26, 23:52 1
boszlu napisał/a:

Polecam również obejrzenie filmu Alexa Liiva i jego skoku ze schodów, podobno leżał po tym w śpiączce przez 2 miesiące, przynajmniej tak słyszałem



a no i czekam na teksty w stylu że tylko pizdy jeżdżą na bmxie albo tekst "co to za rower z trzema pedałami", Ci riderzy mają większe jaja niż większość sadoli więc nie leczcie tu kompleksów. I oczywiście mają zajawke i lepsze rzeczy do roboty niż walenie gruchy do babek z kutasem (choć nie twierdze że to źle)


dobrze powiedziane , ale trzeba samemu jezdzic zeby zrozumiec jaki to bol i jaka adrenalina, wiekszosc sadolow nigdy niedosiadla bmxa
(a tu ladny grind zebami)
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2013-05-27, 0:06
jak sie wsluchac w wokal tego mumii to normalnie qrwa Magik
Zgłoś
Avatar
totek93 2013-05-27, 0:19 5
Też daję piwo, zawsze mnie wkurwia takie pierdolenie, że bmxy, deskorolki etc. to pedały, a prawda taka, że po takich glebach jakie dzieją się przed zlądowaniem tricku większość poleciałaby na prześwietlenie.
Ci ludzie próbują do skutku, bo taka pasja, i chuj.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-27, 1:05 1
dosiadałem bmxa i dalej twierdzę że dobry MTB przebija wsyzstko.. dobrym Mtb'kiem zrobisz wszystkie triki w każdym terenie a pojedź sobie xem do lasu oo Whistler piękny przykład.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-05-27, 7:35
panowie nie dalej jak wczoraj robiłem te same triki!!

murzynem cj'em w san andreas (:
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-05-27, 15:37
A na starość reumantyzm, poblokowane stawy, krzywe plecy.

Play stupid games, win stupid prizes.
Zgłoś
Avatar
acidpussy 2013-05-27, 21:16
ticorr napisał/a:

A na starość reumantyzm, poblokowane stawy, krzywe plecy.

Play stupid games, win stupid prizes.


czemu na starosc , mi juz po czterech latach zaczynaja wysiadac stawy
ale jazda jest tego warta
Zgłoś
Avatar
forest1600 2013-05-27, 22:11 4
pedaly w rurkach, dziekuje za uwage, dobranoc
Zgłoś
Avatar
bzymek 2013-05-27, 23:40 2
3 filmik 1:30 jest cycek
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-05-29, 10:24 1
Zajawka fajna, ale jakby mi któryś tak się w samochód wpakował to bym... No w sumie nie wiem, nie chciałoby mi się go gonić

@acidpussy - tak, warta - a potem będziesz mieć do siebie żal że przez swoje zabawy nie jesteś nawet w stanie nosić własnego dziecka na rękach (a wiem o czym piszę).
Wiem że dla niektórych to niepojęte, ale dzieciństwo nie trwa wiecznie, potem też jest życie i zgoła inne wartości. Fajnie byłoby to doświadczyć w dobrym zdrowiu
Zgłoś
Avatar
Zielsko 2013-05-29, 11:52 1
Wszystko spoko, tylko co im przeszkadza założenie kasku? Ja pierdole, sport w sumie ekstremalny, a tu co? Bo lansik za mały jak sie ma kask? Niech od razu oddadza organy komuś kto bardziej szanuje życie.
Zgłoś
Avatar
zuku73 2013-05-29, 12:12 1
Piwko za punk rocka
Zgłoś
Avatar
Trolololololololololololo 2013-05-29, 13:49
Co to za piosenka z filmiku boszla?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie