18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
bongman
tarpaw • 2013-12-26, 18:18
Czytając kolejny kawał od bongmana tak mnie naszło:

Co łączy kewina i bongaman?

mimo, że chujowi to bez nich Sadol i polsat to już nie byłoby to samo.....

Pierwszy temat więc chuj w dupę hejterom
Zgłoś
Avatar
V................k 2013-12-27, 10:19 2
Najeżdżanie na Sosnowiec i Bongmana stało się po prostu nudne. Robicie to dla kilku piw od zjebanych gimnazjalistów.
Zgłoś
Avatar
damian212 2013-12-27, 10:37
Nosz kurwa lepiej wrzucic pustego posta z enterami niż takie gówno, co trafia na główną ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
BryanK 2013-12-27, 10:46 1


podniecacie sie tym Bongmanem jak Trybsonem. Wydrukuj sobie jego plakat i powies nad lozkiem albo nie gadaj o nim wcale i nie marnuj czasu innych bo ten sadistic zamienia sie w nasza-klase
Zgłoś
Avatar
i................g 2013-12-27, 11:34 1
Dlaczego to się znalazło w czarnym humorze? Typ próbuje nabić piwa na BongManie i z humorem nie ma to nic wspólnego. Chuj Tobie w dupę, hejtowanie to często krytyka, która jest niezbędna
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-12-27, 11:38
erykz napisał/a:

Chuj w dupie tobie za lizanie rowa bongmanowi


Pewnie byś chciał żeby tobie wylizał ? Pierdolona zazdrość......
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-12-27, 11:39 1
InvisibilisChamaeleo napisał/a:

BongMan-SrangMan, hard kurwa!


Zgłoś
Avatar
dziczek91 2013-12-27, 11:51 9
popraw jeszcze to lizanie, bo ominąłeś pod paseczkiem
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-12-27, 13:02
erykz napisał/a:

Chuj w dupie tobie za lizanie rowa bongmanowi



W końcu kurwa ktoś napisał prawdę .
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2013-12-27, 14:24 5
Kto to Bongman?
Zgłoś
Avatar
MateoCFC 2013-12-27, 15:07
Sugerujesz ze Polszmat nie poradzilby sobie bez naszego Bongosa?
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2013-12-27, 20:40
Kto to ten Bongman?
Zgłoś
Avatar
Andrzej07 2013-12-27, 22:43
w sumie chuj ci w odchłań ściero odwal się od bongmana, on jest naszym mentorem i dodaje blasku każdemu postowi. Więc módl się by święty ogień nie spalił ci odbytu
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-12-28, 20:11 1
Andrzej07 napisał/a:

w sumie chuj ci w odchłań ściero odwal się od bongmana, on jest naszym mentorem i dodaje blasku każdemu postowi. Więc módl się by święty ogień nie spalił ci odbytu



Odrób zadania domowe , bo już niedługo wolne sie kończy
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-12-28, 20:24 1
Nie wiem kim jest Bongman w realu, bo mam tylko szczątkowe informacje, że to ktoś kto obleciał całą galaktykę i że jest reinkarnacją pana Karola z Familiady. Kto to jest, jak wygląda i jak ma na nazwisko nie mam pojęcia, ale robicie tej postaci taki PR, że owy Bongman, kimkolwiek jest, jeśli pójdzie teraz po robotę gdziekolwiek by nie chciał i się przyzna, że jest Bongmanem z Sadola to dostanie robotę z miejsca, a Was wyśmieje i podziękuje za darmową reklamę, jednocześnie wzbogacając swoje CV o kolejne miejsce pracy. A temat nie zasługuje na żadne piwo, tylko na karnego kutasa - głupia próba wybicia się na "fejmie" oklepanego już tematu, w dodatku bardzo niesmaczna, obrażająca usera, który wkład w ten portal miał większy postokroć, niż większość userów razem zebranych. Także kij Ci w oko autorze tego tematu i oby ktoś kiedyś zrobił tutaj temat o Tobie.
Zgłoś