18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
askar 2013-03-22, 16:02 16
Smieszne jak wszyscy najezdzają na króla strzelców bundesligi że w reprezentacji nie strzela bramek a tak to sie chwalą że jest polakiem. Lewandowski jest od wykończenia akcji, sam nie przebiegnie całego boiska i sobie wystawi piłke. Autor obrazku pewnie nie strzelił by bramki w 4 lidze polskiej w dodatku sam na sam z bramkarzem. Wielcy eksperci z piwnym brzuchem beda krytykować jednego z najlepszych piłkarzy.
Zgłoś
Avatar
rafal88x 2013-03-22, 16:08 12
Up
Nie spinaj się tak człowieku. Lubię Roberta i jak każdy zdrowo myślący kibic zdaje sobie sprawę z różnicy pomiędzy systemem gry BVB a reprezentacji. Jednak do wszystkiego trzeba mieć dystans. Zanalazłem ten obrazen na profilu twtterowym Mateusza Borka. Nawet Boniek się z tego śmieje. Wiecej luzu w tym smutnym jak pizda mieście;)
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-03-22, 16:43 11
@up
obaj gadacie głupoty, jeśli przegrają z Ukrainą, powinni być wypierdoleni na zbity pysk - cała kadra
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-03-22, 16:49 3
jeśli się dobrze przypatrzycie, zobaczycie ducha gapiącego się na tyłek pani ministry
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-22, 17:33 11
Ukraina na Euro 2012 rozgromiła Szwecję jak chciała, nawet Ibrahimovic nie pomógł. Nasze leszczyki nie mają najmniejszych szans.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-03-22, 18:10 1
BongMan napisał/a:

Ukraina na Euro 2012 rozgromiła Szwecję jak chciała, nawet Ibrahimovic nie pomógł. Nasze leszczyki nie mają najmniejszych szans.



Widzę, że mamy tu speca, który siłę przeciwnika ocenia po jednym meczu sprzed 9 miesięcy, szkoda tylko, że wtedy mieli w 30-40% innych skład i innego trenera a w październiku nie potrafili ani Czarnogórze ani Mołdawii strzelić ani 1 gola
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-22, 18:12 3
To tylko jedna z przesłanek. Drugą, ważniejszą, jest fakt że nasza reprezentacja ssie pały, a Ukraina jest ogólnie lepsza. Zresztą nie ma co pierdolić, zobaczysz grę i zobaczysz wynik
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-22, 20:35 1
Wszystkie mecze są ustawione więc nie wiem po co się spinacie. Jebany teatrzyk dla pólmózgów
Zgłoś
Avatar
papiespolak 2013-03-22, 21:45 8
Jak zwykle pierdolenie w komentarzach w stylu "Jak kurwa nie potrafisz lepiej to się nie odzywaj".
Jak ci murarz spierdoli robotę to się nie odezwiesz bo nie umiesz lepiej?
To że nie umiem śpiewać lepiej niż Dżastin Bjeber to znaczy że on zajebiście śpiewa i nie mogę go krytykować?
To że nasza reprezentacja jest chujowa a sam nie przebiegnę więcej niż reprezentant San Marino to znaczy że nie mogę krytykować naszej chujowej reprezentacji...
Zgłoś
Avatar
vatherland 2013-03-22, 22:05 1
W klubach Mistrzami w kadrze chuj....... 1-3...
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-03-22, 22:16 2
Przejebali mecz jak zwykle. Niedługo największy przeciwnik - reprezentacja listonoszy z San Marino. Jest szansa na wygraną po której kibice po raz kolejny uwierzą, że "Polska będzie mistrzem świata". Szkoda jednak, że piłka nożna to w tym kraju jedynie sposób na dorobienie się fajnej emerytury (vide PZPN). Czarna dziura nie przynosząca korzyści. Jest wiele niedocenionych dyscyplin, w których odnosimy sukcesy, a całą kase pompuje się w nic niewarte kopanki.
Jak lubię oglądać nożną i samemu "poharatać w gałę", tak rzygać mi się chce jak słyszę o meczu tej naszej wspaniałej reprezenctacji. Zamiast Lewandowskiego powinni wystawić chłopca od noszenia piłek, żeby było komu wyciągać te szmaty z polskiej bramki.
Zgłoś
Avatar
zapper 2013-03-22, 22:17
Nie wiem jak wy ale ja się uśmiałem Dobre
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-03-22, 22:18
Brak słów. Powinni im płacić tylko za wygrane mecze, albo płacić tyle co Borussi, może wtedy nie mieli by wyjebane na reprezentację...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-22, 22:21 2
No i mówiłem, że dostaną po dupach? Te pedały nie potrafią grać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie