18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Bonnie & Clyde
Marian_Koniuszko • 2024-10-19, 23:51
Materiał z kamery samochodowej uchwycił szalony pościg policyjny przez Melbourne , który zakończył się, gdy podejrzani w skradzionym Mercedesie wjechali w nadjeżdżające pojazdy, gdy przekraczali czerwone światło.

28-letnia kobieta i 40-letni mężczyzna zostali sfilmowani, jak szybko odjeżdżali, gdy policja wyciągnęła broń na parkingu i zażądała, aby wysiedli z samochodu, który skradziono dzień wcześniej.

Mężczyzna i kobieta uciekli z miejsca wypadku, ale zostali zatrzymani po chwili przez policję.

W wyniku wypadku żadne z nich ani kierowca pickupa nie odnieśli poważnych obrażeń.

Policja stanu Wiktoria podała, że ​​40-letni mężczyzna został oskarżony o kilka przestępstw, w tym prowadzenie pojazdu bez uprawnień, zachowanie zagrażające życiu i kradzież pojazdu mechanicznego.

28-latka natomiast usłyszała zarzuty kradzieży pojazdu mechanicznego.

7news.com.au/news/dashcam-footage-captures-wild-police-chase-in-allege...

Zgłoś
Avatar
Payan 2024-10-19, 23:56
Jprdl:D 3 miesiące temu? Chciałem wstawić na Sadola.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-20, 0:28 6
Marian, [ziew}, oddaj mi 4.30 minut mojego życia. Końcówka fajna ,ale przydługi wstęp..
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-20, 2:01 2
Kurwa jak oni świszczą w tym ich bryto-australijskim angielskim.

Zgłoś
Avatar
WKND 2024-10-20, 2:47 1
Albo fejk, albo nagranie edytowane. Przecież każde dziecko wie, że w Australii chodzą i jeżdżą do góry nogami.

______________

"Aby dowiedzieć się kto Tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno Ci krytykować"
Voltaire
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-20, 6:14 5
U na chuj tą broń wyciągają, jak nie zamierzają strzelać??? W ogóle, obwołajcie mnie królem, wszelaka bandyterka, zaczynając od napaści na ulicy, przez kradzież aut po morderstwa będzie karana śmiercią i basta. Na chuj takie gówno w społeczeństwie? Jeszcze pierdolą o dawaniu im kolejnej szansy. Bydło nie społeczeństwo, że na to pozwala.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
spieprzajdziadu 2024-10-20, 7:32 1
janusz_biznesu napisał/a:

Marian, [ziew}, oddaj mi 4.30 minut mojego życia. Końcówka fajna ,ale przydługi wstęp..



Ja przewinęłam 🤷🏼‍♀️
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-10-20, 7:58 3
Nooo pościg w chuj.. strzelanina, blokady drogi z pojazdów wojskowych, helikoptery, FBI, SWAT, kolczatki, robienia skoczni z lawet, długo by wypisywać co sie działo na materiale 😉
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-20, 8:24 6
Akcja od 4:20.
Nie ma za co.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
radek1600 2024-10-20, 10:07 1
żmij napisał/a:

Akcja od 4:20.
Nie ma za co.



Dzięki 4 minuty jakiegoś pierdolenia
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-10-20, 11:04 3
radek1600 napisał/a:

Dzięki 4 minuty jakiegoś pierdolenia



Materiał jest ciekawy właśnie jako całoś włącznie z tym "pierdoleniem".

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-10-20, 11:12
CzerstWybut napisał/a:

Kurwa jak oni świszczą w tym ich bryto-australijskim angielskim.



Też mnie wkurwia to ich narzecze powstałe od pijackiego bełkotu XIX wiecznych zesłańców z angielskiego proletariatu. "Just keep droaiving".
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-20, 13:28 1
mateuszsick napisał/a:

Nooo pościg w chuj.. strzelanina, blokady drogi z pojazdów wojskowych, helikoptery, FBI, SWAT, kolczatki, robienia skoczni z lawet, długo by wypisywać co sie działo na materiale 😉



Zwykła baba za kołkiem, usłyszała ze są w pościgu i sekundę później wylądowali na drzewie xD

Czemu gosciu sam nie prowadził???? Na chuj mu była ta laska??? Nigdy się już tego nie dowiemy
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-20, 13:31 3
janusz_biznesu napisał/a:

Marian, [ziew}, oddaj mi 4.30 minut mojego życia. Końcówka fajna ,ale przydługi wstęp..


Wręcz przeciwnie, całość jest ciekawa. Rzadka okazja, żeby mieć wgląd w umysły takich pojebów.

[ Dodano 2024-10-20, 15:00 ]
małpa-bez-banana napisał/a:

Zwykła baba za kołkiem, usłyszała ze są w pościgu i sekundę później wylądowali na drzewie xD
Czemu gosciu sam nie prowadził???? Na chuj mu była ta laska??? Nigdy się już tego nie dowiemy


Z rozmowy wynika, że to on prowadzi.
Zgłoś
Avatar
misiekdiablo1 2024-10-20, 21:12 1
Bonnie & Clyde mieli łatwiej ,wtedy takich korków nie było.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów