18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
banior 2011-07-07, 22:08
Zajebał skarbonkę młodszemu bratu,i dziwi się że starczyło tylko na taki hotel.
Zgłoś
Avatar
perun88 2011-07-07, 22:30
co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz ...
Zgłoś
Avatar
Martinez1976 2011-07-07, 22:36
Ja pierniczę, przecież to AFRYKA, czego on się spodziewał za swoje drobne? Hiltona? Było jechać do Paryża! Poza tym w Tunezji w pokoju się nie siedzi tylko się śpi ewentualnie bzyka. Na pewno był basen i 300 metrów do morza i pogoda, jak drut, ale nie - ponarzekać. Ręce opadają. Może jeszcze drinki z all inclusive były za słabe?!
Zgłoś
Avatar
damian12091988 2011-07-07, 22:54
o_O Dziwne ja jestem jakimś chyba gekiem - mnie uczono aby nie kierować się żadnymi gwiazdkami i innymi tego typu pierdołami bo raz że standaryzacja nie obowiązuje na całym świecie a dwa że zazwyczaj 4 gwiazdki w zagranicznym hotelu oznaczają 2 gwiazdki w naszym Polskim. A z tego co widzę to towarzystwo typowo lamerskie - nie dość że przyjechali się najebać to jeszcze hotelowy jebaka narzeka jak to chujowo mu się bodajże w Chorwacji siedzi. Gonić pacanów pod namiot najfajniej!
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2011-07-07, 23:07
Idiota pewnie zbierał wieśniak 5 lat na wycieczkie 1300zł i teraz myśli że jest wielkim panem bo do Tunezji pojechal... Europejskie normy przydzielania gwiazdek hotelom znacznie roznia się od tamtejszych. Ja place za wycieczki od 10 000 w gore za mnie i zonke i jestem zadowolony nie zaleznie gdzie pojade.
Zgłoś
Avatar
qrczaksmp 2011-07-07, 23:18 13
co Wy w ogole pierdolicie?! niech i zapłaciszł 300zł dla 5 osób na 3 miesiące, w umowie miał 4 gwiazdki to ma być kurwa jak 4 gwiazdki, po coś ktoś te durne standardy ustala.
Zaróbcie najpierw sami na swoje wakacje gimbusy. I chuj że Afryka, płacisz - żądasz, a nie zostajesz wyruchany przez brudasów w turbanach.
Swoją drogą chuj z szar man srajk, viva la zwardoń i jabłonki stare.
Zgłoś
Avatar
bania88 2011-07-07, 23:24
Ja bylem rok temu w tym samym hotelu i gowno prawda to co mowisz. Bylo bardzo ladnie i zadbanie. W pokoju wszystko co potrzeba bylo, byl telewizor a w szafie byl nawet sejf. Zobaczyli, ze burak to dali pokoj w jakims starym skrzydle hotelu. Ja mialem elegancki pokojik z widokiem na basen i zlego slowa o tym hotelu nie powiem
Zgłoś
Avatar
tatar1234 2011-07-07, 23:35 1
To drewno rdzewieje, hym dobrze wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2011-07-07, 23:41
dlatego pierdole, poniżej 5 gwiazdek nic mnie nie interesuje, bo i tak wyjdzie taniej niż jebane międzyzdroje
Zgłoś
Avatar
Ciupi 2011-07-07, 23:48 2
krzesełko drewniane zardzewiałe
Zgłoś
Avatar
heartshade 2011-07-08, 0:00
Popierdolony ziomek, rok jebał odłożył tysiaka, wziął all inclusiv za 1200 i oczekuje chuj wie czego.
Nieźle trzeba być pojebanym aby filmować nierówność ścian w hotelu. Takich jak on to na stałe zameldować w barze - lać im wódy by się najebali i do pokoju spać. Ewentualnie raz podczas urlopu wypad do miasta po pamiątki dla rodzinki, taki wypad koniecznie w sandałach i skarpetach.
Zgłoś
Avatar
Curtis 2011-07-08, 0:08
i fontanny, które pryskają zamiast na kwiatki to na ściany - padłem :XD
Zgłoś
Avatar
greenthumb12 2011-07-08, 0:20
to cztero czy pięciogwiazdkowy pajacu ????
Zgłoś
Avatar
kleju85 2011-07-08, 1:00 1
Wielki Johny budowlaniec. 20 lat na wczasy zbierał i narzeka na pokój a niektórych nie stać nad Bałtyk jechać inie narzekają. Opanuj downa debilu!!!

a i tak dodam że trzeba było nie oszczędzać na pokoju żeby było za co chlać. Widać na jaki pokój było Cię stać Polaku na wczasach...he he
Zgłoś
Avatar
perun88 2011-07-08, 1:14 1
bania88 napisał/a:

Ja bylem rok temu w tym samym hotelu i gowno prawda to co mowisz. Bylo bardzo ladnie i zadbanie. W pokoju wszystko co potrzeba bylo, byl telewizor a w szafie byl nawet sejf.



jeździli Polacy i chuj hotel rozkradli ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie