18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Merry_ 2011-07-08, 1:54
No a ja w srode tam lece... Coz, jak wroce, to napisze wlasne sprawozdanie
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2011-07-08, 4:43
Haha o jeju, dali sie wychujać i jeszcze mają czelność by narzekać, trzeba było się uczyć, a załamki by nie było, gościu ładnie ma pojebane w głowie

Pewnie w domu ma 5 gwiazdowe pokoiki Hehehe Dobre, autorze jeśli to Ty dałeś się tak wychujać wraz z cała rodziną to masz ode mnie pwio, na pociechę ! Hahah dziekuję za poprawę mego humoru 3m się oby więcej takich wtop !
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-07-08, 8:17
Nie chcę nic mówić ale to jest jeszcze dobry hotelik. Zobaczcie niektóre rodzime kurorty nadmorskie - jest podobnie, nikt nie narzeka. A na filmikach syfu nie ma.
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-07-08, 8:44 5
Okiem detektywa inwektywa

Zgłoś
Avatar
ramzei 2011-07-08, 10:45
Kurwa stołek drewniany zardzewiały masakra !!
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2011-07-08, 11:40 1
Trochę w krajach arabskich przesiedziałem i wiem, że to co on dostał to standard. Zapłacił kilka stówek za nocleg z żarciem a oczekiwał cudów i sexownych pokojowek. Tak jak ktoś wspomniał typowo po polsku: flaszka najebać się, ponarzekać i spierdolić do domu.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-07-08, 11:44 1
SzczypMojeSuty, fajny nick.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2011-07-08, 13:24
Kryptonius napisał/a:

Flacha koło łóżka, picie ze szwagrem. Polak na wakacjach. Pojechać, ponarzekać, najebać się i wrócić. W sam raz na te 4 gwiazdki.



a najwiekszy ból koles ma w drugim filmiku ze do owej flaszki szklanki nie ma;D

no i jak ktos wyzej napisal, krzeselko drewniane zardzewiale
Zgłoś
Avatar
kubojah 2011-07-08, 14:33
jak to Polak za 1300 zł zapewne złota i wódki w pokoju oczekiwał.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2011-07-08, 15:44 2
Sam pracuje w hotelu 5* na wyższym stanowisku i takie coś na pewno nie pozwoliło by osiągnąć 4*. Może i chłopak znalazł jakąś tam oferte czy last miunte... Mniejsza o to. Takie filmiki przynajmniej ostrzegą innych przed wybraniem tego kurortu. Najciekawsze jest to, że każdy się wypowiada ile to on zapłacił. Każdy śmieje się z flaszki. Prawda taka, że połowy z Was nawet na dany wyjazd nie stać, a jak już by Wam ktoś sponsorował to byście kurwa choćby Leśne Dzbany przewozili, żeby za nic nie płacić. Pomijając przeciętny wiek komentatorów 14-15 lat....
Internetowa napinka trendem 2011.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2011-07-08, 15:51 1
Jak już ktoś napisał, Tunezja leży w Afryce, a tam standardy przyznawania gwiazdek są zupełnie inne.

Pytam się, czemu ta ciota tak płacze? Pokój może i średni, ale nie jadę na wczasy żeby w nim siedziec 24h na dobę! Miałem bardzo podobne lokum w Tunezji i służyło mi tylko do spania i mycia, a nie do bawienia się kontaktami... Poza tym, tyle co zapłaciłem to pokój i tak był wporzo.

W pewnym momencie ciota płacze, że nie ma kołderki... Kurwa jebany malkontent, pojedzie do Chorwacji, Grecji czy Bułgarii i również dostanie prześcieradło i ew. koc. Tam nie znają kołder, a dlaczego? to se kurwa w google znajdźcie
Zgłoś
Avatar
przeeemoooo 2011-07-08, 16:27
krzesło drewniane zardzewiałe
Zgłoś
Avatar
D4dwa1 2011-07-08, 20:02
kubojah napisał/a:

jak to Polak za 1300 zł zapewne złota i wódki w pokoju oczekiwał.


Polak te se wódke sam przywiezie ...
Zgłoś
Avatar
tadekmce 2011-07-08, 23:32
Ja jestem ciekaw jakie "luksusy" ma ten pajac u siebie w domu...
Zgłoś
Avatar
macko3339 2011-07-12, 1:47
Byłem w Tunezji 2 lata temu w Hotelu 3 gwiazdowym i warunki były o niebo lepsze więc się nie dziwie że narzeka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie