18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Avatar
skurwysyn666 2013-05-25, 18:44 1
Jednak nadal uważam, że bicie się za 11 zawodników ganiających za okrągłą piłeczką na zielonej murawie to poprostu żenada i chuj wie co jeszcze, nie wiem jak to nawet nazwać, kurwa, taką mam do tego pogardę.
Oczywiście rozumiem ludzi, którzy mają ochotę pooglądać mecz własnymi oczami siedząc na trybunach i kibicując, ale żeby rozpierdalać stadion w 300 typa ? Kurwa, gdzieś musi być umiar.

Kibole to kibole i chuj im w dupe.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-25, 18:55 2
ja pierdole ale wszyscy jestescie glupi xD ci co mowia ze policja niech sie nie wtraca bo to ich sprawy sa glupi niech sie ustawiaja w lasach i tam morduja, a nie w srodku imprezy gdzie normalni ludzie chca isc obejrzeć mecz, a nie stresowac ze wyłapia butelka czy smietnikiem.
kolejna sprawa, tak to sa zjebani kibole chuj imw dupe, zarowno polskim jak i zagranicznym chuj wam w odbyt cwele jebaen jestescie nikim kurwa niczym sie nie roznicie od bandy islamistow , bo tak samo postepujecie. bijecie sie o cos co nie jest tak na prawde wazne, nawet nie wiecie czemu sie bijecie, bijecie sie bo taka jest subkultura, trzeba nienawidziec. i mam w dupie to ze podczas wojny wy stanelibyscie do obrony kraju, jakby takie dalny mialy go bronic to wolalbym juz sie poddac.
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-05-25, 19:04
Święte słowa pika
Zgłoś
Avatar
zulugula 2013-05-25, 19:10
Jest tu jakis cwaniak ?
Zgłoś
Avatar
erniii 2013-05-25, 19:19 3
pika napisał/a:


i mam w dupie to ze podczas wojny wy stanelibyscie do obrony kraju, jakby takie dalny mialy go bronic to wolalbym juz sie poddac.



Jesteś pierdolonym zerem, zwykłym śmieciem, który za parę miedziaków sprzedałby własny kraj, gardzę Tobą.

Najlepiej rozwiąż umowę z dostarczycielem internetu i w rubryce powód wpisz, że jesteś idiotą i nie chcesz denerwować innych w internecie.
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2013-05-25, 19:20
Jacy kibole? Zwykła amatorka... Uciekają przed 5 policjantami, którzy nawet w pełnym umundurowaniu nie byli...
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-25, 19:21
@skurwysyn666
Nie obrażaj nickiem swojej matki, nie jej wina że urodziła takiego pojeba.

Prawda jest taka że jak przyjdzie nam się zmierzyć z falą brudnych skurwysynów to "kibole" ich będą napierdalać.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-05-25, 19:48
Jebać piłkę nożną.
Zgłoś
Avatar
19MisieQ20 2013-05-25, 19:50
Oj ludzie ludzie, tvn jest jaki jest i niektórych rzeczy nie pokazują, w innych wycinają tylko zdanie i pokazują, ale czy wy jesteście normalni? Czy wy myślicie, że telewizja dostaje filmik z zamieszkami 5 minut po fakcie? To, że ktoś wrzucił go na jakiś serwis to nie znaczy, że od razu telewizja go da na wizji boże kochany, ogólnie to jestem zdania, że jebać wyborczą, rząd wypierdolić, ale bądźcie czasami obiektywni.. na tvn24.pl już jest o tym artykuł o w/w info

PS. hejtować po kolei jakim to jestem "jebanym polaczkiem"
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-05-25, 20:17
@socjalmmv

Że co proszę ? Że co ? Że niby kibole będą ciapatych lać, proszę, narazie ciapatych w Polsce jeszcze nie ma, więc nie pierdol. A jak będą to chuja im zrobią, bo co drugi to kryminalista i ma zawiasy
Zgłoś
Avatar
burol 2013-05-25, 20:27
no kurde niemcy to sa kulturalni, widzicie jak siedzienia ladnie zlozyli zeby sie kibole nie musieli meczyc
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-25, 23:20
Quintessential napisał/a:

Kibice dwóch niemieckich drużyn rozpoczęli finał Ligi Mistrzów nieco wcześniej, niż piłkarze...


Film z cyklu "A na Zachodzie, to z chuliganami sobie poradzili..."



Ale tam nie napierda&%$ją się kibice IV ligowych Pierdkowic Publima z Podpłaszczkami Orlen. A poza tym robią to po za stadionem.
Zgłoś
Avatar
Jelen1122 2013-05-26, 13:00
Policja spierdala a Ci sie napierdalają... Rece składają sie do braw
Zgłoś
Avatar
Zakrzaku 2013-05-26, 14:27
Pierdolicie, to polscy hydraulicy przebrani za niemców :/
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-05-26, 17:31
- Więcej niż jedno zwierze, to?
- Kibole.

Zupełnie nie rozumiem, jak można się jarać tym sportem, ale są kibice i kibole. Takie młotki za zamieszki powinni przymusowo w pierwszej linii iść na szmatogłowych.
Zgłoś