18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
DivDevon 2013-05-25, 16:10 2
Po chuj mieszać w to policje,dać im się pozabijać nawzajem i spokój by był.Tak zrobić w Polsce policja organizuje ustawki kiboli,tylko honorowo bez broni i do last men standing i od razu by wszystkim było lepiej.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-25, 16:42 1
Trzy kontenery na śmieci stoją puste a policja nie potrafi ich wykorzystać... Zapełnić je tymi ludzkimi odpadami genetycznymi!
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-25, 17:28 1
to nie są kibice tylko zwierzęta a zwierzęta jak się nie słuchają to się je gania pastuchem elektrycznym to obory i tak powinno być w przypadku tych zwierząt.

Chuj mnie interesuje kto zaczął, czy to emocje czy co mnie interesuje, że rozpierdalają ładne miasto i powinni ponieść tego konsekwencje bo mam wyjebane na to co oni chcą.. ja wiem, że chcę żyć w pięknym otoczeniu.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-25, 17:53
Nie rozumiem biją się między sobą to co w tym złego... Większym problemem jest ciapaty brud w Europie... Powinni nakierować tam swoje pokłady energii...
Zgłoś
Avatar
meil1 2013-05-25, 18:04 77
Ale jak to możliwe ? Przecież w TVNie i wyborczej mówili, że to tylko kibole w Polsce robią burdy i wysadzają stadiony...

Zauważcie jak onet zatytułował news - "LM:kibice Bayernu i Borussii starli się ze sobą"
Gdyby to było w Polsce news były o takim tytule "Kibole ..." bo przecież w Niemczech to są kibice, ale w Polsce podludzie.... j***na propaganda przeciwko kibicom...
Zgłoś
Avatar
intoksynator 2013-05-25, 18:09 5
Jedna Polska dobra ekipa z 2 ligi i te dwie spierdalają spowrotem na niemcy ;D
Zgłoś
Avatar
jzs44 2013-05-25, 18:13 2
ale warto zwrocic uwage na respekt przed policja. 4 czy 5 policjantow ogarnia tlum, nie stosujac do tego ani pal, ani gazu lzawiacego. no i policjani sa bez broni- wszak anglia.
Zgłoś
Avatar
CiemnosciHetman 2013-05-25, 18:14 2
niemcy - turcy
turcy - ciapaci
ciapaci - huliganie
dla mnie wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
Świr 2013-05-25, 18:17 1
ja pierdole jaka napinka wyrzutki społeczeństwa, margines społeczny, banda baranów bez szkoły, że kibice to bandyci i rozpierdalają miasto... ja pierdole ludzie obudźcie się i wyłączcie tv kompy idźcie na miasto gdzie kibice rozpierdalają miasta ? proszę przykłady podajcie jakieś zdjęcia czy coś nie ma i nie będzie ! bo takie dowody nie istnieją ponieważ nigdy to się nie zdarzyło
Zgłoś
Avatar
konioklonio 2013-05-25, 18:19 1
Powinni dać chłopakom regularną pensję i posłać na osiedle szmatogłowych, niech rozładują energię.
Zgłoś
Avatar
juki 2013-05-25, 18:19
A mogli cyklon b tam puscic.... Maja w tym wprawe.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2013-05-25, 18:35
Kurwa, tyle agresji i energii zmarnowanej przeciwko praktycznie takim samym ludziom. Dlaczego chłopaki nie zbiorą się i nie pogromią ciapatych skurwysynów? Potrafili w latach czterdziestych, to i teraz dadzą radę Tak zupełnie na poważnie, to mogliby zacząć walczyć z prawdziwym wrogiem; jak w Szwecji, czy w Anglii. Słowo wróg nie jest tu "przesadystyczne"; wszak trwa wojna, święta wojna, dżihad. Niestety po naszej stronie frontu wielu wciąż wierzy w utopijną ideę społeczeństwa multikulturowego...
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2013-05-25, 18:39
Bydło jest wszędzie bydłem niezależnie od kompasu.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-05-25, 18:41
Kibolskie scierwo jak widac jest na calym swiecie. Chociaz w Polsce wyjatkowo smierdzace.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie