18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
x................s 2012-09-12, 10:07
ten czworonóg to ściema, widać, że to dwóch murzynów tam siedzi, taniej wychodzi
Zgłoś
Avatar
spojlerek 2012-09-12, 11:00 9
To może mieć zastosowanie w krucjatach USA na kraje arabskie.
Już sobie wyobrażam, jak do jakiejś zacofanej wioski w której wywiad spodziewa się znaleźć poszukiwanego "terrorystę" wkraczają takie czteronogie roboty (większe i ustylizowane na np: demony lub inne stwory obecne w ich wierzeniach) i odtwarzają nagranie na którym odpowiednio demoniczny głos mówi, że poszukiwany podpadł samemu Allahowi więc ten posłał je by go odnalazły i ukarały.
A kto go nie wyda na tego spadnie gniew Boga!

Nie wydać terrorysty amerykanom to już kilka dziewic więcej po drugiej stronie, ale nie wydać go stworom posłanym przez samego Allaha?
Zgłoś
Avatar
DFM 2012-09-12, 11:47
Czemu nie zrobią dobrej fap maszynki ? Byłbym pierwszym klientem
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-09-12, 14:26
Matrix coraz bliżej
Zgłoś
Avatar
siedlik 2012-09-14, 3:05 1
Przyda sie do noszenia trumn.
Zgłoś
Avatar
ORMOWIEC 2012-09-14, 8:17 1
Amso napisał/a:

Kilka wspaniale zrealizowanych projektow.



Śmierdzi hipsterem na kilometr!
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-14, 9:01 1
Ten ostatni jest już na ostatnim etapie testów i ma wejść na wyposażenie plutonów jako muł. Bardzo dobry pomysł bo przecież każdy żołnierz w pełnym rynsztunku targa 50 kg.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-09-14, 10:03 2
spojlerek napisał/a:

To może mieć zastosowanie w krucjatach USA na kraje arabskie.
Już sobie wyobrażam, jak do jakiejś zacofanej wioski w której wywiad spodziewa się znaleźć poszukiwanego "terrorystę" wkraczają takie czteronogie roboty (większe i ustylizowane na np: demony lub inne stwory obecne w ich wierzeniach) i odtwarzają nagranie na którym odpowiednio demoniczny głos mówi, że poszukiwany podpadł samemu Allahowi więc ten posłał je by go odnalazły i ukarały.
A kto go nie wyda na tego spadnie gniew Boga!

Nie wydać terrorysty amerykanom to już kilka dziewic więcej po drugiej stronie, ale nie wydać go stworom posłanym przez samego Allaha?



muslim fan detected

mam nadzieję, że dodatkowo wyposażą tego muła w wielkiego, czarnego pindola którym to muł będzie gwałcił analnie każdego napotkanego turbana - pomści w ten sposób miliony zgwałconych przez nich kóz i owiec.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-09-14, 12:48 1
No nie wiem czy tak wejdzie do wyposażenia, trzeba wziąść pod uwagę cenę tego muła, zaplecze techniczne, wytrzymałość akumulatorów i przede wszystkim wytrzymałość na warunki atmosferyczne (kiedyś dokładnie przeszukałem ten temat - krąży on od paru lat, a jakoś nie widziałem testów w których posłali muła z ładunkiem np. na jakąś pustynie czy terem podobny do arabskiego - chodzi mi o tempereture).

Poza tym a co wg mnie najważniejsze użyteczność takiego muła jest szczerze mówiąc znikoma, dzisiaj praktycznie wszystkie siły wojskowe są zmotoryzowane (Hummery, Bradleye i inne trasportety) więc forsowne marsze to przeszłość,. Wyjątkiem są tereny gdzie pojazd nie wjedzie, a o ile pamiętam u arabków w cholere jest terenów górzystych gdzie ten muł poprostu nie wejdzie (wnioskując po powolnym wchodzeniu na filmiku).

Jednak chyba najważniejsze jest to:


Jaki jest sens marszu z czymś takim co MUCZY jak wibrator dla słonicy? Wroga nie usłyszysz (szczególnie jak się zasadzi), a a już napewno będzie miał ułatwione znalezienie żołnierzy i zorganizowania zasadzki.
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2012-09-14, 15:06
Jestem pewien, że właśnie dlatego projekt dalej jest projektem, a nie produktem - szukają jakiegoś cichego zamiennika napędu - coś a'la silniki elektryczne w japońskich samochodach - przez wypadki powodowane przez pieszych nie słyszących nadjeżdżającego auta zaczęto w nich montować głośniki z dźwiękiem pracy silnika

Projekty genialne, ten czterokołowy, mały skurwiel po prostu rozjebał system - zamontuj na takim ze dwie kamerki, nokto i mikrofon, zastosowania znajdą się same.

..tylko.. widać nie są ludziska zadowoleni z roboty, co którąś maszynkę uruchomią, od razu buta dostaje na dzień dobry...
Zgłoś