18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bow hunting
elonder • 2012-08-30, 15:31
Zabawka dla prawdziwego sadysty niestety w Polsce się nie pobawi może sobie do makiety postrzelać. I mało kogo stać na taki łuczek za 3 tyś + reszta wyposażenia jakieś 1,5 tyś


już widzę te posty "o jej biedna sarenka temu myśliwemu bym jaja odstrzelił" ale to jest sadol i chuj.

Polowanie na świątecznego karpia, mmm patelniaste

na koniec cycki żebyście zapomnieli o tych biednych sarenkach
Zgłoś
Avatar
rogalina 2012-08-30, 18:16
Fajnie fajnie ale ja tu miałem obiecane cycki...
Zgłoś
Avatar
aveyron 2012-08-30, 18:32
strzela z tego łuku jak ostatnia cipa - 0 techniki, co z tego że ma, stać go itp...
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2012-08-30, 18:44 3
O takiej zabawce to jeszcze nie marzyłem, ale jak się było dzieckiem to z znajomymi ile to razy łuki robiliśmy, raz to nawet kuszę ale wyglądała tak prymitywnie, że ojciec ze mnie wtedy zgnił, a na drugi dzień zrobił mi lepszą, bo przecież fantazja dziecka jest nieograniczona

Pukawki na jarzębinę, proce, łuki, kusze, no zesz kuzwa cały zestaw małego sadysty

Super czasy, i piwko za materiał bo za gówniarza z śmiesznym łukiem właśnie tak się czułem jak ten koleś na filmiku, chociaż nic wtedy nie upolowałem.
Zgłoś
Avatar
prosiak43 2012-08-30, 18:57
Fajne hobby, przynajmniej jak zaatakują zombie to chociaż tyle w Polsce można, bo broń palna to tylko w Hameryce
Zgłoś
Avatar
marmar 2012-08-30, 19:06 2
Roszp napisał/a:


Oh proszę Cię, jeśli ktoś się tym interesuje to to jest chuj nie pieniądz. I proszę bez sadzenia, że tusk żyd, wypłaty niskie i nie wiadomo co. Odłożyć hajs nie problem, nawet tak duży. Nawet jak ktoś ma naście lat. Kwestia czasu, samozaparcia itp.


Dokładnie to samo pomyślałem. Jak się zastanowię, to we wszystkie moje hobby władowałem już więcej niż 4,5 tys. i mówię tu o samodzielnie zarobionych pieniądzach, a nie tych od rodziców. Jak ktoś ma wygodną dupę, to go nie stać.
Zgłoś
Avatar
sozi890 2012-08-30, 19:13
Browarek za ciekawy temat i jakby sie dalo to 2 za cycki by polecial
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-08-30, 19:40
Polowanie dla pozywienia zeby przezyc a polowanie dla zabawy to dwa inne swiaty. Oderwalbym mu jaja.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-08-30, 20:16
Kurwa ale koleś musi zajebiscie celować aby zajebać takiego wielkiego rogacza jedną szczałą
Zgłoś
Avatar
Kasuczi 2012-08-30, 20:17 1
mógłby do ludzi napierdalac a nie
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2012-08-30, 20:29
james91 napisał/a:

Polowanie dla pozywienia zeby przezyc a polowanie dla zabawy to dwa inne swiaty. Oderwalbym mu jaja.


następny...
Zgłoś
Avatar
Mockba 2012-08-30, 20:55 1
elonder napisał/a:

. I mało kogo stać na taki łuczek za 3 tyś + reszta wyposażenia jakieś 1,5 tyś



jak rzuce ta moja stara rure to mnie bedzie stac.
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2012-08-30, 21:15
dobra opcja z łuku w lesie
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2012-08-30, 22:50
strzela w huj wie co (ani strefa serca ani kręgosłup), dobrze trafiona zwierzyna zrobi z 3 kroki i pada.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-30, 23:20 1
marmar napisał/a:

Dokładnie to samo pomyślałem. Jak się zastanowię, to we wszystkie moje hobby władowałem już więcej niż 4,5 tys. i mówię tu o samodzielnie zarobionych pieniądzach, a nie tych od rodziców. Jak ktoś ma wygodną dupę, to go nie stać.



Taką tylko anegdotę pierdolnę apropo tego zagadnienia - hobby i hajs od rodziców. Sam zapierdalałem na gitarę w pocie czoła, nie wydając praktycznie nic przez całe wakacje + vat (jakieś 4 miesiące ciężkiej tyry za dzieciaka), kupiłem w końcu wymarzone wiosło polskiej firmy. Ktoś tu jakieś pare miesięcy temu wrzucił film który prezentował fabrykę tych gitar, pochwaliłem się więc że jestem dumnym użytkownikiem jednej (bo jest czym!) i jedyną rzeczą którą usłyszałem od użytkowników było coś w stylu "no jak ktoś ma bogatych rodziców to spoko", "tata kupił, co?". Niektózy wolą marzyć i narzekać że nie mają za co tych marzeń zrealizować, inni wolą wziąć się za siebie i te marzenia zrealizować. Dziękuję, zbożnej nocy.
Zgłoś
Avatar
damianexxx 2012-08-30, 23:20
Kod:
 już widzę te posty "o jej biedna sarenka temu myśliwemu bym jaja odstrzelił" ale to jest sadol i ch*j


wiedz człowieku że są istoty dla których my jesteśmy tak jak dla nas te sarenki. dowód? spójrz w przyszłość głąbie że jak skończysz gimnazjum i inną szkołę to większość zarobku oddasz systemowi. będziesz gwałcony mentalnie przy włączeniu telewizji i oglądaniu gazety. Przy zakupie piwa oddasz połowe (VAT + dochodowy) swoich surowców(pieniądze) dla systemu! Zauważyłem że użytkownicy sadistic kultywują sadystyczne zamiary wobec innych. KURWA. mam nadzieję że jest to tylko wasze chwilowo buntownicze podejście do życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie