18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bow hunting
elonder • 2012-08-30, 15:31
Zabawka dla prawdziwego sadysty niestety w Polsce się nie pobawi może sobie do makiety postrzelać. I mało kogo stać na taki łuczek za 3 tyś + reszta wyposażenia jakieś 1,5 tyś


już widzę te posty "o jej biedna sarenka temu myśliwemu bym jaja odstrzelił" ale to jest sadol i chuj.

Polowanie na świątecznego karpia, mmm patelniaste

na koniec cycki żebyście zapomnieli o tych biednych sarenkach
Zgłoś
Avatar
Rysh 2012-08-30, 23:45
elonder napisał/a:

I mało kogo stać na taki łuczek za 3 tyś + reszta wyposażenia jakieś 1,5 tyś


Pierdolisz tam, co drugi gimbus nakurwia z iphonem za 2 duże bańki. A to w końcu tylko telefon.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-08-31, 0:27
nie jestem pewien, ale w Polsce chyba nie można polować z łukiem.
Zgłoś
Avatar
elonder 2012-08-31, 0:33
damianexxx napisał/a:

Kod:
 już widzę te posty "o jej biedna sarenka temu myśliwemu bym jaja odstrzelił" ale to jest sadol i ch*j


wiedz człowieku że są istoty dla których my jesteśmy tak jak dla nas te sarenki. dowód? spójrz w przyszłość głąbie że jak skończysz gimnazjum i inną szkołę to większość zarobku oddasz systemowi. będziesz gwałcony mentalnie przy włączeniu telewizji i oglądaniu gazety. Przy zakupie piwa oddasz połowe (VAT + dochodowy) swoich surowców(pieniądze) dla systemu!


właśnie dlatego kupie sobie taki łuk będę strzelał do sarenek kaczek nielotów i innych pijawek mam nadzieję że doczekam takich czasów kiedy ktoś powie koniec kurwa i coś się zacznie zmieniać na lepsze w tej Polsce. Gimnazjum jakiś czas temu ukończyłem.

Rysh napisał/a:


Pierdolisz tam, co drugi gimbus nakurwia z iphonem za 2 duże bańki. A to w końcu tylko telefon.



ale ten iphon to do nauki

dziaad napisał/a:

nie jestem pewien, ale w Polsce chyba nie można polować z łukiem.



niestety nie można polowanie z łukiem jest uznawane za kłusownictwo.... Polska
Zgłoś
Avatar
Kacpes 2012-08-31, 9:45
A tam chrzanicie, na taki łuk jest potrzebne mało umiejętności i mało siły. Prawdziwy łuk można zrobić w domowym zaciszu, z jednej szczapy drewna i kilku narzędzi. Koszt to nie duży, tylko czasu potrzeba. A człowiek cieszy się dużo lepiej z łuku, zrobionego samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-08-31, 10:42 1
Rysh napisał/a:


Pierdolisz tam, co drugi gimbus nakurwia z iphonem za 2 duże bańki. A to w końcu tylko telefon.



dwie duże bańki to dla mnie dwa miliony PLN
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2012-08-31, 13:13
Czemu on to zrobił? Temu sarnowi?
Zgłoś
Avatar
myszon26 2012-09-04, 2:00
ty kurwo jebana poluj sobie na ludzi ale od zwierzat odpierdol sie pizdo pierdolona.
Zgłoś