18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam.
Mój artykuł w 100% plus kilka zdjęć. (więc na pewno nie było).

Otóż od kilku dni, obserwuję "ból dupska" niektórych krytyków z tej strony, odnośnie katolickiego święta- Boże Ciało.
Jedni obrażają, inni szydzą, a jeszcze inni na pokaz srają na takie święto.

Panie i panowie, spójrzmy na to katolickie święto z innej strony...
Jest to wyraźna DEKLARACJA dla muzułmanów i ich allaha (inaczej kozojebcom i ich pedofilowemu prorokowi), że
NIE ma wstępu tutaj ich spierdolona religia.

Pomyślcie, jak musiało być smutno tym brązowym panom z brodami, że katolicyzm w Polsce jest świętowany, ludzie wychodzą na ulice i wg.ICH mniemania, manifestują swoją niewierność wobec allaha.

Proste, na chwilę obecną i na najbliższe lata, nie mają tutaj czego szukać kozojebcy i jest to wyraźny przekaz dla tych ludków, którzy brzydzą się szyneczką.

P.S.
Jestem katolikiem, ale po prostu tak zostałem ochrzczony, nie jestem jakimś wielce wierzącym typem człowieka, ani nie jestem zdewociały, po prostu mam i Wam też polecam trzeźwe spojrzenie na świat. Pozdrawiam.
[/i]
Kilka fotek- niech wam będzie smutno kurwy brązowe!



I troszkę historii:

Boże Ciało w 1861 roku również przypadało 30 maja. Ale Polska zjedzona przez zaborców nie istniała. Istniał polski patriotyzm, nie gasła wola walki o ojczyznę. Dwa lata później wybuchnie przecież Powstanie Styczniowe. Przedwcześnie – uważają jedni. Niepotrzebnie – to inni. A jednak przez chwilę wierzyli, że mogą, że potrafią. Potem nadeszły jeszcze większe represje i śmierć.

Rok 1861

Naszego kraju ciapaki nie zdobędziecie!
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-05-31, 21:45
Allah to nie prorok (pewnie chodziło ci o Mahometa) tylko bóg, ten sam, w którego wierzą katolicy.
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-05-31, 21:46 2
Zacznijcie wyrywać jakieś fajne dupeczki i płódźcie z nimi bachory, a nie walicie konia do postów na temat wpierdalania muslimom. to jest walka z islamizacją europy
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-05-31, 21:48 8
Lepsza procesja raz na rok, niż nawoływanie z meczetu 5 razy dziennie.
Kto ma mózg a nie kit ten zrozumie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-05-31, 21:49
Smutno to by im dopiero było gdyby zakazać w Polsce tych wszystkich bożków.
Zgłoś
Avatar
Nefario 2013-05-31, 21:50 11
kustoszpan - dziennikarzem to Ty nie zostaniesz ale idea postu jak najbardziej słuszna Ja wiem że aniołki, i wierzenia że chleb to ciało mogą śmieszyć ale warto spojrzeć na chrześcijaństwo pomijając "kontekst religijny". Tzn. pomijając rytuały i paciorki kościół buduje naszą narodową tożsamość, broni podstawowych wartości moralnym, MIMO WSZYSTKO bardzo pomaga potrzebującym (ja wiem że kościoły i posągi i mercedesy no ale nikt chyba mi nie powie że księża do Afryki specjalnie jeżdżą żeby sobie niewolników nałapać). Czyni dużo dobra, nie przeszkadza niewierzącym w życiu więc wg. mnie każdy kto działa przeciw katolikom działa przeciw sobie i swojemu państwu. Można nie lubić księżuli ale kościół należy szanować. Przypominam wam bracia mili że cywilizacja Europejska jest najlepiej rozwiniętą cywilizacją na świecie (państwa azjatyckie to albo komuniści albo barbarzyńcy, tyle tylko że dużo zapierdalają więc mają hajs i potrafią go inwestować. ISA nie było by dziś tym czym jest gdyby nie Europa. A Afryka? Lepiej nie mówić), czemu tak jest? Bo od zarania dziejów, w Europie księża kładli wiedzą do tępych głów średniowiecznego społeczeństwa walcząc z analfabetyzmem i zapewniając pomoc w dziedzinie medycyny. Każdy kto jebie na kościół jest debilem i chuj.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-31, 21:53 1
Nefario napisał/a:

kustoszpan - dziennikarzem to Ty nie zostaniesz ale idea postu jak najbardziej słuszna Ja wiem że aniołki, i wierzenia że chleb to ciało mogą śmieszyć ale warto spojrzeć na chrześcijaństwo pomijając "kontekst religijny". Tzn. pomijając rytuały i paciorki kościół buduje naszą narodową tożsamość, broni podstawowych wartości moralnym, MIMO WSZYSTKO bardzo pomaga potrzebującym (ja wiem że kościoły i posągi i mercedesy no ale nikt chyba mi nie powie że księża do Afryki specjalnie jeżdżą żeby sobie niewolników nałapać). Czyni dużo dobra, nie przeszkadza niewierzącym w życiu więc wg. mnie każdy kto działa przeciw katolikom działa przeciw sobie i swojemu państwu. Można nie lubić księżuli ale kościół należy szanować. Przypominam wam bracia mili że cywilizacja Europejska jest najlepiej rozwiniętą cywilizacją na świecie (państwa azjatyckie to albo komuniści albo barbarzyńcy, tyle tylko że dużo zapierdalają więc mają hajs i potrafią go inwestować. ISA nie było by dziś tym czym jest gdyby nie Europa. A Afryka? Lepiej nie mówić), czemu tak jest? Bo od zarania dziejów, w Europie księża kładli wiedzą do tępych głów średniowiecznego społeczeństwa walcząc z analfabetyzmem i zapewniając pomoc w dziedzinie medycyny. Każdy kto jebie na kościół jest debilem i chuj.


Dziękuję
Sorry, za poziom tekstu ale jestem dosyć wypity i spalony no i po pracy Pisałem na szybko pod wpływem emocji (wiem, że żadne wytłumaczenie, aczkolwiek czasami im prościej, tym lepiej )
Czasami pisywałem do Trybuny Śląskiej (znana gazetka na Śląsku swego czasu).
Pozdrawiam

@edit
A może wezmę się za felietony dla Sadistic? Zobaczę jak będzie się cieszył powodzeniem
Zgłoś
Avatar
chupsky 2013-05-31, 21:55 4
Oj tak, tak "czarni" tak wszystkich okradają w podatkach, że od państwa dostają rocznie "aż" około 20 milionów złotych, podczas gdy tyle samo dostaje centrum rybołówstwa dalekomorskiego czy centrum rolnictwa w Brwinowie (dane za fundacją republikańską). Nie wspomnę, że bezrobotni dostają rocznie ponad 3 MILIARDY złotych i nikt się nie oburza. Zobaczcie jak finansowane są na przykład partie polityczne czy inne tego typu bzdury. Kościół i tak się utrzymuje z dobrowolnych datków, więc nie ma problemu z przejściem na datki z ulgi, tylko palikotowe zboczone barachło się sapie o urojone problemy w Polsce. Jeszcze będziecie płakali pod kościołami za ratunkiem jak to było w czasach komuny, gdzie tylko w kościołach można było swobodnie coś powiedzieć (choć wiadomo, że i tam bezpieka miała swoje uszy).
Zacznijcie myśleć.
Zgłoś
Avatar
muszek25 2013-05-31, 21:57 3
Nie wiem skąd we współczesnych rodakach tyle obojętności i wrogości wobec wiary katolickiej. Patrzycie kurwa na to przez pryzmat kościoła który jest dla mnie instytucją chora. Wierzę w Boga ale nie kościół. Sam obecny papież powiedział bardzo mądre słowa ,że nie wszyscy księża zasługują na to by wierzyć w nich. Dziadkowie ginęli za tą wiarę, natomiast teraz większość dupy sobie nią podciera.
Mozecie nie szanować tego wyznania ale za brak szacunku dla historii i tradycji należy się wpierdol. Tyle mojego a teraz zapraszam do gorącego hejtowania przez lewaków. Pozdrawiam, dysia papatki.
Zgłoś
Avatar
husar8822 2013-05-31, 22:01
w Boga wieże i nie przestane ale w księzy ni huja nie uwierzę ...
Zgłoś
Avatar
seba_jot 2013-05-31, 22:08 6
Zgłoś
Avatar
papachaj 2013-05-31, 22:11
Wierzący zbytnio nie jestem. Ale wszystkie inne obchody Bożego Ciała, nie mają podejścia do procesji w Łowiczu.
Zgłoś
Avatar
Maniutek7 2013-05-31, 22:14
Moim zdaniem nie chodzi tyle o tzw. "ciemnogród" ,a o po prostu zdrowy rozsądek.
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-05-31, 22:54
Kurwa, mało się biedaki nie poplują z podniecenia. Jedynym prawdziwym powodem dla którego muzłumanie napływają masowo do Europy jest bardzo niski przyrost naturalny białych. Rządy, czy chcą czy nie chcą, muszą tych ludzi importować bo jak nie to za pokolenie - dwa nie będzie komu pracować na emerytury starzejącego się społeczeństwa. To jest naprawdę takie proste. Więc zamiast bić pianę i pompować się tą żałosną pogardą i nienawiścią idźcie kurwa ruchać swoje kobiety. Kropka.
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-05-31, 22:56 3
Większość ludzi z europy przechodzący na islam to byli katolicy, którzy widząc hipokryzje swoich starych postanowili odnowić się duchowo w innej wierze. Cała nadzieja w ateizacji społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-05-31, 23:23 3
@VexTeson No nareszcie głos rozsądku na tej stronie!

Jestem zdania, że wybór "nasi katole" kontra "obce muslimy" to jakby w gabinecie lekarskim wybierać, czy chcemy dalej chorować na cholerę, czy wymienić ją na dżumę. Albo inne, ciekawsze porównanie: nie ważne czy srają "nasi" czy "obcy", smród i brud wciąż ten sam...

Nie jesteśmy zmuszeni wybierać między przesiąkniętym hipokryzją katolicyzmem, a odrzucającym swoją mizantropią islamem. Po co w ogóle nam religia? Jeśli ktoś jest zdania, że bez religii ludzie będą źli i brutalni, to widocznie mierzy ich swoją miarą, sam będąc małym, marnym człowiekiem z implantowanym chrześcijańskim kręgosłupem moralnym, bez którego jest tylko krwiożerczym troglodytą. A takich ludzi nie warto słuchać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie