18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Frycoslaw 2014-01-17, 18:56
Rammstein kurwa
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2014-01-17, 19:25 1
Jakbym kurwa chciał tego posłuchać to bym sobie na YT odpalił. Co raz większe gówno na sadola wchodzi.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2014-01-17, 19:26
Figo fagot to świadoma parodia calej polskiej sceny muzycznej. Przy tym chłamie jaki serwuja nam rozgłośnie radiowe i muzyczni producenci bracia FF to wyraz buntu.
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-17, 20:04
protos napisał/a:

@up bo tylko dzieci neo rozumieja przekaz podprogowy BFF



rudy 18sto letni zboczek nazywa mnie dzieckiem neo no,no wyżyj się tutaj bo kolegów raczej nie masz rudzielcze:)
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2014-01-17, 20:30 3
Towdi napisał/a:

Figo fagot to świadoma parodia calej polskiej sceny muzycznej. Przy tym chłamie jaki serwuja nam rozgłośnie radiowe i muzyczni producenci bracia FF to wyraz buntu.



Tak sobie tłumacz słuchanie tego gówna. Wyraz buntu? Przeciwko czemu? Nie chcesz słuchać gówna w radiu więc sie buntujesz słuchając innego gówna. Fuck Logic... Nie chce tutaj obrażać niczyjego gustu muzycznego no ale kurwa mać... Piosenki o dupie maryny sprzedają sie niestety najlepiej... Ale powiedzcie mi, bo nie rozumiem, co kieruje wami jarając sie taką muzyką?

Tak tak... podeślij tubke, jak Cie zaboli to oddam.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2014-01-17, 20:36
Proponuje Braci na Woodstock wysłać, to co by sie tam działo to miazga Owsiak Nakurwiaj Braci bracie !!!
Zgłoś
Avatar
K................6 2014-01-17, 21:32
Bansowałby
Zgłoś
Avatar
wujekjarek 2014-01-17, 21:40
Byłem na nich w Sdl i dupy nie urywa jak ich sie słucha na żywo
Ale od czego mamy alko;)
Zgłoś
Avatar
Jodla 2014-01-17, 22:34
W Siedlcach jak byli to tak się najebali, że ledwo śpiewali XD
Zgłoś
Avatar
Zygi9812 2014-01-17, 23:02
Byłem na wszystkich koncertach BFF blisko mnie i to co się tam dzieje nie do opisania. Wszyscy najebani, pogo fala tylko lasek mało, ale i tak ich koncerty rozpierdalają pozytywną energią
dla napinaczy murzyński kutas w odbyt
Zgłoś
Avatar
Towdi 2014-01-17, 23:07
Up splifcior
FF swiadomie śpiewaja kicz, a ich słuchacze świadomie ten kicz słuchają, pewnie też dlatego, że dużo w tym ironii.

Trochę uprościlem urzywając słowa "bunt". Po prostu nie przyjmuje dzisiejszej muzyki typu górniak, enej, bednarek, natasza ponieważ to kpina ze słuchacza (pamietaj, że mówimy o muzyce popularnej).
Pozdro…
P.S. nie wiem czemu zakładasz ból dupy, nie zamierzam Cię obrażać.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-01-17, 23:21 3
Do wszystkich niepełnosprytnych - Słyszeliście kiedyś o czymś takim jak parodia? Uwierzcie mi że spinając dupsko i pierdoląc "wieś,plebs" nie robicie z siebie "oświeconych" tylko kurewsko żałosnych idiotów
Zgłoś
Avatar
Qunda 2014-01-17, 23:36
Znowu kurwa ten zjebany głos, polska to jednak pojebany kraj.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-01-18, 0:12
Lepsza jest wersja z kucykami Pony.
Zgłoś
Avatar
A................a 2014-01-18, 0:30
Nie rozumiem bólu dupy większości brudasów. Na chuj się spinacie jak i Figo i Fago to też brudaski tyle że nie widać tego po nich. Wystarczy wejść na ich profile FB i zobaczyć co lajkują. Venom, Behemoth, Vader czy Carcass. Disco Polo to to kurwa nie jest raczej. Grali też na zeszłorocznym Metalfeście. No ale że połowa brudasów musi zgrywać trve satan metalowców to będą hejtować. Chuj że to nie jest na poważnie.

Także hejterki, duży chrześcijański (bo wiem że do kościoła nie chodzicia a księdzu to corna pokazujecie) chuj wam w dupska.

Pozdrawiam, brudas z dystansem do życia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie