18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
micha_micha 2021-06-04, 20:33 1
No ok, a załóżmy że jesteśmy normalnym Polskim Obywatelem, ale los tak chciał że nie zdążyliśmy i puściliśmy w gacie i na podłogę. Co dalej? Wezwać kogoś, uciekać, spalić się ze wstydu czy latać po sklepie szukając odpowiednich środków do posprzątania.
Zgłoś
Avatar
jessjess 2021-06-04, 20:38 3
Potem tą ręką poszła grzebać w bułkach.
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2021-06-04, 21:02 1
Całkiem niedawno miałem sytuację, wchodzę na Shella przy S7 aby się odlać, otwieram drzwi wszędzie mokro na podłodze, se myślę chuj jakąś woda się wylała czy ki chuj, ale nie... zza ściany wyszedł gość tak na oko ponad 60 lat, z wąsem, wyglądał jak cygan i coś do mnie gada, ja go chuja nie rozumiem i pytam CO I CO aż w końcu patrzę a on całe spodnie mokre se myślę co tu się odjebało a on mi mówi że nasikał do tego i pokazuje palcem na ... SUSZARKE DO RAK.
Aż kurwa nie wierzyłem co on gada, a on mi się przyznał że myślał że to bidet.. no mówię co za przyjebany typ, odwróciłem się na pięcie, kupiłem fajki i odlalem się na koło
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-06-04, 21:14
Gdzieś już to widziałem...
Zgłoś
Avatar
maveric666 2021-06-04, 22:18
swampman napisał/a:

ja sie tam nie znam ale wyglada mi typowa polke



Przecież to twoja matka
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-06-04, 23:11 1
Boze ona jest czyjas kochana babcia ktora robi pyszne kanapki z nutella co dzien wnusiom do szkoly .jak i swoim corkom na siweta piecze makowca .tymi samymyi rekoma
Zgłoś
Avatar
Trubald 2021-06-05, 0:18 5
Ghost39 napisał/a:

jeszcze nie słyszałem by jakaś Polka albo Polak zesrał się w biedronce.



W biedrze nie wiem, ale jak pracowałem słynnym sklepie dla hurtowników na M gdzie trzeba mieć kartę żeby chociaż wejść, to dziewczyny na tekstyliach w przebieralni notorycznie znajdowały osrane gacie (damskie i męskie) i zostawiony otwarty trzy pak bielizny gdzie zawsze brakowało pary... No kurwa dramat i do tego sklepu przychodzili ludzie prowadzący własne interesy, mający sklepy, firmy i jakie to pany zawsze nie były i ą ę... Brak słów.
Zgłoś
Avatar
pasta 2021-06-05, 8:49
Dziwne ze ktoś zauważył,w biedronce jest taki burdel zawsze,że jedno gowno więcej ciężko zauważyć xD
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2021-06-06, 4:37
Jakie żarcie w markecie takie gówno w kuwecie.
Zgłoś
Avatar
przemslot 2021-06-06, 17:01 1
kolego ale wytnij audio żeby dziewczyny rozliczające kasetkę nie miały lipy
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-06-07, 9:02
brylant1412 napisał/a:

stare baby są obrzydliwe dlaczego tak jest kurwaaaaaaaaaaaa nie długo moja żona będzie stara



Zaczynają śmierdzieć. I popuszczać.

brylant1412 napisał/a:

stare baby są obrzydliwe dlaczego tak jest kurwaaaaaaaaaaaa nie długo moja żona będzie stara



Zaczynają śmierdzieć. I popuszczać.
Zgłoś
Avatar
KingerBaron 2021-06-08, 14:16
gdzie Ty panienke widzisz to jebana babodzilla
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-23, 22:03
Ile rubelków wpadło za to szczucie?
Zgłoś