18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika. Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:


Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:


Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics:
Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
Janko 2024-09-20, 23:56 3
I chuj w dupę takiemu bratu
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-21, 0:20 11
stoją i patrzą jak szpak w pizdę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-21, 3:17 6
rayananer napisał/a:

stoją i patrzą jak szpak w pizdę



Tak z czystej kurwa ciekawości - a co ty byś zrobił widząc gościa na ulicy z tasakiem który jest w amoku i kogoś morduje?
Zakładam, że byś poleciał i typa spacyfikował w ćwierć sekundy a potem kierowca autobusy wyszedłby i zaczął bić brawo.

Błagam cię...

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-09-21, 5:08 2
Velture napisał/a:

Tak z czystej kurwa ciekawości - a co ty byś zrobił widząc gościa na ulicy z tasakiem który jest w amoku i kogoś morduje?
Zakładam, że byś poleciał i typa spacyfikował w ćwierć sekundy a potem kierowca autobusy wyszedłby i zaczął bić brawo.
Błagam cię...



Ty pewnie byś nic nie zrobił bo cieżko bez nogi, ale ja np bym w niego przypierdolił czymkolwiek miałbym pod ręką, nawet takim skuterem bym go kurwe rozsmarował po asfalcie. Śmiejcie się ale niedługo możecie być w podobnej sytuacji widząc co się tutaj powoli odpierdala
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2024-09-21, 6:02 4
Velture napisał/a:

Tak z czystej kurwa ciekawości - a co ty byś zrobił widząc gościa na ulicy z tasakiem który jest w amoku i kogoś morduje?
Zakładam, że byś poleciał i typa spacyfikował w ćwierć sekundy a potem kierowca autobusy wyszedłby i zaczął bić brawo.
Błagam cię...



mnie to wygladaja na jakis tamtejszych szeryfów. Niebieskie koszule i czarne pagony.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-21, 6:57 3
Velture napisał/a:

Tak z czystej kurwa ciekawości - a co ty byś zrobił widząc gościa na ulicy z tasakiem który jest w amoku i kogoś morduje?
Zakładam, że byś poleciał i typa spacyfikował w ćwierć sekundy a potem kierowca autobusy wyszedłby i zaczął bić brawo.
Błagam cię...



Ja bym go opluł
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-09-21, 7:04
chorym napisał/a:

Ty pewnie byś nic nie zrobił bo cieżko bez nogi, ale ja np bym w niego przypierdolił czymkolwiek miałbym pod ręką, nawet takim skuterem bym go kurwe rozsmarował po asfalcie. Śmiejcie się ale niedługo możecie być w podobnej sytuacji widząc co się tutaj powoli odpierdala



Co ty pierdolisz, taka noga na tasak idealna.
Się składaliśmy to chyba jest z tytanu... Więc noga, czy tam jej brak ma przewagę.
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-09-21, 7:34 6
Chłop ma większe jądra niż cała banda w niebieskich garniturkach.

Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-09-21, 9:43 1
Kain i Abel naszych czasów
Zgłoś
Avatar
Qlas1900 2024-09-21, 11:34
Brat brata tasakiem harata..
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-09-21, 11:45
Już nie mieszkają bo jeden nie żyje a drugi poszedł do pierdla.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-21, 11:51
Velture napisał/a:

Tak z czystej kurwa ciekawości - a co ty byś zrobił widząc gościa na ulicy z tasakiem który jest w amoku i kogoś morduje?
Zakładam, że byś poleciał i typa spacyfikował w ćwierć sekundy a potem kierowca autobusy wyszedłby i zaczął bić brawo.
Błagam cię...



wjechalbym w niego piździkiem, napierdalalbym kaskami, czymkolwiek napierdalal choćbym spróbował a nie stal i patrzyl co najwyzej to moglby rzucic we mnie tym tasakiem ale typ by przeżył. Na bank krzesla mieli i nie tylko tam za szklanymi drzwami na schodach wiec tez jakby pięciu typa zlapalo za krzesla to by go zakatowali nimi
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-09-21, 12:12
inzGamon napisał/a:

Chłop ma większe jądra niż cała banda w niebieskich garniturkach.



Dokładnie, ten podstarzały student ma jaja. Broń też znalazł idealną na tą pokrakę którą przeważa tasak.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-09-21, 16:13 1
Velture napisał/a:

Tak z czystej kurwa ciekawości - a co ty byś zrobił widząc gościa na ulicy z tasakiem który jest w amoku i kogoś morduje?
Zakładam, że byś poleciał i typa spacyfikował w ćwierć sekundy a potem kierowca autobusy wyszedłby i zaczął bić brawo.
Błagam cię...



Tak z czystej ciekawości to ci w mundurach to czasem nie policja i nie w ich obowiązku chronić ludzi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów