18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Dziamian 2012-01-09, 0:19 4
nie rozumiem gościa, leje siostrę, ona mu oddała, ten się poryczał a potem powiedział że krwawi ...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2012-01-09, 0:21
ile oni mają lat? 15? 16? Hard to by było na noże a nie patyczki.

Mimo wszystko laska daje radę - te uniki itp ;p a ten grubasek to porażka.

______________

Rock.
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-09, 0:33
jakby byli w tym samym wieku czyli on by mial tyle co ona 1 strzal i glupia pizda leci spowrotem tam skad przyleciala czyli do kuchni

______________

Brak komentarza ,za duzo gowien na swiecie.
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-01-09, 1:04 65
oj chciałbym cycuszki tej małolatki zobaczyć
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-09, 1:19 52
mają takie same cycki
Zgłoś
Avatar
olo90 2012-01-09, 3:50
Straszny ten film. Tyle krwi.......
Szkoda, że nie mogę dać minus piwo, a od razu najlepiej minus cały browar i ban dla dodającego za treści w ogóle nie sadystyczne!
Zgłoś
Avatar
emde 2012-01-09, 10:18
Czekam cały film aż laska zajebie tą ciotę i położy na trawnik a tu nic, i pewnie dlatego piw niema a jak będą to za pryszcze małolaty zapewne.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-01-09, 10:58 1
heh a mi się przypomniał kumpel, który nie dość, że na 18stce siostry (po pijaku oboje i po buszku) poszedł z nią w ślinę i zmacał jej cycki:P dopiero jak ich nakryliśmy to ogarnęli co się dzieje:D do dziś oboje moralniaka mają. a my z grzeczności już nie przypominamy ale wyobraźcie sobie ich miny jak skumali co właśnie zrobili:) kosmos:D

______________

„Hitler miał słuszną ideę, po prostu nie wykorzystał swoich możliwości!"
B. Hicks
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-01-09, 11:02
Widzę że siostra umie się lepiej bić od brata... ale z drugiej strony mały wie jak postępować z kobietami ^^
Zgłoś
Avatar
nucky 2012-01-09, 11:34
Jakie kurwa cycki? Oni w grają w "mięśniaki" przecież.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-01-09, 14:30 36
Japierdole, czekam cały czas, aż ten fat boy w końcu przez przypadek ściagnie jej ten stanik i obnaży cycusie, a tu lipa.. Ehh.. nadzieja umiera zawsze ostatnia..
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-01-09, 17:42
@up no też myślałem, że uda mu się ten biustonosz zerwać, a tu chuj :/
Niemniej filmik i tak fajny, ładnie mu pysk obiła
Zgłoś
Avatar
Takah 2012-01-09, 18:14
@Legon, trauma z dzieciństwa? Ok.
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2012-01-09, 20:55
olo90 napisał/a:

Straszny ten film. Tyle krwi.......
Szkoda, że nie mogę dać minus piwo, a od razu najlepiej minus cały browar i ban dla dodającego za treści w ogóle nie sadystyczne!



Najpierw coś wstaw i dopiero czepiaj się innych o takie rzeczy .

Tak tak , wiem że też chuja wstawiłem ale się zdenerwowałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów