18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Braindead
zeopold • 2015-10-24, 20:22
Chciałbym Wam przedstawić video z wypadku jaki niedawno zdarzył się w zakladzie pracy w którym pracuje, sorry za vertical video i za jakość, nie ja nagrywałem.

ukryta treść
Chłopaczynie nic sie wiekszego nie stało, tylko glowka zabolała podobno, widły wózka wbiły się w posadzkę na dośc dużą głębokość, w końcu ma to swoją wagę . Pamiętajcie, nigdy nie poruszajcie sie z tak wyciągnietym masztem!
Zgłoś
Avatar
garota 2015-10-24, 20:26 22
"Pamiętajcie, nigdy nie poruszajcie sie z tak wyciągnietym masztem! "

Pamiętajcie. Zróbcie wszystko żeby być właścicielem magazynu a nie parobkiem.
Zgłoś
Avatar
MAHORA 2015-10-24, 20:40 21
@Up. Właściciel magazynu też jest czyimś parobkiem.
Jeżeli ktoś np. Lubi jeździć wózkiem widłowym i taka praca mu odpowiada to co Ci do tego?
Zróbcie wszystko aby pracownik i pracodawca nie był w Polsce niewolnikiem systemu, poniżanym i grabionym - idźcie jutro na wybory i poprzyjcie Kukiza, albo Korwina.
Zgłoś
Avatar
inquinabor 2015-10-24, 20:42 1
Zakład pracy chronionej.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-10-24, 20:44
Wózkowy dobra robota, 10 euro koła na godzine i sobie wstawia te paletki na te półeczki. Gorzej jak coś się zjebie bo wtedy zwolnienie murowane
Zgłoś
Avatar
Przema 2015-10-24, 21:40
czy wertykal czy nie i tak byśmy gówno zobaczyli skoro kręcisz z monitora
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-10-24, 21:43
z wyciągniętym masztem w taką pogodę, oszalałeś?
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-10-24, 22:33 2
amator proste prawa fizyki... jak ktos jest debilem to powinien oblac test na wozek widlowy ale prawda jest taka, ze duza liczba egzaminatorow "lekko" pomaga mowiac "w drugim pytaniu powinno byc A i C" poniewaz nie chca sobie psuc statystyki, ze u niego sie nie zdaje... pozniej mamy takie filmiki z debilami w roli glownej
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-10-24, 23:31
zeopold napisał/a:


Pamiętajcie, nigdy nie poruszajcie sie z tak wyciągnietym masztem!



Chciał zabawić się niczym Jack Sparrow, a wyszło jak zawsze
Zgłoś
Avatar
Dr.Greenthumb 2015-10-24, 23:38
Dzisiaj napisał/a:

... prawda jest taka, ze duza liczba egzaminatorow "lekko" pomaga mowiac "w drugim pytaniu powinno byc A i C"...


To prawda
Sam zdawałem, ale u nas to wyglądało mniej więcej w ten sposób:
- macie jakieś wątpliwości, pytania ? (cisza)
- pytam się bo chcę abyście zdali celująco, czegoś nie jesteście pewni to śmiało pytajcie (zdziwienie)
- nie żartuję chcę wam pomóc (cisza)
- skoro wszystko umiecie to nie będę wam przeszkadzał powodzenia
- końcówka czasu "Sprawdźcie czy napisaliście dobrze, poprawcie błędne odpowiedzi, zad pierwsze to i to, drugie tamto siamto" itd
wszyscy zdziwieni, niektórzy coś tam poprawiają.
Pomyślałem sobie "kurwa w takim razie po chuj się uczyłem"
Egzamin praktyczny wyglądał wręcz komicznie, tak na prawdę nikt nie powinien zdać, a jednak wszyscy odebrali dokumenty.
Niestety nigdzie mnie nie przyjęli, min. dośw. 1 miesiąc dojazd busem + z buta 20 min. w okolicy min. 3 miesiące.
Informacja o tym że kurs świeżo ukończony nic nie dała.
Niecały miesiąc trwał kurs ale za to CV lepiej wygląda
Zgłoś
Avatar
zeopold 2015-10-25, 1:25
@Przema, napisałem, to nie ja jestem autorem nagrania z monitora.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2015-10-25, 1:32
To trafiliście na ciekawych egzaminatorów. Jak ja miałem egzamin to jednego udupcyli za to że lekko przesunął pachołek i trochę widłami nie wymierzył i mu lekko o paletę zahaczyły. I chuj, nie ma zmiłuj, drugiej szansy nie było, a jeździł całkiem dobrze.
Zgłoś
Avatar
Parman 2015-10-25, 2:01
jeżdżę od prawie 4 lat na takich wózkach i nie widziałem jeszcze takiego idioty
Zgłoś
Avatar
Xiah 2015-10-25, 2:06
fachowo to się karetka nazywa a nie maszt
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2015-10-25, 7:32 1
bloodwar napisał/a:

Wózkowy dobra robota, 10 euro koła na godzine i sobie wstawia te paletki na te półeczki. Gorzej jak coś się zjebie bo wtedy zwolnienie murowane



10 euro na h ? To Chyba na tajlandii Na reach truckach robie od 7 miesiecy a mam 12 funa na godzinke plus overki po 18 Życie jak w bajce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie