18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
matiss947 2013-02-28, 21:35 1
połowa zdjęć nie pochodzi z UK chociażby 0;52, to zdjęcie zrobiono w Dubaju :]
Zgłoś
Avatar
sikor789 2013-02-28, 22:12 5
@up - Fajnie tylko tu nie o zdjecia najbardziej chodzi
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-02-28, 22:57 7
matiss947 napisał/a:

połowa zdjęć nie pochodzi z UK chociażby 0;52, to zdjęcie zrobiono w Dubaju :]


Ty chyba debilu nawet nie zrozumiałeś o co chodzi, a miałeś napisy.

Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-03-01, 0:36 1
wkurwia mnie to, byłem w niemczech, jakiekolwiek kurwa luksusowe auto by nie przejechało to za kierownicą zawsze turas, porsche turas, ferrari turas same ciapate kurwy, ciekawe skąd pieniądze biorą na to
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-03-01, 0:38 2
Jebać ciapatych!!!
Polacy w UK też na skurwysynów pracują, a nasi żołnierze w Afganistanie giną za free!!!
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-03-01, 0:52 6
A ja mam wesołą nowinę! Jak tylko sytuacja się ustabilizuje w ich "kraju" (bez cudzysłowia ich afrykańskie i bliskowschodnie dziury nazywać nie można, bo to obraza dla tego słowa) to wszyscy, kto nie zasymilował się, nie znalazł pracy, nie nauczył się języka i nie ma szans na obywatelstwo brytyjskie w ciągu najbliższych 3 miesięcy od dnia stabilizacji dostaje bilet 1 klasy z powrotem do ichniej jebanej dziury

Była podobna sytuacja z Ukraińcami w Danii w 80' - sytuacja była niestabilna to pouciekali i siedzieli na Duńskim socjalu. Oczywiście nie zasymilowali się, bo jedyne co robili to doili dniem i nocą wódkę. Przez to w 1992 wszystkich wzięto do kupy i deportowano z powrotem do UA

Wspomnę jeszcze, że połowa UK gnije na zasiłkach, ale Cameron poobcinał je i planuje jeszcze bardziej je ukrócać
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-03-01, 0:54 2
Lol. Połowa UK siedzi na zasiłkach, naściągali sobie imigrantów wszelkiej maści licząc na to że będą na nich zapierdalać za płacę minimalną lub poniżej, a tu okazało się że wielu z tych przyjezdnych po prostu bierze przykład z miejscowych i robi to samo. I nagle wielkie zdziwko, żale i nagrywanie takich piosenek. Fanem ciapatych ani multi-kulti nie jestem ale za głupotę się płaci.
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-03-01, 0:55
@kierownikmasarni

Nasi chłopcy w Afganistanie egzekwują długi ciapatych w UK ;D

Braciszek ara'zje'busa w UK żyje sobie jak pączek w maśle, a ten który został jest budzony przez bombardowanie. Przynajmniej jakaś sprawiedliwość
Zgłoś
Avatar
RexDex 2013-03-01, 1:39
Piosenka z 2004
Zgłoś
Avatar
tomi373 2013-03-01, 2:07
Jakie to kurwa prawdziwe
Zgłoś