18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Machut01 2023-05-26, 14:07
BWC znaczy Big White Cock Officer?
Zgłoś
Avatar
Payan 2023-05-26, 15:02 22
I to jest hameryka, nie jebią się w tańcu.
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-05-26, 16:55 5
Po tym jak go wytargali z suki to go dojebał ten czarny na glebie jeszcze? Czy mi się wydaje?
Zgłoś
Avatar
BiałaCzekolada69 2023-05-26, 17:51 31
Więcej tego! Uwielbiam tą serie z ''ale już nie będzie, bo nie żyje.
Zgłoś
Avatar
Wojaczek 2023-05-26, 18:40 2
willoo napisał/a:

Po tym jak go wytargali z suki to go dojebał ten czarny na glebie jeszcze? Czy mi się wydaje?



Też mi się tak wydaje że dwa strzały w łeb murzyna poszły
Zgłoś
Avatar
Pred 2023-05-26, 20:55 2
willoo napisał/a:

Po tym jak go wytargali z suki to go dojebał ten czarny na glebie jeszcze? Czy mi się wydaje?



Tak. Na calym materiale na yt widac ze go troche dociazyl olowiem
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-05-26, 22:18
willoo napisał/a:

Po tym jak go wytargali z suki to go dojebał ten czarny na glebie jeszcze? Czy mi się wydaje?



Też mam wrażenie że tak było. Jak to potwierdzi balistyka, to pan policjant będzie odpowiadał za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Największego wroga jakbym kontrolował, to bym tak nie odjebał. Policjantowi w miejscu publicznym to nawet nie wypadało. Na dzikim zachodzie by go chociaż wzięli za stodołę. A tu kamery wszędzie. Koledzy się pewnie nawet wstydzą.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-05-27, 0:54
Kurde, hahahah
W McDonald's spotkajmy się.
Pewnie pokłócili się kto pierwszy tam dotrze
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-05-27, 1:18 2
Res0r napisał/a:

Cytuj  Res0r • Wczoraj 22:18



Przecież nie było wiadomo w jakim stanie jest ten typ, a już na odstrzał zasłużył. Tam pełno naćpanych lata, przyjmą 5-6 kulek i wstają. Stąd chuja mu zrobią i dobrze.
Zgłoś
Avatar
OldMann 2023-05-27, 9:55 2
Res0r napisał/a:

Też mam wrażenie że tak było. Jak to potwierdzi balistyka, to pan policjant będzie odpowiadał za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem.



to nie tak już wyjaśniam, ten strzał na końcu to był "strzał kontrolny czy na pewno jest martwy", to taka nowa procedura policyjna, po oddaniu takiego strzału jeśli by żył to by powiedział "AŁA" albo by sie poruszył i wtedy policja przystepuje do reanimacji a w tym przypadku mają pewność że na pewno był już martwy, ciesze się ze mogłem pomóc.
Zgłoś
Avatar
cz4rnuchy_to_sludzy 2023-05-28, 1:51 1
Uwielbiam oglądać takie słuszne wymierzanie kary wobec niewolnika. Co prawda powinien zostać najpierw porządnie wychłostany na oczach innych niewolników zanim jego właściciel z litości pozwoli go zabić ale efekt i tak jest pozytywny.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-05-28, 15:36
Ja tam bym odjebał wszystkich czarnuchów. Profilaktycznie. A już sobie tam allach czy inny chuj ich przygarnie do tego ich raju czy tam farmy z kozami.
Zgłoś