18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CzerstWybut 2024-06-16, 13:03 1
Bonhart napisał/a:

Mało tego, wyborcy konfederosji to proruskie tfu onuce



Trzeba być turbo ograniczonym umyslowo twierdząc że konfederacja jest proruska, gratulacje łykania propagandy popisu. Od kiedy proruscy ludzie by wpierali marsze narodowe. Przez wojne na wschodzie wymysliliście sobie kolejny idiotyzm do powtarzania w kółko jak mantre do znudzenia "ruskie onuce". To jest tak płytkie jak powtarzanie w kółko ludziom że konfederacja chce wyprowadzić Polske z UE. Przypominam że to jest jedyna partia która nie zmienia co wybory zdania i nie oszukuje ludzi jakimiś pojebanymi obietnicami, a od początku sprzeciwia sie unijnym idiotycznym pomysłom "ekologicznym"
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-06-16, 13:44 2
Brawo Grzesiu Jazda z tymi kurwami w eurokołchozie, jebać żymian maczetami! Polska ma być silna, groźna i stabilna.
Zgłoś
Avatar
Bonhart 2024-06-16, 14:17 5
CzerstWybut napisał/a:

Trzeba być turbo ograniczonym umyslowo twierdząc że konfederacja jest proruska, gratulacje łykania propagandy popisu. Od kiedy proruscy ludzie by wpierali marsze narodowe. Przez wojne na wschodzie wymysliliście sobie kolejny idiotyzm do powtarzania w kółko jak mantre do znudzenia "ruskie onuce". To jest tak płytkie jak powtarzanie w kółko ludziom że konfederacja chce wyprowadzić Polske z UE. Przypominam że to jest jedyna partia która nie zmienia co wybory zdania i nie oszukuje ludzi jakimiś pojebanymi obietnicami, a od początku sprzeciwia sie unijnym idiotycznym pomysłom "ekologicznym"



Ruska propaganda wspiera kazde nastroje rozbijajace europejska jednosc. Moze to byc Ukraina, moga byc elektryczne samochody a moze byc globalne ocieplenie. Wiec konfederosja na marszach pseudopatriotow (golenie sie na lyso i najebanym rzucanie kurwami z flaga Polski w jednej rece i raca w drugiej nie uwazam za patriotyzm) tez moze wspierac prorosyjskie a wiec rozbijackie nastroje. To samo bylo ze szczepieniami i szczuciem nieukow aby nie nosili maseczek bo to „ogranicza ich wolnosc”. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
PS. Poza tym Grigorij Braun oficjalnie fotografuje sie z politykami AFD i oficerami GRU na obiadkach wiec nie wiem o czym w ogole mowa

Trzymaj sie kolego!
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-16, 18:42 2
baronturbina napisał/a:

Przerażające że krem jest tak zacofany intelektualnie. Braun czy obajtek pokazują intelektualny niedorozwój ludzi z małopolskiego, świętokrzyskiego. Ja rozumiem świętokrzyskie bo to wsie i zadupia jak Sędziszów gdzie większość jeździ motorowerami na czterech kółkach, bo albo są staży i niedołężni albo stracili prawo jazdy za wodę. Podkarpackie to też bieda. Ale małopolskie kurwa!? Poza obsranymi góralami co naciągają ludzi i po polsku nie mówią.
Dramat takiego niedojeba wpuszczać gdzieś poza oborę.



dziecko widze u ciebie rozwój choroby psychicznej i toksyczności, nie byłeś nigdzie prócz w ziurze jakiej mieszkasz i jakie masz pojęcię o Polsce? Nie wypowiadaj sie bo się tylko kompromitujesz, a twoja toksyczność aż kipi z monitorka. Ty jesteś taki marik1234
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 19:30 2
riddick1773 napisał/a:

dziecko widze u ciebie rozwój choroby psychicznej i toksyczności, nie byłeś nigdzie prócz w ziurze jakiej mieszkasz i jakie masz pojęcię o Polsce? Nie wypowiadaj sie bo się tylko kompromitujesz, a twoja toksyczność aż kipi z monitorka. Ty jesteś taki marik1234


Oj zacofany kiddosku. Jesteś mentalnym dnem. Oddaj córkę Ukraińcom do adopcji bo zniszczysz jej życie.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-16, 19:37
baronturbina napisał/a:

Oj zacofany kiddosku. Jesteś mentalnym dnem. Oddaj córkę Ukraińcom do adopcji bo zniszczysz jej życie.



Dzieciaczku dnem to ta twoja dziura, bo żeyjesz w mentalnym dnie kidosiku. Może za jakie 10 lat jak dostaniesz dowód osobisty to zrozumiesz pewne rzeczy. Na tą chwilę nie wypowiadaj się bo to straszny cringe i żenada co piszesz i obrażasz dorosłych o wiele starszych od ciebie dziecko ludzi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 20:06 1
riddick1773 napisał/a:

Dzieciaczku dnem to ta twoja dziura, bo żeyjesz w mentalnym dnie kidosiku. Może za jakie 10 lat jak dostaniesz dowód osobisty to zrozumiesz pewne rzeczy. Na tą chwilę nie wypowiadaj się bo to straszny cringe i żenada co piszesz i obrażasz dorosłych o wiele starszych od ciebie dziecko ludzi.


Dno dna! Sam zadzwonię do opieki społecznej to
Ci na wsi zrobi dopiero cringe. Pisz po polsku tumanie. A w sumie kurem jesteś to nie ma się co dziwić.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-16, 22:33 1
Heh z jednej strony nawet zabawnie się czyta te komety ale z drugiej, jest to cholernie przykre cały kurwa jebany czas prawica/lewica, My Polacy cały czas tylko się umiemy kłócić, na kogo by nie zagłosować i tak będzie wielki syf jedni i drudzy siebie warci. A co do Brauna jest to prokacapska kurwa i nikt mi nie powie że tak nie jest. Sądzę że kto by nie rządził dla każdej partii będzie na rękę podział społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-16, 22:37
baronturbina napisał/a:

Dno dna! Sam zadzwonię do opieki społecznej to
Ci na wsi zrobi dopiero cringe. Pisz po polsku tumanie. A w sumie kurem jesteś to nie ma się co dziwić.



oj dzieciaczku ty nawyet zwyzywać nie umiesz, schowaj się w tej dziurze gdzie mieszkasz jak powiedziałem głębinowcu ty mentalny durniu, jak dorośnieś może zmądrzejesz jak zmienisz życie toksyka
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 23:13 1
riddick1773 napisał/a:

oj dzieciaczku ty nawyet zwyzywać nie umiesz, schowaj się w tej dziurze gdzie mieszkasz jak powiedziałem głębinowcu ty mentalny durniu, jak dorośnieś może zmądrzejesz jak zmienisz życie toksyka



Nie wiesz z kim rozmawiasz kiddosku hahah Ale Ty jesteś prosty i głupi. Zawiodłem się na tobie (choć to moje odczucie). Dajesz się od dość dawna łapać jak dziecko. Głębinowej? Sam to wymysliles? Jesteś łatwowiernym baranem. Wyjdź z domu i zacznij żyć a nie tylko rozsiewaj swoje (twoim zdaniem słuszne) poglądy polityczne.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-06-18, 15:41
On nie wygląda jak Żyd, on wygląda jak czech.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-18, 21:53
baronturbina napisał/a:

Nie wiesz z kim rozmawiasz kiddosku hahah Ale Ty jesteś prosty i głupi. Zawiodłem się na tobie (choć to moje odczucie). Dajesz się od dość dawna łapać jak dziecko. Głębinowej? Sam to wymysliles? Jesteś łatwowiernym baranem. Wyjdź z domu i zacznij żyć a nie tylko rozsiewaj swoje (twoim zdaniem słuszne) poglądy polityczne.



To ty jesteś łatwowierny i zmanipulowany uczepiłeś się ślepej wizji świata gdzie Ruskie to zło a ukry bracia, nikt nie jest idealny ale ukraincy to nie nasi bracia
Zgłoś