18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
baronturbina 2024-06-15, 8:30 5
Przerażające że krem jest tak zacofany intelektualnie. Braun czy obajtek pokazują intelektualny niedorozwój ludzi z małopolskiego, świętokrzyskiego. Ja rozumiem świętokrzyskie bo to wsie i zadupia jak Sędziszów gdzie większość jeździ motorowerami na czterech kółkach, bo albo są staży i niedołężni albo stracili prawo jazdy za wodę. Podkarpackie to też bieda. Ale małopolskie kurwa!? Poza obsranymi góralami co naciągają ludzi i po polsku nie mówią.
Dramat takiego niedojeba wpuszczać gdzieś poza oborę.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-06-15, 8:39 8
@Up nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
envy13 2024-06-15, 8:45 5
braun idol patusów i fanów patostrimów
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-15, 8:45 13
Cała lewica zachowuje się jak dzieci, które uciekły z przedszkola i dorwały się do władzy. Nie znają nawet dyrektyw junijnych za którymi głosowali w tym zielony nieład i dyrektywa budowlana, które są antypolskie! Przypadek?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-15, 8:53 2
Najwyzszyczas uświadomić sobie, że PiS to najlepsze co spotkało Polskę od tysiąclecia.

Ta partia tak dokładnie odzwierciedla mentalność Polaków, że dziwię się, dlaczego nie powstała wcześniej. Jest w niej wszystko, czym charakteryzują się nasi rodacy. Chciwość, złodziejstwo, zawiść, odrobina skrzywionego klerykalizmu. Zawsze będą mieli poparcie na poziomie 30%, bo te cechy zą głęboko w naszej naturze. Do tego należy dołożyć całkowite poddaństwo władzy i mamy Polskę w XXI wieku.

My nigdy nie byliśmy w zachodnim kręgo kulturowym.
Zgłoś
Avatar
ghostQ 2024-06-15, 9:41 12
baronturbina napisał/a:

Przerażające że krem jest tak zacofany intelektualnie. Braun czy obajtek pokazują intelektualny niedorozwój ludzi z małopolskiego, świętokrzyskiego. Ja rozumiem świętokrzyskie bo to wsie i zadupia jak Sędziszów gdzie większość jeździ motorowerami na czterech kółkach, bo albo są staży i niedołężni albo stracili prawo jazdy za wodę. Podkarpackie to też bieda. Ale małopolskie kurwa!? Poza obsranymi góralami co naciągają ludzi i po polsku nie mówią.
Dramat takiego niedojeba wpuszczać gdzieś poza oborę.



Gościu, Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z "pewnych faktów" i w dodatku śmiesz komentować cokolwiek na tego typu tematy..

[ Dodano: 2024-06-15, 09:43 ]
envy13 napisał/a:

braun idol patusów i fanów patostrimów



Witamy lewicowca na sadisticu i miejmy nadzieje, ze pożegnamy jak najszybciej.
Udało Ci się już określić swoją własną płeć, czy nadal się zastanawiasz?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-15, 10:05 4
ghostQ napisał/a:

Gościu, Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z "pewnych faktów" i w dodatku śmiesz komentować cokolwiek na tego typu tematy..
Witamy lewicowca na sadisticu i miejmy nadzieje, ze pożegnamy jak najszybciej.
Udało Ci się już określić swoją własną płeć, czy nadal się zastanawiasz?


Zdaje sobie sprawę i żenuje mnie robienie z ułomów sławnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-06-15, 12:23 7
baronturbina napisał/a:

Przerażające że krem jest tak zacofany intelektualnie. Braun czy obajtek pokazują intelektualny niedorozwój ludzi z małopolskiego, świętokrzyskiego. Ja rozumiem świętokrzyskie bo to wsie i zadupia jak Sędziszów gdzie większość jeździ motorowerami na czterech kółkach, bo albo są staży i niedołężni albo stracili prawo jazdy za wodę. Podkarpackie to też bieda. Ale małopolskie kurwa!? Poza obsranymi góralami co naciągają ludzi i po polsku nie mówią.
Dramat takiego niedojeba wpuszczać gdzieś poza oborę.



Wiedzą historyczna i geopolityczną tacy ludzie jak ty to Braunowi nawet do podeszwy nie dorastacie. Chlop jest wchuj inteligentny tylko ma wadę że wyjawia na głos swoje poglądy i wszystkie uwagi a nie zawsze jest to potrzebne będąc politykiem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-15, 15:38 2
CzerstWybut napisał/a:

Wiedzą historyczna i geopolityczną tacy ludzie jak ty to Braunowi nawet do podeszwy nie dorastacie. Chlop jest wchuj inteligentny tylko ma wadę że wyjawia na głos swoje poglądy i wszystkie uwagi a nie zawsze jest to potrzebne będąc politykiem.



Nie pisz nietrzeźwy. Albo wcale nie pisz bez względu na stan oszołomie.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-06-15, 16:47 1
baronturbina napisał/a:

Nie pisz nietrzeźwy. Albo wcale nie pisz bez względu na stan oszołomie.



W przeciwieństwie do ciebie gejo-celebryto sadisticowy ja zawsze pisze na trzeźwo.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-15, 18:39 1
CzerstWybut napisał/a:

W przeciwieństwie do ciebie gejo-celebryto sadisticowy ja zawsze pisze na trzeźwo.



Nie jesteś nietrzeźwy umysłowo. Jeśli masz problem z alkoholem to możesz to leczyć na NFZ. Spróbuj.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-15, 20:08 2
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wyborcy Konfy to zwykłe tłuki bez najmniejszej refleksji
Zgłoś
Avatar
mracidburn 2024-06-15, 20:15 4
darek1234 napisał/a:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wyborcy Konfy to zwykłe tłuki bez najmniejszej refleksji



Wiadomo, lewica to intelektualna elyta 😂😂😂😂
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-15, 20:19 2
mracidburn napisał/a:

Wiadomo, lewica to intelektualna elyta 😂😂😂😂



A co ma wspólnego moja wypowiedź z lewicą? A, rozumiem, kolega z Konfy
Zgłoś