18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
mygyry 2021-02-03, 18:21 1
Niech ćwiczy, klęczenie się jej przyda
Zgłoś
Avatar
[Magik] 2021-02-03, 18:22 18
mygyry napisał/a:

Niech ćwiczy, klęczenie się jej przyda



Hmm nie wiedzialem ze dzieci cie interesuja.

Na momencie bedzie zaraz drugi filmik jak matka idzie na terapie deskowa
Zgłoś
Avatar
fengar 2021-02-03, 18:24 6
[Magik] napisał/a:

Niech ćwiczy, klęczenie się jej przyda

Hmm nie wiedzialem ze dzieci cie interesuja.



a czy on napisał, że przyda jej się jutro ? :O
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-02-03, 18:31 1
Pieści się z tym smrodem jak nie wiem co, ale fajna z niej dupa, więc można jej wybaczyć.
Zgłoś
Avatar
sard 2021-02-03, 18:40
Madka się wkurwiła bo gówniara wyrywa jej facetów, to teraz poklęczy przemyśli i przestanie dobierać się do jej da Silvów.
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-02-03, 18:46
Ksiądz u nas w parafii już zaciera ręce. Tylko ten chuj jest wybredny, bo myślał ze to będzie jakiś chłopczyk, a nie dziewczynka z Kambodży hihihihih XD
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-02-03, 18:48
Gówniara pewnie zaczęła się kurwić, to się matka wkurwiła. Ot, co... Kara lekka.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-03, 19:17
4Ganja2Mafija0 napisał/a:

Ksiądz u nas w parafii już zaciera ręce. Tylko ten chuj jest wybredny, bo myślał ze to będzie jakiś chłopczyk, a nie dziewczynka z Kambodży hihihihih XD



Wydaje mi sie, ze jestes JEDYNYM, ktory wie co w glowie tego ksiedza siedzi... ps. dlaczego mowisz o sobie w 3ciej osobie?
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-02-03, 20:09 1
Tak się kiedyś zastanawiałem czy jest na sadisticu jakiś klecha.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-02-03, 21:33
hehe jakl te bobaski fajnie potrafia symulowac

udawany placz, aby wymusić coś
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-03, 22:12 2
Ojczyzną kary w postaci klęczenia na grochu jest Wielka Brytania. Podobno to nie boli jedynie przez pierwsze 30 sekund, a rosyjscy uczniowie musieli wytrzymać nawet i cztery godziny... Stosowanie kar cielesnych zostało zakazane w szkołach publicznych w Wielkiej Brytanii w 1984 roku. Powodem były wprowadzone wtedy w Europie przepisy dotyczące praw człowieka

Według badań przeprowadzonych przez brytyjski tygodnik edukacyjny, blisko 50 proc. rodziców w Wielkiej Brytanii chciałoby wprowadzenia kar cielesnych w szkołach, aby zdyscyplinować uczniów. Podobnego zdania jest brytyjski rząd.TES przeprowadził w ostatnim czasie dwie ankiety. W jednej z nich wzięło udział ponad 2 000 rodziców z Wielkiej Brytanii, w drugiej – 530 uczniów uczących się w secondary school, czyli młodzież w wieku 11-18 lat. Pytania dotyczyły stosowania kar cielesnych w szkołach, a uzyskane odpowiedzi mogą nieco zaskakiwać.
Okazuje się, że aż 49 proc. brytyjskich rodziców chciałoby powrotu kar fizycznych do szkół. Z kolei jeden na pięciu uczniów chce ich przywrócenia, gdyż uważa, że to wprowadziłoby do szkoły większą dyscyplinę. Badania pokazały także, iż 93 proc. rodziców i 68 proc. uczniów jest zdania, że nauczyciele powinni mieć prawo do większego demonstrowania swojego autorytetu w szkole.
Wyniki tych badań wpisują się w zamysły brytyjskiego rządu. Reformy, które chce prowadzić minister edukacji Michael Gove, przewidują, że nauczyciele będą mieli wolną rękę w stosowaniu kar cielesnych w szkole. Będą mogli również konfiskować uczniom przedmioty takie jak noże, telefony komórkowe oraz narkotyki.

W ostatnich latach w naszym kraju organizowano także kampanie, które namawiały do zaprzestania stosowania kar cielesnych wobec dzieci. W akcje te, które cieszyły się wielkim poparciem społecznym, angażowało się wiele znanych osób ze świata polityki, sztuki i rozrywki. Tak więc wprowadzenie w Polsce reform podobnych do tych forsowanych obecnie przez rząd brytyjski wydaje się być mało prawdopodobne.
Zgłoś
Avatar
N 2021-02-04, 15:49
Tak mi się skojarzyło:
tvn24.pl/swiat/rosja-ojczym-kazal-kleczec-pasierbowi-godzinami-na-kasz...

(Sorry za źródło)
Zgłoś
Avatar
Antek01 2021-02-04, 18:03 1
Nie mówię, by dzieciaki katować, ale od tego typu kar, czy porządnego strzała w dupę żadne dziecko chyba nie umarło. Jak za gnoja coś głupiego odjebałem i miałem pięć palców albo pasek na dupie odbity, to przynajmniej wiedziałem, żeby więcej czegoś takiego nie robić, a obecnie łebki w szkołach włażą nauczycielom na łby, a Ci jak te pizdy nie mogą nic z tym zrobić, co w konsekwencji prowadzi to rozpieszczonych 20-latków, którzy myślą że im wszystko wolno.
Zgłoś
Avatar
UnBlue 2021-02-04, 18:23
W momencie gdy człowiek zostaje rodzicem jakaś zapadka w głowie się chyba zapada i ludziom odpierdala. Władza i kontrola nad druga istota tylko się liczy
Zgłoś