18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
madasadas 2018-07-19, 8:47 5
Mimo tego i tak dalej kradną/gwałcą/zabijają.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-19, 8:50 1
Pojebana jakaś ta gra.... powinni grać w "Kosi, kosi łapki" a nie jakieś tłuczki, tłuczki łapki.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-19, 8:51 20
nie kumam Brazylii, zajebiste złoża, żyzne gleby, intensywne deszcze ale i dużo słońca i ciepło... Przecież to powinien być raj na Ziemi a wyszła druga Afryka...
Zgłoś
Avatar
doopa 2018-07-19, 9:38 4
@up tak to jest, jak się brudom robić nie chce
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-07-19, 10:51 4
Słuszny jest gniew kata bo ma różaniec na ręce.
Zgłoś
Avatar
krisman007 2018-07-19, 11:16
I ten różaniec na nadgarstku pana z młotkiem w ręku...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-07-19, 17:16
Kosi kosi łapci... i cztery razy kosi kosi główci
Zgłoś
Avatar
Arles. 2018-07-19, 17:23
@nowynick sprowadzili tam niewolników z afryki, to się dupczyło z portugalskimi recydywami jak króliki, to jak tam miał być raj na ziemi?
Zgłoś
Avatar
burex666 2018-07-19, 17:50 4
Ja pierdole,jakie tam zezwierzęcenie.W dużym procencie przypadków jest to,moim zdaniem,tylko chore wyżywanie sie zjebów genetycznych,pod przykrywką "wymierzania sprawiedliwości".Ja na przykład bym nie potrafił napierdalać leżącego,nieprzytomnego już typa drewnianą kantówką po głowie,bo coś ukradł,czy tak jak tu młotkiem tłuc jak schabowego...To nie jest kurwa normalne.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-20, 0:25
-dawaj rynce

I pizd go włeeeb
Zgłoś
Avatar
sandal007 2018-07-20, 1:32
Szkoda tej Brazylii. Fajne laski , fajna pogoda a kraj zdupczony. Niestety gangow narkotykowych jest wiele, politycy i policja sa niestety sprzedajni jak dziwki na rogu. Ale czemu tu sie dziwic, albo sie sprzedadza, albo gang im rodzine wytlucze.
I niestety lduzie z biedy kradna i zabijaja i dolaczaja do gangow.

Pracowalem kiedys z brazylijkami i mi opowiadaly, ze u nich w miescie nawet z zegarkiem na reku nie warto chodzic bo reke odrabia.
Kolejny znajomy powiedzial, ze jest tak jak w wenezueli, a jak jest tam mozecie sie dowiedziec z youtuba goscia "bez planu".

Wiele ludzi z brazyli przylatuje do europy i proboja dostac papiery , ze niby ich dziadkowie sa z hiszpani, wloch badz portugalii. Wszystko zeby tylko zostac u nas.
Zgłoś