18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jebasiak 2024-09-17, 17:36 6
Te gangusy bycia zabójcą na wynajem się chyba uczyli w burdelu. Żeby z pompy nie trafić w szybę samochodu z kilku metrów nie potrafić? Kurwa, mam jakieś dziwne przeczucie, że to na jakiś śmieszny gaz jest ta zabawka
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-09-17, 17:38 2
czy on strzelil slepakiem?
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-09-17, 17:58 5
Jebasiak napisał/a:

Te gangusy bycia zabójcą na wynajem się chyba uczyli w burdelu. Żeby z pompy nie trafić w szybę samochodu z kilku metrów nie potrafić? Kurwa, mam jakieś dziwne przeczucie, że to na jakiś śmieszny gaz jest ta zabawka



Myślisz że jak strzelisz w przednią szybę to ta się posypuję w drobny mak? Nie oglądałeś pościgów w UsA jak policjant strzela przez przednią szybę w trakcie pościgu?
Zgłoś
Avatar
Jebasiak 2024-09-17, 18:17 2
Lubieketchup napisał/a:

Myślisz że jak strzelisz w przednią szybę to ta się posypuję w drobny mak? Nie oglądałeś pościgów w UsA jak policjant strzela przez przednią szybę w trakcie pościgu?



widziałem, no i zawsze przy pierwszym strzale na szybie już jest pająk. Ja nie mówię o tym, że szyba powinna się rozpryskać jak te chujowe sztuczne szyby w hollywood, ale tutaj nawet jedna mała pajęczynka się nie pojawiła.
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-09-17, 18:20
Zbroja obsrana bankowo
Zgłoś
Avatar
Zombiekiller 2024-09-17, 18:55 2
Jebasiak napisał/a:

widziałem, no i zawsze przy pierwszym strzale na szybie już jest pająk. Ja nie mówię o tym, że szyba powinna się rozpryskać jak te chujowe sztuczne szyby w hollywood, ale tutaj nawet jedna mała pajęczynka się nie pojawiła.



Strzelając z mocniejszego airsofta zrobiłaby się pajęczyna, szyby w autach są dość solidne, ale ślad by został, tym bardziej z prawdziwej broni, ewidentnie chybił.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-17, 19:02 7
kurwa...
klapki na gołych girach, bar z pustaków, plastikowe krzesełka, piwo na dykcie na oponach, bezpański pies, śpiący ludzie na chodnikach, .
tak wygląda przeciez Brazylia....
a tu jakas 4pasmowa autostrada, i to jeszcze oświetlona.
dziwnie to się ogląda... :/
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-17, 19:08 1
viking19 napisał/a:

kurwa...
klapki na gołych girach, bar z pustaków, plastikowe krzesełka, piwo na dykcie na oponach, bezpański pies, śpiący ludzie na chodnikach, .
tak wygląda przeciez Brazylia....
a tu jakas 4pasmowa autostrada, i to jeszcze oświetlona.
dziwnie to się ogląda... :/



Bo to do faweli nie można dojechać autostradą?
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-17, 19:21 5
a skądżesz ja to kurwa miałem wiedzieć, skoro w życiu w Brazyli nie byłem!
jestem na sadolu, stąd czerpię wiedzę o świecie.
widzę flaki/strzelaninę, stawiam piwko.
proste.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-17, 19:29 2
Gangusy nie pomyśleli że koleś po prostu wycofa i zwieje? Przecież takie coś się robi na dwa auta, drugie blokuje drogę ucieczki od tyłu, ech amatorzy.
Zgłoś
Avatar
imgurek500 2024-09-17, 20:02 1
Tam jazda na zderzaku, to podwójne zagrożenie
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-09-17, 21:32 3
Gdybym mieszkał w Brazylii, to od razu bym wyczaił, że gość dziwnie zwalnia i będzie blokował - przewidywalne w chuj. Z drugiej strony, gdybym mieszkał w Brazylii, to już bym nie żył, bo mam ponad 3 dychy.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2024-09-17, 22:07 4
I już bym się pakował i spierdalał z tego kraju. Mieszkanie tam i posiadanie czegoś więcej jak plastykowe krzesło, obdartą koszulkę, klapki i piwo to proszenie się o śmierć.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-18, 0:01
Mi się wydaje że chcieli raczej ukraść samochód niż kogoś zabijać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie