18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sothis 2023-08-28, 9:16 9
Przewijają się tutaj prawdziwi mężczyźni wypisując, że kobietę czasem trzeba pierdolnal żeby się ogarnęła.
No nie powiem, czasem ma się ochotę. Natomiast na filmie widać, do czego przyzwolenie na takie reakcje prowadzi i dlaczego należy je pietnowac.
Zgłoś
Avatar
Tweed 2023-08-28, 9:55 11
Chrupnęło w 6/7 sekundzie - tu tylko hinduska metoda mogłaby jej przywrócić pion.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-28, 10:41 3
sothis napisał/a:

Natomiast na filmie widać, do czego przyzwolenie na takie reakcje prowadz



Wiesz, nieprzytomni są szczególnie wkurzający, ani ci nie odpowiedzą, ani nie wykonują poleceń...
W sądzie powiedzieliby, że tym właśnie się częściowo przyczyniła do wzburzenia pana i władcy.

ukryta treść
Nie było dla mnie jasne przez moment, czy zaznaczać. Ale skoro nie rozumiałeś tamtych sarkazmów, to zaznaczę, że to też... ;>
Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2023-08-28, 13:00 5
Takiego to tylko złapać benzyną oblać i podpalić
Zgłoś
Avatar
sereja3 2023-08-28, 13:06 4
Tweed napisał/a:

Chrupnęło w 6/7 sekundzie - tu tylko hinduska metoda mogłaby jej przywrócić pion.



Ty gamoniu. To dżwięk uderzających o ziemię słuchawek.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-08-28, 13:11 2
to wygląda jak miłość od pierwszego wejrzenia!
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-08-28, 17:13 3
Ja cię kocham a ty śpisz.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2023-08-28, 21:41 1
Bezmyślny typ...jeszcze się biedaczka na deszczu przeziębi
Zgłoś
Avatar
Razmuser 2023-08-28, 22:27 1
Bez przesady, on ją tylko z otwartej klepie w plecy, bo pewnie nasieniem innego się krztusi biedactwo
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-08-29, 2:54
sothis napisał/a:

Przewijają się tutaj prawdziwi mężczyźni wypisując, że kobietę czasem trzeba pierdolnal żeby się ogarnęła.
No nie powiem, czasem ma się ochotę. Natomiast na filmie widać, do czego przyzwolenie na takie reakcje prowadzi i dlaczego należy je pietnowac.



ale ty jesteś ograniczony umysłowo. są dwa typy ludzi; tacy z którymi zawiera się umowy, i tacy, którym wyznacza się granice i uczy konsekwencji ich przekraczania. resztę dorysowuje życie

jak tego nie pojmujesz, to jesteś tym drugim typem i nic z tym nie zrobisz. szukaj sobie odpowiedzialnego pana.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-08-29, 9:16
chceszczynie napisał/a:

ale ty jesteś ograniczony umysłowo. są dwa typy ludzi; tacy z którymi zawiera się umowy, i tacy, którym wyznacza się granice i uczy konsekwencji ich przekraczania. resztę dorysowuje życie
jak tego nie pojmujesz, to jesteś tym drugim typem i nic z tym nie zrobisz. szukaj sobie odpowiedzialnego pana.



Generalnie masz rację, tylko imho nie bardzo to co napisałeś odnosi się do mojej wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Tweed 2023-08-29, 15:30
sereja3 napisał/a:

Ty gamoniu. To dżwięk uderzających o ziemię słuchawek.



Nie przejmuj się i nie obwiniaj per "gamoń" tylko dlatego, że upuściłeś rzeczone słuchawki podczas, bo ja wiem, np. tasowania do tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-09-01, 15:41
Pewnie za to że pierdziała w pokoju
Zgłoś