18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Brazylijski łobuz
~REsadER • 2024-10-11, 14:10
załatwił byłej żonie pobyt na intensywnej terapii



po operacji stan ciężki, ale jeszcze dycha - musiał za słabo ją kochać...
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-10-12, 2:19
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

A co ? tętnice szyjna sobie srajfonem zatkasz?



Nie wiem, może zadzwoni po pomoc?? Bo gość tego na pewno nie zrobi, a w takiej sytuacji liczy się każda sekunda. Wystarczy pomyśleć, choć czasami to może być trudne.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-12, 2:52
Anonimowyja napisał/a:

Nie wiem, może zadzwoni po pomoc?? Bo gość tego na pewno nie zrobi, a w takiej sytuacji liczy się każda sekunda. Wystarczy pomyśleć, choć czasami to może być trudne.



No właśnie...

kobieta wykjrwawia się na śmierć, za pare sekund zemdleje a ty oczekujesz by zadzwoniła podczas ataku agresora, podała lokalizację itp. dramat z tobą, POMYŚL
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-12, 4:49
Bloblas napisał/a:

Zajebane z dzidy

a ty kurwa co? Idź sobie na tę dzidę, filmiki krążą w internecie a ten co chwilę "zajebane z dzidy", tak jakby to był materiał własny. Idź stąd
Zgłoś
Avatar
patryk123441 2024-10-13, 0:52
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

ale telefon uratowała....
Dla współczesnej k0biety telefon jest najważniejszy w zyciu ! Jak widać i to nie pierwszy i ostatni filmik gdzie baba chroni nawet za cene zycia swój telefon...
Kiedyś były to dzieci
teraz telefon, kot, pies....
Czasy Ostateczne.



Kolejny populistyczny komentarz... Wyobraź sobie, że pierwsze co robisz w tak krytycznej sytuacji, to wzywasz pomoc - jak ją wezwiesz jak nie przez telefon?
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-10-13, 19:10
To nagrała tego tiktoka czy nie?
Zgłoś