18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Touch_Of_Madness 2020-05-14, 18:24
Wyjcio napisał/a:

Sytuacja wygladala by inaczej gdyby zwykly obywatel mial dostep do broni, w momencie kiedy napastnik odchodzi z lupem, dostaje kilka kulek w plecy,
druga sprawa, ze takie napady zdarzalyby sie rzadziej, bo pare osob by sie zastanowilo, czy warto napadac kogos za dniowke, skoro moze miec bron i mnie zajebac jak sie obroce



Gdybyś dał broń takiemu przeciętnemu beneficjentowi 500+ to miałbyś wysyp takich filmików. Problem leży w tym , że „zastanawiają się” tylkoludzie inteligentni. Zdecydowana większość społeczeństwa to jednak kretyni kierujący się instynktem lub emocjami , ale na pewno nie intelektem.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-05-14, 20:02 2
panar3 napisał/a:

Ty przestań pierdolić, głąbie lewacki o duszy niewolnika-nieroba. Prawo do obrony jest niezbywalnym i naturalnym prawem człowieka, tzw. prawem przyrodzonym. Człowieka, zaznaczam, nie tępego niewolnika co lubi jak go pan jebie bez wazeliny i kopie po jajach. Weź się odpierdol od prawa do obrony i posiadania broni. Ban ci się należy za głupotę i działanie przeciwko człowiekowi.



gościu ale masz poryty beret. Zobacz ile rzeczy sobie o mnie z góry założyłeś tylko dlatego bo się nie zgadzamy. Ja nawet nie powiedziałem, że jestem przeciwny, tylko żebyście przestali o tym w kółko pierdolić a ty już piana na ryju i się sapiesz. Ogarnij siebie i swoje smutne życie to nie będziesz musiał srać się do każdego w komentarzach. W dodatku pewnie głosujesz na pis.
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-05-14, 21:45 1
Wyjcio napisał/a:

Sytuacja wygladala by inaczej gdyby zwykly obywatel mial dostep do broni, w momencie kiedy napastnik odchodzi z lupem, dostaje kilka kulek w plecy,
druga sprawa, ze takie napady zdarzalyby sie rzadziej, bo pare osob by sie zastanowilo, czy warto napadac kogos za dniowke, skoro moze miec bron i mnie zajebac jak sie obroce



Przecież rzecz się dzieje w Brazylii gdzie właśnie jest ułatwiony dostęp do broni.... I jakoś sytuacja wygląda jak wygląda...
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-05-14, 21:46 1
Mi się wydaje, że jeżeli już w Polsce wprowadzać prawo do posiadania broni to trzeba to wprowadzić stopniowo. Jak nagle w biedronce pojawią się P99 czy jakieś inne Beretty to co 3 dni na pasku informacyjnym będą nagłówki, że albo jakieś 18 letnie gówniarze się postrzelały o dziewczyne, gre cokolwiek kurwa albo szwagier odjebał sąsiada bo miał lepszego passata. W tym narodzie jest za gorąca krew żeby z dnia na dzień dać pistolety. Najpierw można wprowadzić prawo do obrony własnego mienia przed złodziejami bez żadnych konsekwencji, potem można uprościć procedury posiadania broni sportowej czy myśliwskiej, potem znowu wprowadzić możliwość posiadania broni jakiegoś tam kalibru pod warunkiem przystąpienia do lokalnego klubu strzeleckiego, który będzie nadzorował ludzi z takimi zabawkami i dopiero na końcu, po iluś latach oswojenia z bronią można by uwolnić dostęp. Społeczeństwo musi dojrzeć emocjonalnie do takiego prawa, a broń palna to nie są żarty jak prawo jazdy na ciągnik czy quada.
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-05-14, 21:52 2
panar3 napisał/a:

Ty przestań pie**olić, głąbie lewacki o duszy niewolnika-nieroba. Prawo do obrony jest niezbywalnym i naturalnym prawem człowieka, tzw. prawem przyrodzonym. Człowieka, zaznaczam, nie tępego niewolnika co lubi jak go pan jebie bez wazeliny i kopie po jajach. Weź się odpie**ol od prawa do obrony i posiadania broni. Ban ci się należy za głupotę i działanie przeciwko człowiekowi.



Stary, chcesz mieć broń w Polsce ? Nie ma sprawy, możesz sobie ją posiadać po przejściu odpowiedniego szkolenia i spełnieniu kilku warunków... Ale po co chcesz uzbrajać KAŻDEGO w Polsce ? Będziesz się czuł bezpieczniej że każdy obywatel może sobie kupić w biedzie gnata i przy byle okazji może Cie odjebać bo na przykład zajechałes mu drogę włączając się do ruchu ? Mało to jest pojebów ? Za mało filmów oglądałeś na Police Activity na YT ?
Może zobacz sobie na statystyki śmierci z użyciem broni palnej w krajach gdzie jest do niej łatwy dostęp (np możesz wejść do marketu i przy okazji kupić ak 47 bo jest w promocji) i porównaj z krajami gdzie tego nie ma. Potem pomyśl 2 razy, co się stanie jak ułatwimy dostęp do broni ? Przestępczość spadnie ? Liczba ofiar z użyciem broni palnej spadnie ? No kurwa śmiem wątpić, ale dobrze że ty się będziesz czuł bezpieczniej...
Zgłoś
Avatar
andyq 2020-05-14, 23:07
willoo napisał/a:

Stary, chcesz mieć broń w Polsce ? Nie ma sprawy, możesz sobie ją posiadać po przejściu odpowiedniego szkolenia i spełnieniu kilku warunków......



Za dużo zachodu. Można to obejść i zrobić w kraju gdzie nie ma psychotestów itp. Wystarczy 6 miesięcy do klubu należeć. Razem z wnioskiem o pozwolenie składasz wniosek o euro pass i możesz podróżować po europie również do PL z bronią nawet samolotem pasażerskim. Broń musi byś zabezpieczona i nadana jako sprzęt sportowy.
Zgłoś
Avatar
L................b 2020-05-14, 23:14 1
panar3 napisał/a:

Ty przestań pierdolić, głąbie lewacki o duszy niewolnika-nieroba. Prawo do obrony jest niezbywalnym i naturalnym prawem człowieka, tzw. prawem przyrodzonym. Człowieka, zaznaczam, nie tępego niewolnika co lubi jak go pan jebie bez wazeliny i kopie po jajach. Weź się odpierdol od prawa do obrony i posiadania broni. Ban ci się należy za głupotę i działanie przeciwko człowiekowi.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2020-05-14, 23:49
panar3 napisał/a:

Ty przestań pierdolić, głąbie lewacki o duszy niewolnika-nieroba. Prawo do obrony jest niezbywalnym i naturalnym prawem człowieka, tzw. prawem przyrodzonym. Człowieka, zaznaczam, nie tępego niewolnika co lubi jak go pan jebie bez wazeliny i kopie po jajach. Weź się odpierdol od prawa do obrony i posiadania broni. Ban ci się należy za głupotę i działanie przeciwko człowiekowi.



od kiedy was obchodzą prawa człowieka? To żart? Przecież cały ten portal opiera się na nawoływaniu i popieraniu ich łamania. Dobrze się czujesz gościu?
Zgłoś
Avatar
KKusznir 2020-05-26, 14:07
panar3 napisał/a:

Ty przestań pie**olić, głąbie lewacki o duszy niewolnika-nieroba. Prawo do obrony jest niezbywalnym i naturalnym prawem człowieka, tzw. prawem przyrodzonym. Człowieka, zaznaczam, nie tępego niewolnika co lubi jak go pan jebie bez wazeliny i kopie po jajach. Weź się odpie**ol od prawa do obrony i posiadania broni. Ban ci się należy za głupotę i działanie przeciwko człowiekowi.



No z miejsca dalbym nawet komplet broni. Krotka na klotnie w zaciszu domowym i podkresla swojej racji na melinie. Jakas dlugolufowa do operacji balkonowych
na wypadek jakiegos, lewaka zapewne j**anego burzacego spokoj miru domowego. Nikt nie chce przeciez klapkow brudzic niepotrzebnie.
Nawet nie rozwazam kwestii czy bron powinna byc dozwolona, tylko udowadniasz jak nie warto nawet poruszac tej kwestii.
Zdajesz sobie sprawe jaki obraz siebie rysujesz? Nawet majac podobna opinie na temat broni , to bys mnie tylko wk*rwial za brak pochamowania swojego buractwa i ch*uj wie czego, niczego najwidoczniej .
Nie czekajac na nadanie mi kierunku (piloci rajdowi psia mac Lewak 3 tnij, Lewak 1 prosty, k*rwa twoje spojrzenie mi nawet zart spi*rdolilo i NASCAR wyszedl)
Ide swoja droga, prosto
Zgłoś