18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
nowynick 2018-07-17, 9:03 3
tak szczerze to tą Brytanię ostro pojebało, nie produkują praktycznie nic, mało eksportują. Główny dochód to sektor bankowy (bez City ten kraj leży finansowo), a nie myślą, że w zamian za Brexit siedziby zostaną przeniesione do UE. Nie wiem kto za tym stoi ale są dwie siły, które skorzystają na osłabieniu Unii: Rosja i USA. No może jakby to Polacy dobrze rozegrali to te banki przeniosą nad Wisłę, ale wątpię żeby niemcy nie wyczuli okazji...
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-07-17, 9:28 1
Takie rzeczy mogła wymyślić tylko mamusia;D

up, pojebawszy? gdzie na filmiku banki widzisz?
Zgłoś
Avatar
hallux 2018-07-17, 12:56
- Weź mnie Brajanku za rękę, to będziesz mógł się przytrzymać, bo możesz się poślizgnąć i zrobić sobie krzywdę.
Zgłoś
Avatar
camson 2018-07-17, 13:37 6
nowynick napisał/a:

tak szczerze to tą Brytanię ostro pojebało, nie produkują praktycznie nic, mało eksportują. Główny dochód to sektor bankowy (bez City ten kraj leży finansowo), a nie myślą, że w zamian za Brexit siedziby zostaną przeniesione do UE. Nie wiem kto za tym stoi ale są dwie siły, które skorzystają na osłabieniu Unii: Rosja i USA. No może jakby to Polacy dobrze rozegrali to te banki przeniosą nad Wisłę, ale wątpię żeby niemcy nie wyczuli okazji...



Ty tak serio? Banków Ci jeszcze u nas mało? W kraju, w którym koszty kredytów są największe w całej skurwiałej europie, a praktycznie połowa populacji jest uzależniona od kredytów? Nawet nie chce mi się zagłębiać i tłumaczyć, ale jak nie rozumiesz jak działa pieniądz to się nie udzielaj. A brytyjczycy wyjdą na tym świetnie. Polska też powinna tą skurwiałą strukturę opuścić.
Zgłoś
Avatar
Liton 2018-07-17, 14:58 4
camson napisał/a:



Ty tak serio? Banków Ci jeszcze u nas mało? W kraju, w którym koszty kredytów są największe w całej skurwiałej europie, a praktycznie połowa populacji jest uzależniona od kredytów? Nawet nie chce mi się zagłębiać i tłumaczyć, ale jak nie rozumiesz jak działa pieniądz to się nie udzielaj. A brytyjczycy wyjdą na tym świetnie. Polska też powinna tą skurwiałą strukturę opuścić.



Ty za to się kretynie znasz - z inwestycji opanowałeś pewnie oszczędzanie przez kupowanie Żubra jak najtaniej.

Chodzi o przeniesienie części operacyjnej (obrót pieniędzmi, podatki - ludzie za biurkiem na bardzo wysokich piętrach budynków), a nie upychanie kredytów gołodupcom.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-07-17, 15:14 4
@all łooo panie paczam znawcy pinionca się kurwa znaleźli...sami bankierzy zapewne czy inni wielcy lordowie tego świata co faktycznie wiedzą jak się wzbogacić...wiedza na ten temat to dajmy na to jabłko....to wy najwyżej polizaliście skórkę....na fiucie
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-07-17, 20:36
Tak to jest jak się baba za coś bierze.
Zgłoś
Avatar
Novik 2018-07-17, 20:43
i ten głoś z call of duty ;D
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2018-07-17, 20:52 1
ja pierdole na chuj się kłócicie? czy ma to jakieś znaczenie? piszecie kurwa że bieda, że nas ruchają. Zamiast sensownie sobie przedstawić swój punkt widzenia to napierdalacie na siebie jak psy przez ogrodzenie. I tak ze wszystkim w tym kraju. Dlatego rządzą nami ruscy, żydzi i inne chuje muje merkele. Brak słów.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-07-18, 20:48
dobra_kawa napisał/a:

ja pierdole na chuj się kłócicie? czy ma to jakieś znaczenie? piszecie kurwa że bieda, że nas ruchają. Zamiast sensownie sobie przedstawić swój punkt widzenia to napierdalacie na siebie jak psy przez ogrodzenie. I tak ze wszystkim w tym kraju. Dlatego rządzą nami ruscy, żydzi i inne chuje muje merkele. Brak słów.


Obudziłeś się dopiero?
Zgłoś