18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dudidudi 2021-08-26, 0:30
Jesse.Pinkman napisał/a:

ścierwo przeżyło



jak to kurwa jest, że (zachowując oczywiście wszelkie proporcje) każdy napierdolony przeżywa wypadek samochodowy? jak sie najebiesz to masz gumowe kości?
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2021-08-26, 1:19
Nothinghamshire...
Ja pierdole jakie oni mają nazywy..
the City Of Townsvilleshirehampton
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2021-08-26, 1:45 18
Brakowało tam tylko Toma Hardy'ego na pace i taki brytolski Mad Max jak się patrzy XD

A propos

Zgłoś
Avatar
Cisej 2021-08-26, 9:15
Łacz dis !
Zgłoś
Avatar
razak 2021-08-26, 11:07 1
dudidudi napisał/a:

jak to kurwa jest, że (zachowując oczywiście wszelkie proporcje) każdy napierdolony przeżywa wypadek samochodowy? jak sie najebiesz to masz gumowe kości?



w bardzo wielu przypadkach tak. Twoje ciało się poddaje i się tak nie spina jak po trzeźwemu. Niech jakiś specjalista bardziej to rozwinie. W skrócie na Twoją odpowiedź można odpisać : TAK
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-08-26, 12:31
czemu on się podszywał pode mnie?
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2021-08-26, 14:12 2
Ja też tak zapierdalam, póki rodzice nie odłączą mi neta...
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-08-26, 22:52
Zabil człowieka ,posiedzi z 10latek chyba ze czysta kartoteka toni nawęt w zwiasach dostanie .tako ot sprawiedliwości ,a po takim nagraniu gosc [owinien startować jal za zabójstwo z premedytacja
Zgłoś
Avatar
k83 2021-08-27, 10:00 1
Gdzieś już go widziałem.

Zgłoś
Avatar
anzej_paeu 2021-08-28, 0:37
dudidudi napisał/a:

jak to kurwa jest, że (zachowując oczywiście wszelkie proporcje) każdy napierdolony przeżywa wypadek samochodowy? jak sie najebiesz to masz gumowe kości?



Coś w tym jest, siedziałem kiedyś z tyłu po prawej, napierdolony jak meserszmit, pamiętam tylko że jechaliśmy, mrugam okiem, a po otworzeniu budzę się w szpitalu nad pigułami. Chłop wykurwił w moją stronę w okolice tylnego koła przy prędkości, na papierze byłem martwy jakiś czas, a sytuacja już na pierwszy rzut oka wyglądała na taką że tam gdzie ja siedziałem patrzysz i mówisz "oby tam nikt nie siedział". Często właśnie był poruszany motyw że byłem najebany i bez pasów i że to uratowało mi życie na 99.9%, zdumiewające.
Zgłoś
Avatar
Wepss 2021-09-01, 16:47
Jakie to jest żenujące. Wszystkie przedmioty stworzone przez człowieka wytrzymają spokojnie upadek samolotu, wypadek samochodowy, wszystko. A człowiek lekko stuknie główką o kant i dead. Tragedia. Tak mnie naszło, jak sobie uświadomiłem, że z gościa się zrobiła mielonka, a kamerka nadal nagrywa niewzruszona.
Zgłoś