18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Brno nocą
~_Yarko_ • 2021-08-30, 23:53

Nocna eskapada po czeskich pubach skończyła się połamanymi żebrami i utratą portfela.
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-30, 23:58 4
Czeski film, czeski wpierdol...
Zgłoś
Avatar
Soroka 2021-08-31, 0:05 71
zupełny przypadek, że to ciapaty, oni mają religie spokoju, brzydzą się przemocą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-31, 0:13 3
Czeski cygan el pi dżi napada z karata
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2021-08-31, 0:32 59
To ciapuch albo inne cyganskie scierwo. Tego sie tam pelno panoszy. Mieszkalem w libercu, tam stoja z golymi klatami pod marketami w grupach, jak na jakis straganach, tpmich miejsce spotkan. Napadaja na bialych, mojego ziomka oskubali, ja z drugim ucieklismy. Nacpana najebana zgraja ... przejeli cale miasto, a takie piekne jest. To naptawde tam widac, bardzo mocno. Czesi sa wyjatkowo stlamszeni w tamtym miejscu.. dodam jeszcze ze w raz z nimi, przyjechala tam pluskwa domowa, ten robal, jest tam powszechny jak mucha. Zapomnijcie o chotelach. Wyladowalem w szpitalu od pogryzien i reakcji alergicznej. Mialem pogryzione nawet powieki. PS. szukam prawnika co sie tym zajmie. Mam wypis ze szpitala, recepty na 6 lekow. itp itd. i fotki, a moze nawet wrzuce w jakis dzien. Bo znalezc nieugryzione miejsce to byl cud. Na jednym malym palcu dloni mialem 47 ugryzien. Wracajac do tematu, robia syf i nawiezli syf. Czesi opuszczaja to piekne miasto nie ma kto pracowac, dojezdzaja polacy z bogatyni i robi sie jeszxze wieksze guffno. Yo ! ale esej
Zgłoś
Avatar
programista4k 2021-08-31, 0:50
jak se teżebra połamał, bo złodziej nie był go po żebrach ani jakoś specjalnie mocno

@emilwkpg współczuję, ja miałem mnóstwo pluskiew wynajmowanym mieszkaniu i praktycznie miałem żadnych śladów. Zorientowałem się dopiero po 3 miesiącach jak liczebność pluskiew wzrosła do kilkuset i jak się przebudizłem w nocy to miałem tego w cholere w pościeli
Zgłoś
Avatar
Seligos 2021-08-31, 1:36 11
Czekam na dzień kiedy te pewne siebie grupki brudasów i wszelkiej maści kozactwa, przegną pałę, zgwałcą jakąś małolatę, zaatakują nie tego co trzeba, i w efekcie znajdzie się grupa która powie "dość" i zaczną się czystki tego gówna. Za takie akcje ja ta na filmiku powinny być upierdalane ręce. Koleś może zasłużył na kilka strzałów bo w sumie lał w bramie i możliwe że przy okazji wygłosił kilka poetyckich słów w stronę opalonego ale nic nie daje ciapatemu prawa do tego aby go okraść. Kontrolny strzał po nogach albo w potylicę a potem dzwonisz na Policję (bo od tego te kurwy jednak są) i koleś dostaje paragon z hotelu izbowego jakby nocował w Bristolu.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-08-31, 7:32 17
emilwkpg napisał/a:

To ciapuch albo inne cyganskie scierwo. Tego sie tam pelno panoszy. Mieszkalem w libercu, tam stoja z golymi klatami pod marketami w grupach, jak na jakis straganach, tpmich miejsce spotkan. Napadaja na bialych, mojego ziomka oskubali, ja z drugim ucieklismy. Nacpana najebana zgraja ... przejeli cale miasto, a takie piekne jest. To naptawde tam widac, bardzo mocno. Czesi sa wyjatkowo stlamszeni w tamtym miejscu.. dodam jeszcze ze w raz z nimi, przyjechala tam pluskwa domowa, ten robal, jest tam powszechny jak mucha. Zapomnijcie o chotelach. Wyladowalem w szpitalu od pogryzien i reakcji alergicznej. Mialem pogryzione nawet powieki. PS. szukam prawnika co sie tym zajmie. Mam wypis ze szpitala, recepty na 6 lekow. itp itd. i fotki, a moze nawet wrzuce w jakis dzien. Bo znalezc nieugryzione miejsce to byl cud. Na jednym malym palcu dloni mialem 47 ugryzien. Wracajac do tematu, robia syf i nawiezli syf. Czesi opuszczaja to piekne miasto nie ma kto pracowac, dojezdzaja polacy z bogatyni i robi sie jeszxze wieksze guffno. Yo ! ale esej



Jak już siedzisz w "chotelu" i piszesz komentarze weź pożycz słownik z recepcji

Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2021-08-31, 7:54 37
emilwkpg napisał/a:

mojego ziomka oskubali, ja z drugim ucieklismy.



Pogratulować Twojemu ziomkowi, że ma kolegów frajerów, którzy spierdalają w podskokach jak on dostaje wpierdol...
Zgłoś
Avatar
tycho 2021-08-31, 8:05
Nie miał szans, to był jakiś nyndza.
Zgłoś
Avatar
dogip 2021-08-31, 9:29 2
Skutki uboczne betonozy miejskiej. Brak jakichkolwiek krzaków, aby spokojnie się odlać.
Zgłoś
Avatar
mianas 2021-08-31, 9:52 5
leje u siebie wolo mu a ciapaka na krzesło elektryzne
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2021-08-31, 10:13 1
no koleś ewidentnie coś trenuje i na treningach dostaje wpierdol, więc wyskoczył poobijać jakiegoś najebanego typka, który nie odda... noooo chyba, że go poobijał za to, że szcza gdzie popadnie, wtedy to propsy dla niego.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-08-31, 10:41 5
Seligos napisał/a:

Czekam na dzień kiedy te pewne siebie grupki brudasów i wszelkiej maści kozactwa, przegną pałę, zgwałcą jakąś małolatę, zaatakują nie tego co trzeba, i w efekcie znajdzie się grupa która powie "dość" i zaczną się czystki tego gówna.



Ty chyba jakichś filmów akcji się naoglądałeś. Kto miałby się wkurwić i zacząć te czystki? Najwyżej garsteczka kiboli którzy szybciutko wylądowali by na dołkach spałowani a opaleni byliby bardzo poszkodowani i białe dupy pobiegłyby obciągać im w ramach pokoju kabana.

A nawet gdyby rzeczywiście wybuchła jakaś jebucka wojna domowa i nagonka na ciapaków to jednak poszedł bym na STSa obstawić na ciapuchów
Zgłoś
Avatar
KundiKrzywus 2021-08-31, 12:11 2
cesarz1982 napisał/a:

Jak już siedzisz w "chotelu" i piszesz komentarze weź pożycz słownik z recepcji



O grammar Nazi się znalazł. Owszem. Masz rację ale to jest Sadol, a nie jakieś forum literatów, polonistów, etc. Wyluzuj!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie