18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polscy himalaiści - Maciej Berbeka, Adam Bielecki, Artur Małek i Tomasz Kowalski - jako pierwsi w historii weszli zimą na szczyt góry Broad Peak. Spośród czternastu szczytów ośmiotysięcznych, Polacy jako pierwsi stanęli o tej porze roku aż na dziesięciu.
Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski z Broad Peak nie wrócili, ale tak jak z całej polskiej ekipy, możemy być z nich dumni - na zawsze zostaną w naszej pamięci.

Zgłoś
Avatar
jigsaw0 2013-03-09, 14:51 1
taaak.. w końcu rozumiem reklamy 'zostań bohaterem w swoim domu" ..

na bohaterstwo trzeba zasłużyć. Im należy się szacunek owszem, ale nie bohaterstwo.
bo wg regułki wyżej jak podejdę z odwagą do sesji to też będę bohaterem :]
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-03-09, 14:52 4
@Irenvelle - masz rację. Dla mnie bohaterami są Polacy, którzy przelali krew w czasie II WŚ, w czasie powstań. Ci którzy strącali samoloty nad Anglią w Dwyizjonie 303, albo członkowie AK, którzy prześlizgiwali się przed nosami Niemców z przesyłkami. Bohaterem też jest osoba oddająca życie za kogoś, lub ratująca je. Ci zginęli w imię własnych marzeń. Czy ja wyskakując z okna na 10 piętrze tylko dlatego, że całe życie marzylem o lataniu też będe bohaterem?
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-09, 14:54
UFO porwało... a wy wciskacie ścieme
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2013-03-09, 14:59 1
Wspięli się to się wspięli na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
pieto90 2013-03-09, 14:59 1
Pater patriae napisał/a:

Tytuł i opis dałem taki sam jaki jest na yt.

Z resztą:

Obrazek



Kurwa, czemu bierzesz to dosłownie? (bo inaczej byś tego nie wstawił)
Idąc za tym screenem- mam odwagę wziąć broń i odjebać świadomie grupkę dzieci w przedszkolu. Czy jestem więc bohaterem?

Dla mnie to żadni bohaterowie, ale ludzie z pasją, którzy przez nią zginęli. Na pewno należy im się szacunek za taki wyczyn (tj. zdobycie tego szczytu), ale nie są to dla mnie bohaterowie.
Zgłoś
Avatar
Sul94 2013-03-09, 14:59 2
"na zawsze zostaną w naszej pamięci."
Bez przesady. Pierwszy raz o nich słyszę. Osób które tracą życie w ten czy podobny sposób jest setki.
Zaapelujcie o dzień pamięci dla nich, o pomnik, tablice czy co tam chcecie.
Zginęli spełniając swoje marzenia, byli na to gotowi.
Zgłoś
Avatar
eldomel 2013-03-09, 14:59 1
bohaterstwo to chyba przesada. szacunek się należy i to wielki to byli tam PIERWSI o tej porze roku. szkoda ze nie udało im sie wrócić na start, ale bohaterem to może być kpt. Wrona, dzieciak, który próbuje ratować dwójke tonących osób przy biernej postawie dwoch "funkcjonariuszy policji" lub dziecko dzwoniące pod 999/998, gdy widzi co się dzieje z babcia/dziadkiem bądź alarmuje o pożarze. mimo to szacunek i to ogromny.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-03-09, 15:02 2
Aż dziw, że nikt nie gada, że na to idą jego podatki Jak ktoś chce się wspinać, grać w nogę, siatke czy pływać to moim zdaniem powinien robić to rekreacyjnie, bez rozgłosu itd. A teraz system za pieniądze podatnika opłaca im wycieczki... Ja na przykład nie jestem fanem sportów, więc nie rozumiem, czemu z mojej kieszeni ten chłop pod górę idzie, albo 11 darmozjadów biega po boisku. Jak ja chce zagrać w coś to wychodzę na osiedle i gram. Proste.[/i]
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-03-09, 15:04 1
Bohaterem jest każdy Polak, który potrafi przeżyć za swe skromne wynagrodzenie w tym coraz droższym i chorym państwie. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
gomez6020 2013-03-09, 15:12
Gdybym znalazł się w sytuacji przymusu wybrania w jaki sposób umrę, to chyba wybrałbym to w jaki sposób Oni od nas odeszli. Do zoba po drugiej stronie bohaterowie.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-03-09, 15:32
pieto90, no też ich nie uważam za bohaterów w powszechnym tego słowa znaczeniu i gdybym wiedział, że to wywoła taką burzę, to bym inny opis dał, a nie ten z yt, ale mleko się już rozlało.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-09, 15:47 1
Leza w te góry i tam umierają. Takie hobby, jeden zbiera znaczki inny wali konia a niektórzy cisną na pagórki. Po co tam łazić jeśli jest takie ryzyko?? Widać to ich kręci. Ja tam jakoś nie opłakuję ludzi, którzy giną bo ze śmiercią igrają. Czy to wspinają się bez asekuracji cz też zdobywają ekstremalnie niedostępne szczyty czy też inne skrajnie niebezpieczne sporty uprawiają. 1000 razy się uda a 1001 będzie ostatni. Żadnego pożytku reszcie ludzi to nie przynosi (może poza tym że sprawdzili iż nie ma tam YETI). Robią to dla własnej satysfakcji i adrenaliny. Zawsze jak ginie człowiek jest to smutna wiadomość. Natomiast myślę że gdyby nie ryzykowali aż tak bardzo to parę lat na starość posrali by w pieluchy.

Teraz wszyscy internetowi napinacze krzyczą, że wolą taką śmierć niż ze starości, że kto nie ryzykuje nie zna smaku życia i inne tego typu pierdoły. Wam taka śmierć nie grozi, w pokoju przed kompem ciężko z braku tlenu czy z wyziębienia organizmu zejść (chyba że okno otworzycie).

A i oglądanie HARDA to nie sport ekstremalny!!!!
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-03-09, 15:55 1
Jak ma być zgoda w narodzie jak wy się nawet o jeden pierdolony wyraz potraficie pokłócić ...
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2013-03-09, 16:09
Kto się nie wspinał to nigdy nie zrozumie. Reszcie nie trzeba tlumaczyć
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-03-09, 16:22
i znowu pojebana zgraja "bohaterow patriotow" co na sadolu spelniaja zyciowa droge pierdolac glupoty jak to bohaterstwo poplaca, jeszcze zacznjcie pisac wiersze. Pieprza o bohaterach sadolowi patrioci ktorzy gowno osiagneli o bohatera sie nie otarli a jedyne co potrafia wstawiac to poematy o zolnierzach wykletych peknej smierci w powstaniu warszawskim i jechac komune kazdy obecny rzad.

Tylko kurwa ja sie potrafie przyznac ze do bohatera mi daleko a wy pierdolicie w kolko tymi artykulami o patriotach i bohaterach na portalu z kompilacjam wypadkow bojek i smiesznych scenek.

Takie macie zajebiste horyzonty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie