18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polscy himalaiści - Maciej Berbeka, Adam Bielecki, Artur Małek i Tomasz Kowalski - jako pierwsi w historii weszli zimą na szczyt góry Broad Peak. Spośród czternastu szczytów ośmiotysięcznych, Polacy jako pierwsi stanęli o tej porze roku aż na dziesięciu.
Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski z Broad Peak nie wrócili, ale tak jak z całej polskiej ekipy, możemy być z nich dumni - na zawsze zostaną w naszej pamięci.

Zgłoś
Avatar
zonk 2013-03-09, 16:26
Zgodnie z tym co jest w opisie jeśli rozwalę się autem bo lubię zapierdalać to pośmiertnie zostanę bohaterem.
Zgłoś
Avatar
zwiras 2013-03-09, 16:52
Dla jednych bohaterzy dla innych nie...jak zdobyli szczyt każdy choć na chwilę w sercu ucieszył się że jest polakiem. Według mnie za te chwilę należy im się miano bohaterów. Część z was o górach nie ma zielonego pojęcia a p**rdolą jak najęci. Na koniec - nie ryzykujesz nie żyjesz, chyba że podoba wam się egzystencja w której tkwicie

pzdr
Zgłoś
Avatar
niie 2013-03-09, 17:25
chuj czy bohater czy nie, ale jak oni sie tam kurde myją??
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-09, 22:10 3
Ja pierdolę. W Polsce to najlepiej siedzieć w Internecie i pierdolić głupoty. Jak zbierasz znaczki i to jest Twoje hobby to Ci powiedzą, że jesteś nudny, jak łazisz po górach to jesteś debilem, bo to głupie, jak jeździsz motocyklem to jesteś "pierdolonym dawcą organów bez wyobraźni". Kurwa. Nie potrzeba żadnych Tusków, Kaczyńskich i innych speców bo przecież ten naród to za niedługo sam się sprzeda nawet Żydom i Ciapatym. Zdobycie 10 z 14 ośmiotysięczników zimą nie jest powodem do dumy? To co do kurwy nędzy jest? Hejtowanie wszystkiego co polskie? Wpatrywanie się w Zachód i powielanie durnowatej mody? A może obrażanie wszystkich dookoła jacy to są popierdoleni zamiast popatrzeć na siebie?
Zgłoś
Avatar
Black271 2013-03-10, 4:07
Ji^HaD napisał/a:

"prawdopodobnie" Black271

sprawdz znaczenie tego slowa , potem zmien fake date urodzenia



Miło mi, że pokusiłeś się o oglądanie mojego profilu, ale riposta wyszła ci słaba. W każdym razie doceniam twoją prostą docinkę pisaną w gniewie jako wyraz uwielbienia i sympatii dla mej osoby, za które dziękuję .

P.s. najpierw ułóż zdanie spójnie i sensownie żebym miał co w słowniku sprawdzać .
Zgłoś