18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
beednarr 2016-10-05, 22:26 5
Myślisz,że jesteś dorosła bo Ci pizda obrosła ?!
Zgłoś
Avatar
BIORESWOJE 2016-10-05, 22:28
Cytując mojego dziadka: Jaja obrosły i myśli że dorosły.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-10-06, 1:11
lysout napisał/a:

To, że masz brodę nie czyni cię bardziej męskim.
Na pizdach też rosną włosy.


A jak kobieta ma brodę? oo? zatkao kakao
Zgłoś
Avatar
longlong7 2016-10-06, 1:12
na jajach tyż,
pomijając... sex dwóch facetów jest dwa razy bardziej męski od tego no wiesz sexu z dziewczyną, nie wiesz...
skopiowany tekst z memów o brodzie i piździe też nie czyn cie fajnym
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-10-06, 1:16
longlong7 napisał/a:

na jajach tyż,
pomijając... sex dwóch facetów jest dwa razy bardziej męski od tego no wiesz sexu z dziewczyną, nie wiesz...
skopiowany tekst z memów o brodzie i piździe też nie czyn cie fajnym


właśnie miałem cie zripostować za składnie i preferencje seksualne, ale zobaczyłem skąd jesteś
Zgłoś
Avatar
aras_pl 2016-10-06, 10:47
To, że masz włosy na jajach nie znaczy, że jesteś zabawny.
Jajacarz się kurwa znalazł
Zgłoś
Avatar
Lares86 2016-10-06, 11:01 8
@lysout

Hahaha. Widzę 2 możliwości w twoim przypadku. Albo ci nie rośnie broda, albo rośnie ci taki koper, że w restauracji byś wszystkim klientom ziemniaki obsypał. Z domu nie wychodzisz bo na ulicy słyszysz tylko: Zgól ten koper synu.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2016-10-06, 11:31
Jak nie grzeszysz urodą to posuwasz cipki z brodą, proste.
Zgłoś
Avatar
lysout 2016-10-06, 14:41
Lares86 napisał/a:

@lysout

Hahaha. Widzę 2 możliwości w twoim przypadku. Albo ci nie rośnie broda, albo rośnie ci taki koper, że w restauracji byś wszystkim klientom ziemniaki obsypał. Z domu nie wychodzisz bo na ulicy słyszysz tylko: Zgól ten koper synu.



Za to Ty pewnie jesteś rasowym drwalem z brodą, w kraciastej koszuli i spodniach 3/4 i butkach bez widocznych skarpetek, skoro się tak obruszyłeś ;p
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2016-10-06, 14:47
I to sie nigdy nie skończy... daje góra pół roku jak to Ci ogoleni będą pizdami bo będą nie w modzie po raz kolejny, a po jakimś czasie znowu zamiana ról, znowu brodacze wieśniacy. Tylko to, że w rurkach chodzą pizdy się dla was nie zmienia od lat. Wy jesteście takimi hipsterami kurwa, na co jest popyt to ble. Jakaś grupka ekspertów od mody wymyśliła, że teraz to jest trendy w chuj ale ja teraz muszę się ogolić, inaczej pojadą mnie z koleii internetowi specjaliści od ustanawiania kto jak powinien wyglądać i się ubierać żeby nie być w ich mniemaniu piżdą. Dajcie se już siana chłopcy.
Zgłoś
Avatar
wolna_istota 2016-10-06, 16:32 1
Widzę sami eksperci w dziedzinie włosów łonowych. Może kiedyś Wam w końcu jakiś kierunek na UŚ otworzą kto wie...

jakaś łonologia czy co
Zgłoś
Avatar
MasterEfer 2016-10-06, 19:24
Żeś zajebał tekst od Carrionera i myślisz że nikt nie zauważy
Zgłoś
Avatar
master9998 2016-10-06, 23:09 1
Wolę chujem mieszać ciasto niż bez brody wyjść na miasto.
Zgłoś