18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bronek K.
rossavu • 2011-06-22, 0:41
Fake-wywiad z prezydentem specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że są przez polityków. Osobiście uważam, że dużo w nim prawdy

[redaktor]: Jako prezydent Polandii powinien Pan wprowadzić ustawy pomagające osiągnąć lepszy status społeczny obywatelom naszego kraju.

[Bronek] Nie rozumiem pytania, przecież każdy cygan, mormon czy inna jednostka reprezentująca mniejszość narodową dostaje od państwa zasiłek w wysokości 2500zł miesięcznie, darmowe obiady, ekskluzywne mieszkania oraz dodatkową premię od policji – gdy tylko jakiś niegrzeczny polak brzydko odniesie się do młodzieńca pochodzenia romskiego, otrzyma mandat 500zł. Postanowiłem też zakazać pracy romskim obywatelom aby ich organizmy mogły produkować więcej dzieci, w końcu są naszym narodowym skarbem, śmiem twierdzić, że powinni zostać umieszczeni na polskiej edycji UNESCO.

[redaktor] Pytałem o prawdziwych polaków.

[Bronek] To następnym razem proszę sprecyzować pytanie, dobrze Pan wie, że jestem słaby z polskiego. Prawdziwy polak jest przyzwyczajony do wszechobecnej biedy więc wprowadzenie większych zarobków aktualnie nie jest priorytetem mojej polityki.

[redaktor] Co z legalizacja marihuany? Pański kolega Bonald Dósk w młodości nadużywał tego specyfiku.

[Bronek] Tylko, że matka Bonalda nie wiedziała, że ćpie. Problem w tym, że jeśli zalegalizowalibyśmy marihuanę to czarny rynek kierowany przez mafie straciłby wielu klientów co bezpośrednio wpłynęłoby na wysokość łapówek jaki nasz rząd otrzymuję, a z czegoś trzeba żyć, prawda?

to część textu pożyczona z wyjdz.com
Zgłoś
Avatar
boosy 2011-06-22, 23:56
"Każdy zasiłek wypłacany jest zgodnie z Ustawą o Pomocy Społecznej. I co najważniejsze nie ma żadnej różnicy między rodziną polską a romską w zasadach i wysokości przyznawanych świadczeń"

Moze napisz o polakach zyjacych z socjala w UK ?
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-06-23, 0:01 1
Rozumiem, że sadistic.pl na wzór joemonstera chce zostać stroną polityczną, ano fajnie. Fajnie, fajnie. W sumie to chujowo ale fajnie.
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2011-06-23, 0:13
Jakieś ponure nieśmieszne (chyba że dla zagorzałych przeciwników rządu) wypociny zostały wrzucone na sadola, i są na głównej. Serwis upada.

Żeby nie było, nie sympatyzuje z Tuskiem, ten tekst jest po prostu z dpy wzięty.
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-06-23, 0:43
Powiem wam jedno:

Korwin-Mikke! Głosujcie na Narodowy Kongres Prawicy!
Ciągle narzekacie, to ruszcie dupy na przyszłe wybory i postawcie ten jebany krzyżyk w odpowiednim miejscu. A nóż widelec się coś zmieni na lepsze? Bardzo prawdopodobne, wszak gorzej być nie może.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2011-06-23, 1:32
Jebać system. Nic do dodania.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2011-06-23, 1:34
Wystrzelac te kurwy zabite dechami....
Zgłoś
Avatar
pisage 2011-06-23, 14:51
Powalone i bezsensowne jak lato z radiem
Zgłoś
Avatar
kfas 2011-06-27, 10:17
ja pi.....le "ćpie" weź człowieku odmień mi to słowo np."wczoraj nacpiełem się wczoraj?"
Zgłoś
Avatar
rossavu 2011-06-28, 18:05
kfas napisał/a:

ja pi.....le "ćpie" weź człowieku odmień mi to słowo np."wczoraj nacpiełem się wczoraj?"



A matka wie, ze cpiesz?
Zgłoś