18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Bronek K.
rossavu • 2011-06-22, 0:41
Fake-wywiad z prezydentem specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że są przez polityków. Osobiście uważam, że dużo w nim prawdy

[redaktor]: Jako prezydent Polandii powinien Pan wprowadzić ustawy pomagające osiągnąć lepszy status społeczny obywatelom naszego kraju.

[Bronek] Nie rozumiem pytania, przecież każdy cygan, mormon czy inna jednostka reprezentująca mniejszość narodową dostaje od państwa zasiłek w wysokości 2500zł miesięcznie, darmowe obiady, ekskluzywne mieszkania oraz dodatkową premię od policji – gdy tylko jakiś niegrzeczny polak brzydko odniesie się do młodzieńca pochodzenia romskiego, otrzyma mandat 500zł. Postanowiłem też zakazać pracy romskim obywatelom aby ich organizmy mogły produkować więcej dzieci, w końcu są naszym narodowym skarbem, śmiem twierdzić, że powinni zostać umieszczeni na polskiej edycji UNESCO.

[redaktor] Pytałem o prawdziwych polaków.

[Bronek] To następnym razem proszę sprecyzować pytanie, dobrze Pan wie, że jestem słaby z polskiego. Prawdziwy polak jest przyzwyczajony do wszechobecnej biedy więc wprowadzenie większych zarobków aktualnie nie jest priorytetem mojej polityki.

[redaktor] Co z legalizacja marihuany? Pański kolega Bonald Dósk w młodości nadużywał tego specyfiku.

[Bronek] Tylko, że matka Bonalda nie wiedziała, że ćpie. Problem w tym, że jeśli zalegalizowalibyśmy marihuanę to czarny rynek kierowany przez mafie straciłby wielu klientów co bezpośrednio wpłynęłoby na wysokość łapówek jaki nasz rząd otrzymuję, a z czegoś trzeba żyć, prawda?

to część textu pożyczona z wyjdz.com
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-06-22, 1:37 6
mam nadzieje ze typek to ze szwajcarii pisal. jak to donald z komorczakiem zobacza to typek nie bedzie mial zycia w kraju
Zgłoś
Avatar
PawelZet 2011-06-22, 7:21 12
wyrzucic cyganow z polski !
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-06-22, 8:31 7
Chuj tam z cyganerią.. niech cały rząd wypierdala.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-22, 8:55 2
No to możesz się już szykować na jutrzejszą wizyte smutnych panów z ABW o 6 rano.
Zgłoś
Avatar
House77 2011-06-22, 14:34 3
też byś był smutny jakbys o 6ej rano musiał ganiać w abw za jakims gimbusem z sadola co napisał o kilka słow za duzo...
Zgłoś
Avatar
konradssc 2011-06-22, 17:41 4
Widze sami przeciwnicy rządu... Swoją drogą to dziwna jest ta tendencja Polaków do narzekania. Wybory demokratyczne, a co by rząd nie robił to i tak będzie zły... Każdy pierdoli głupoty, a robić to nie ma komu. Lepiej byłoby sie wziąć do roboty niz narzekać. Opozycja też zajebista, zamiast pomagać to jeszcze szkodzi. Nie no prawdziwi Polacy byleby sąsiadowi coś zdechło. Jak mawiał mój historyk: ,,Każdy byle sie nachapać i jakoś ta bedzie...'' A co do tematu, to suchar jak huj, tak samo jak większość wyimaginowanych tematów politycznych.
Zgłoś
Avatar
nileppez 2011-06-22, 18:09 5
Kto broni cyganów przed "dyskryminacją" ten nigdy nie miał z nimi doczynienia.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-22, 19:35
konradssc napisał/a:

Widze sami przeciwnicy rządu... Swoją drogą to dziwna jest ta tendencja Polaków do narzekania. Wybory demokratyczne, a co by rząd nie robił to i tak będzie zły... Każdy pierdoli głupoty, a robić to nie ma komu. Lepiej byłoby sie wziąć do roboty niz narzekać. Opozycja też zajebista, zamiast pomagać to jeszcze szkodzi. Nie no prawdziwi Polacy byleby sąsiadowi coś zdechło. Jak mawiał mój historyk: ,,Każdy byle sie nachapać i jakoś ta bedzie...'' A co do tematu, to suchar jak huj, tak samo jak większość wyimaginowanych tematów politycznych.


Szkoda ,ze tak nie gadałeś jak PIS był u władzy a prezydentem był śp. Lech Kaczyński.

Więc już skończ z tą hipokryzją.
Zgłoś
Avatar
konradssc 2011-06-22, 21:33 1
Velture napisał/a:


Szkoda ,ze tak nie gadałeś jak PIS był u władzy a prezydentem był śp. Lech Kaczyński.

Więc już skończ z tą hipokryzją.



Po pierwsze to wyraziłem sie po prostu o systemie władzy, jakoś nie widze w swojej wypowiedzi jakiegoś ataku na PiS ani popierania PO jakbyś nie zauważył. Wypowiadasz się jak jakiś fanatyk i atakujesz mnie od razu. Uważasz, że ja taki pro-POwy jestem? Chłopie ogarnij sie. Wkurwia mnie tylko to ciągłe wytykanie błedów przez opozycje. Odkąd pamiętam w Polsce nie było opozycji, która zamiast pierdolić bez sensu i szczuć naród na rząd, próbowałaby pomóc rządowi. Tyczy sie to każdego rządu. Oczywiście trzeba wygryźć konkurenta żeby zarobić nie? Zamiast tego ciągłego pierdolenia bez sensu mogliby sie wziąć za robote. Ciekaw jestem czy jakby znieśli diety poselskie i podział na partie, to kto by sie ostał z tych posłów, o których teraz tak głośno w mediach... Odpowiedź brzmi: Żaden.

I wiedz Velture, że nie popieram rządu ani poprzedniego ani obecnego, ale wobec dobra ogółu trzeba sie zjednoczyć i działać,
a nie rzucać komuś kłody pod nogi. Popre dopiero ten rząd, który będzie chciał coś zmienić w poziomie życia obywateli bo:
,,Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.''
Strzał w łeb i wygnanie, każdemu kto nie wie, kto to powiedział.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-22, 23:30
POdsumowując demokracja to system, w którym panuje błędne przekonanie, że większość ma zawsze rację. Na chwilę obecną w tej większości jestem ja i reszta PO'wców, a PiS nie rządzi pewnie tylko dlatego, że przewodzi nimi chory psychicznie człowiek zżerany nienawiścią.

Dajmy sobie spokój z dyskusjami politycznymi, bo i tak nikogo do niczego nie przekonamy, 90% ludzi zgadza się przynajmniej do tego, że pan Jarek jest w ten czy inny sposób schorowany. A cała reszta ma swoje plusy i minusy, PiS był moim zdaniem lepszy w polityce wewnętrznej dotyczącej prawa, sądownictwa itp. (Ziobro ministrem sprawiedliwości - moje zdanie możecie się nie zgadzać), a PO w polityce zagranicznej (Sikorski - ma predyspozycje, choć jako człowiek wydaje mi się fałszywy).
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2011-06-22, 23:31
W linijce odnośnie pochodzenia tekstu masz przekaz. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i usuniesz konto na sadisticu. To nie jest miejsce na polityczne przepychanki. To jest podziemie.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2011-06-22, 23:36 1
@up

No tak, najpierw będzie strzelał a potem wyganiał.
Skurwysynem się rodzi a nie zostaje.
A co do cytatu to chuja wafla prawda. Nie chciałbym żeby za moje pieniądze ktoś latał po szpitalach albo dostawał zasiłek. Te całe zjebane zusy i fundusze, sanepidy i wszelakie inne obowiązkowe opłaty to jedno wielkie skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2011-06-22, 23:50
Marihuana nie jest narkotykiem tylko lekarstwem narodu. Że mafia zarabia? Mafia handluje narkotykami typu amfetamina itp. Poza tym pomyślcie co wynika ze statystyk,ile wypadków śmiertelnych i nieprzyjemnych sytuacji wywołali ludzie,którzy spożywali alkohol a jak to było w przypadku palenia marihuany.Zastanówcie się.Dla niewiedzących polecam film pod tytułem "the union".
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-06-22, 23:55 2
@konradssc
ja bym tego nie nazwal demokracja, bardziej idolem jakims. widzowie oddaja glosy na tego kto najpiekniej klamie przed kamerami i ten kto zwyciezy w nagrode moze doic kraj z hajsu przez 4 lata. a jak ktos nie chce klamac to go w telewizji nie puszczaja i juz. czasem co najwyzej wytna jakas wypowiedz z kontekstu zeby idiote z niego zrobic, to ludzie beda przekonani, ze on wcale prawdy nie mowi tylko mu sie cos pojebalo po prostu. i potem ludzie wierza w niebezpieczne narkotyki, podczas gdy alko latwiej przedawkowac od ~90% z nich, a uzaleznia gorzej niz ~70% narkotykow. wierza, ze 1300zl/miesiac to normalna placa, a jak jest kryzys w kraju to sie powinno podnosic podatki:EEE i najwieksza beka: wierza, ze ograniczanie naszej wolnosci w imie bezpieczenstwa jest sluszne!!!!!11 ( pozdro do tuska za zwalczanie morderczych dopalaczy wszelkimi srodkami)
jak to benjamin franklin mowil: "kto wybiera bezpieczenstwo nad wolnosc nie zasluguje ani na jedno ani na drugie". w telewizji tego nie uslyszysz bo media maja inna koncepcje naszego bytu na tym padole lez
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie