18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Bronisław Komorowski na gali Faktu
M................S • 2013-11-13, 23:07
Witam sadole,

dzisiaj chciałbym podzielić się moim "bólem dupy". Wczoraj oglądałem tv, zmieniałem kanały aż natrafiłem na relację z gali gazety Fakt na Polsacie. Patrzę a tam Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski wśród takich sław jak Michał Wiśniewski, Krzysztof Ibisz, zespół weekend itd, ja pierdole brakowało tylko Katarzyny W. Niezależnie od mojej oceny prezydentury wspomnianej osoby, po cholerę uczestniczyć w takiej "imprezie"??? Funkcja Prezydenta wiąże się z obowiązkami i przywilejami, ale ma również swoją rangę. Kilka dni wcześniej na marszu niepodległości, a później na gali faktu...chyba coś ty nie gra.




Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-11-14, 11:58
wszyscy z wiejskiej to zdrajcy narodu, najlepiej to zrzuta 15mln ludzi do brukseli i walczyc o eutanazje dla wszystkich darmozjadow, albo zeby im drugi bornholm zbudowali, tylko ze ogrodzony
Zgłoś
Avatar
Kontem.O.K. 2013-11-14, 13:42
jaki naród, taki prezydent.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-11-14, 14:14
Jaką trzeba być miernotą żeby przypierdalać się do prezydenta, wybranego w demokratycznych wyborach przez Polaków i nie ważne jakiego czy to Lecha, Bronka czy Aleksandra.
Zgłoś
Avatar
pastazkota 2013-11-14, 14:18 3
@vass

A jaką trzeba być miernotą, żeby będąc prezydentem, przedstawicielem i reprezentantem narodu wybranym w demokratycznych wyborach przez Polaków firmować swoim nazwiskiem (i urzędem) taki szmatławiec jak fakt.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-14, 14:59 2
Jak czytam te komentarze to naprawdę chcę żeby to wszystko pierdolnęlo. Szkoda żyć wśród debili i w takim kraju, gdzie patriota = bandzior, gdzie wojna polska-polska sprowadza się do prawaków i lewaków (przy czym kretyni nie wiedzą czym jest prawica i lewica). Nagonka na wszystkich, którzy myślą inaczej, żałosne bicie piany non stop. Ten zły, a tamten chuj. Pierdolone polaczki (tak, tak polaczki, bo to wstyd nazwać takie bydło Polakami). Gówno wam Komorowski zrobił, ale o przejrzenie na oczy nie ma co wołać. Za późno już. Bezrefleksyjna, zacietrzewiona banda debili, która powtarza zasłyszane w domu (fajna patologia) truizmy i frazesy. A gdyby tak poprosić o jakiś konkret... W Polsce prezydent pełni funkcję reprezentatywną, ale przecież za moment jakiś imbecyl napisze, że to przez niego jest źle. Poza tym... jakie źle? Gdzie i komu jest źle? Mi żyje się zajebiście, a że impotenci intelektualni nie radzą sobie to ich (wasz) problem. Tyle, że potem przychodzą wybory i okazuje się, że większości jest dobrze. A na sadisticu zostanie to jebane getto kretynizmu, któremu wciąż i zawsze jest źle. Wiecie w ogóle o co walczycie? Tak jak w Marszu Niepodległości jakis niedorozwój tłumaczył bandytyzm walką o niepodległość... No kurwa, rzeczywiście jesteśmy pod zaborami jak nic, tyle że to zabór kompletnej ignorancji. Ale w sumie czemu się dziwić na portalu, gdzie idolami są Korwin Mikke i Krzysio Bosak.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-11-14, 15:32
W dzisiejszej nominacji do "Złotego Bronka" wygrywa Bronisław Komorowski
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-11-14, 15:39
Cytat:

tam Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej


gdzie? ja tu widzę zdjęcia marionetki
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-11-14, 15:41
@CDBlaze

Nie życzę Ci źle, ale serio, nie można pisać takich rzeczy, to nie są żarty...
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2013-11-14, 15:53
Galahad_Meb napisał/a:



Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.



Dobra dobra, lepie na siebie uważaj żebyś przypadkiem nie popełnił samobójstwa
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-14, 16:00 2
Kutaraksis napisał/a:

@SolarisN1Obrazek



Widzisz jak łatwo potwierdziłeś wszystko o czym napisałem? Jesteś kwintesencją mojego komentarza troglodyto
Zgłoś
Avatar
johnyMiost 2013-11-14, 16:02
Prezydent w Polsce to ma tyle do gadania co żyd za okupacji....
miał pewnie BUL dupy ze go tak mało w mediach, to postanowił się po lansować
Zgłoś
Avatar
PysiaaQ 2013-11-14, 17:52
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-11-18, 3:31
Funkcja prezydyntury Polski upadla juz tak nisko
Zgłoś