18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Bronisław Komorowski na gali Faktu
M................S • 2013-11-13, 23:07
Witam sadole,

dzisiaj chciałbym podzielić się moim "bólem dupy". Wczoraj oglądałem tv, zmieniałem kanały aż natrafiłem na relację z gali gazety Fakt na Polsacie. Patrzę a tam Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski wśród takich sław jak Michał Wiśniewski, Krzysztof Ibisz, zespół weekend itd, ja pierdole brakowało tylko Katarzyny W. Niezależnie od mojej oceny prezydentury wspomnianej osoby, po cholerę uczestniczyć w takiej "imprezie"??? Funkcja Prezydenta wiąże się z obowiązkami i przywilejami, ale ma również swoją rangę. Kilka dni wcześniej na marszu niepodległości, a później na gali faktu...chyba coś ty nie gra.




Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-11-13, 23:09 1
widać lubi się promować gwiazda jedna
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-11-13, 23:09
Widać na Krakowskim Przedmieściu bida skoro Bronek musi iść na gale Fucktu. Bankiecik te sprawy, wiecie.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-11-13, 23:10 54
Jebany chuj niech zdycha!
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-11-13, 23:21 8
@cdblaza uważaj, żeby Ci ktoś w kominiarkach o 4 rano do domu nie zapukał za takie teksty.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-11-13, 23:26 11
Galahad_Meb napisał/a:



Powyższy tekst nie ma na celu nikogo obrazić.


Ale obraził!
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-11-14, 0:13 12
Borsukkk napisał/a:

@cdblaza uważaj, żeby Ci ktoś w kominiarkach o 4 rano do domu nie zapukał za takie teksty.


Raczej wbiłby po mnie samobójca...
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-11-14, 0:14
Bronisław lubi się pokazywać publicznie i uskutecznia ten fetysz coraz częściej widzę.

A autor się chyba boi, żeby mu kominiarze nie wjechali. To nie killer pamiętaj, więc możesz mówić, że to pomyłka.
Zgłoś
Avatar
zonik 2013-11-14, 2:49 1
Sutowendlin napisał/a:

Bronisław lubi się pokazywać publicznie i uskutecznia ten fetysz coraz częściej widzę.

A autor się chyba boi, żeby mu kominiarze nie wjechali. To nie killer pamiętaj, więc możesz mówić, że to pomyłka.



Zgłoś
Avatar
seattle 2013-11-14, 6:37
wypierdalać z tym tępym bulem!!
Zgłoś
Avatar
marcikonik 2013-11-14, 9:03 7
Przynajmniej nie on podpisał Traktat Lizboński
Zgłoś
Avatar
glicerynabiooliwka 2013-11-14, 9:11 1
marcikonik napisał/a:

Przynajmniej nie on podpisał Traktat Lizboński



No tak... Przecież lepiej jest jak Cie ktoś rucha w dupsko dzień w dzień niż raz na jakiś czas
Zgłoś
Avatar
marcikonik 2013-11-14, 9:19 9
glicerynabiooliwka napisał/a:



No tak... Przecież lepiej jest jak Cie ktoś rucha w dupsko dzień w dzień niż raz na jakiś czas



Obudziłeś się dopiero ? Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński.... oni ci dupy nie poszerzyli ? Każdy rząd dyma i tak niestety jest i będzie. Dopóki cały czas ci sami ludzie będą przy korycie.
Zgłoś
Avatar
flourishman 2013-11-14, 10:16 5
Fakt, to jedno z największych ścierw. Pisza kurwa o trzymaniu kredensu i innych paranormalnych sprawach. Ta gazeta nie nadaje się nawet na rozpałkę do grill'a.

A komorowski?
Parafrazując klasyka:

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-14, 10:37 1
Co bronek tez nie śpi bo trzyma kredens?
Zgłoś